Kalender

April 2017

Datum Uur Klas Wat? Wie?
za, 01/04 t./m. ma, 17/04 Alle leerlingen Paasvakantie ALLE PERSONEELSLEDEN
vr, 14/04 vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
ma, 17/04 Alle leerlingen VRIJAF: 2de Paasdag ALLE PERSONEELSLEDEN
vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6ASO uitgezonderd 6L Buitenlandse reis – Parijs DE WOLF M. + FIEUWS K. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + MEIR M. + STERKENS H. + VAN DE POL H. + VAN NIEUWENHOVE L. + VAN PEER T. + VERREYDT S.
reserve: VANMARCKE L.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JANSSENS N. + MYLLE B. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SLEGERS M. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
reserve: THIJS LOES
di, 18/04 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE PERSONEELSLEDEN
17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6ASO uitgezonderd 6L Buitenlandse reis – Parijs DE WOLF M. + FIEUWS K. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + MEIR M. + STERKENS H. + VAN DE POL H. + VAN NIEUWENHOVE L. + VAN PEER T. + VERREYDT S.
reserve: GOYENS E.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JANSSENS N. + MYLLE B. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SLEGERS M. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
hele dag 5MTWE+5MTWI+5WEWI1+
5WEWI2+5L
Excursie Esthetica – Leuven DIELS H. + PERSOONS H. + TILLEMAN L. + STAGIAIR
8.00 – 16.30 1STV1 + STV2 + 1MOA3 Voormiddag: Excursie aardrijkskunde – Mechelen: geleid bezoek (met studenten Thomas More)
Namiddag: Excursie wiskunde – Lier: stadsbezoek
– VAN ELSEN L. (hele dag in Mechelen)
– SERNEELS KE. + VERHOEVEN A. + STAGIAIR (hele dag in Lier)
– BORGHS D. + DE CNODDER Y.(voormiddag Mechelen, namiddag Lier)
8.25 – 16.30 – 1MOT1 +1L3/MOA1
– 1L4/MOA6/1MOT2 (vertrek om 8.00u vanuit Lille met Van den Bosch J.)
Voormiddag: Excursie wiskunde – Lier: stadsbezoek
Namiddag: Excursie aardrijkskunde – Mechelen: geleid bezoek (met studenten Thomas More)
– SERNEELS KE. + VERHOEVEN A. + STAGIAIR (hele dag in Lier)
– VAN ELSEN L. (hele dag in Mechelen)
– VAN DEN BOSCH J. (vertrekt vanuit Lille) + LEYSEN S. (voormiddag Lier, namiddag Mechelen)
2de 5ECMT+5ECWI+5HW+5OM+
5TW+5BSO
Lezing van staatssecretaris
Locatie: zaal ‘Den Engel’
CROENEN G. (5ECWI+5HW) + GEENTJENS K. (5OM) + LAUWEREYS H. (5TW) + SEGERS M. (5ECMT) + VAN THIELEN J. (5ORL) + VERMEIREN B. (5VZ+5MRV)
3de 5CH+5STW1+5STW2+5STW3
+5BI
Lezing van staatssecretaris
Locatie: zaal ‘Den Engel’
BOEKAERTS S. (5CH) + DE SCHUTTER G. (5STW1) + DOCX I. (5STW2) + GJERTSEN V. (5BI) + POTTIE T. (5STW3)
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
7de + 8ste 3STW3 Rolstoelparcours – Zaal EDMA VAN WASSENHOVEN H.
wo, 19/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6ASO uitgezonderd 6L Buitenlandse reis – Parijs DE WOLF M. + FIEUWS K. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + MEIR M. + STERKENS H. + VAN DE POL H. + VAN NIEUWENHOVE L. + VAN PEER T. + VERREYDT S.
reserve: GOYENS E.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JANSSENS N. + MYLLE B. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SLEGERS M. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
hele voorm 4ASO + 4TSO + 4BSO (behalve 4MRP) Projectdag –
hele voormiddag: P001 + P101 + P102 + TE303 + TE304 + TE122 + TE012 + Sporthal Dreef + Sporthal KvRi + lokaal kelder + lokaal 4de verdieping
3de + 4de:
TE219
verantwoordelijke: VAN ROOY V.
voormiddag: HAUTEKIET K. + MENTEN D. + PLUYM K. + POTTIE T. + THIJS L. + VAN DE VEL K. + VAN ROOY V. + 
1ste en 2de u:
AERTS P. (enkel 1ste) + 
KEUSTERMANS M. + NGUYEN T. (enkel 2de) + SCHELLEKENS T. + STICKENS J. (enkel 1ste) + VAN DIJCK Y. + VAN GERVEN S. + VAN NUFFEL K. (enkel 2de)
3de en 4de:
DE CNODDER Y. (enkel 4de) + DE SOOMER I. + DEWIL G. (enkel 4de) + GOYENS E. (enkel 3de) + KREIJKAMP I. (enkel 3de) + STICKENS J. + VAN DEN BRUEL E. + VAN DYCK J. + VERHOEVEN A. + VERSWIJVEL S.
hele voorm 2MOA3 Relationele en seksuele vorming (RSV) CAUTEREELS R. (HO116) + VERMEEREN E. – (HO205)
hele voorm 2L2/MOA1 Relationele en seksuele vorming (RSV) CLEFAS C. (HEUF 1) + VAN HOOF L. (HO114)
1ste + 2de 3HW Rolstoelparcours – Zaal EDMA VAN ‘T VELT H.
enkel 3de 3EC3 Rolstoelparcours – Zaal EDMA HEREMANS S.
do, 20/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6FTA Vandaag GEEN stage wegens buitenlandse reis
vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6ASO uitgezonderd 6L Buitenlandse reis – Parijs DE WOLF M. + FIEUWS K. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + MEIR M. + STERKENS H. + VAN DE POL H. + VAN NIEUWENHOVE L. + VAN PEER T. + VERREYDT S.
reserve: GOYENS E.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JANSSENS N. + MYLLE B. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SLEGERS M. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
8.00 – 16.30 1L3/MOA1 + 1MOA2 + 1MOA5 Voormiddag: Excursie aardrijkskunde – Mechelen: geleid bezoek (met studenten Thomas More)
Namiddag: Excursie wiskunde – Lier: stadsbezoek
– GEYSELS A.-R. + VAN ELSEN L. (hele dag in Mechelen)
– DILLEN G. + HOREMANS F. + MILIS K. (hele dag in Lier)
– DIERCKX A. (voormiddag Mechelen, namiddag Lier)
8.25 – 16.30 1L1 + 1L2 + 1MOA4 -Voormiddag: Excursie wiskunde – Lier: stadsbezoek
-Namiddag: Excursie aardrijkskunde – Mechelen: geleid bezoek (met studenten Thomas More)
– DILLEN G. + HOREMANS F. + MILIS K. (hele dag in Lier)
– GEYSELS A.-R. + VAN ELSEN L. (hele dag in Mechelen)
– BERGHMANS I. (enkel voormiddag, in Lier)
– VAN GORP C. (voormiddag Lier, namiddag Mechelen)
8.25u – 15.40u

3ASO + 3TSO + 3BSO + 4MRP

8ste lesuur valt weg

Alternatieve klasdag – thema gezondheid
hele dag: TE003+TE122 +TE008+TE220+TE215 +TE322+TE323
1ste+2de: TE301+TE303 +TE304+TE305+TE306 +TE307+TE308+TE310 +TE311
2de: TE302+TE309+
TE321
3de+4de: TZ3+TZ2+TZ1
5de+6de+7de: TZ1
MICHIELSEN K. (vanaf 4de u) + PROOST L. + STESSENS L. (van 3de t.e.m. 6de) + VAN ROMPAEY K. (enkel van 3de t.e.m. 6de) + STUDENTEN THOMAS MORE + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
hele voorm 2STV1 Relationele en seksuele vorming (RSV) JACOBS L. (HO116) + VAN DE VELDE I. (HO102)
hele voorm 2STV2 Relationele en seksuele vorming (RSV) VAN GESTEL C. (HEUF 1) + VAN HOOF L. (HO101)
1ste + 2de 5de jaren (behalve 5FTA) + 6VZ + 7BS + 7MV Lezing Marc Herremans – TE012 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste + 2de 4STW1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA RUTS S.
3de + 4de 4STW2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA RUTS S.
10.20 – 16.00 5HW Fietsexcursie aardrijkskunde – Vorselaar + Herentals VAN DEN KIEBOOM K. + STAGIAIR
reserve: CROENEN G.
vanaf 12.00 Alle geïnteresseerde leerlingen van 4 ASO en TSO Infosessie 3de graad WEWI, TW, FTA (wiskunde en wetenschappen in MTWE, LWE, LWI en MTWI) – TE122 CLEVE M. +DIELS H. + DOCX I. + HAUTEKIET K. + JACOBS K. + LAUWEREYS H. + MONDELAERS H. + SEYNAEVE K. + TILLEMAN L. + VAN DE VEL K.
12.55 – 14.35 4STW + 5VZ + 6VZ + 5MRV + 6MRV + 5ORL + 6ORL Studiekeuzebegeleiding – Bezoek van 4STW aan de studierichtingen in de derde graad BSO LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
enkel 5de 4L2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA SELIAERTS L.
7de + 8ste 4VV + 4OR Rolstoelparcours – Zaal EDMA JACOBS L.
vrij, 21/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6ASO uitgezonderd 6L Buitenlandse reis – Parijs DE WOLF M. + FIEUWS K. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + MEIR M. + STERKENS H. + VAN DE POL H. + VAN NIEUWENHOVE L. + VAN PEER T. + VERREYDT S.
reserve: GOYENS E.
ma, 17/04 – vr, 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JANSSENS N. + MYLLE B. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SLEGERS M. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
hele dag 5ECWI+5HW+5ECMT Excursie Esthetica – Leuven DE SCHUTTER G. + PERSOONS H. + SEGERS M. + STAGIAIR
8.25 – 15.40
(lln mogen om 15.40 naar huis)
5 + 6 BSO Voorbereidingsdag Londenreis – TE122 + TE124 + TE125 + TE126 HARDIS I. (3de – 7de) + SERNEELS KA. (1ste – 4de) + SNEYERS A. (5de – 7de) + VERSWIJVEL S. (1ste+2de)
7.00 – 20.00 4TSO + 4BSO Excursie Frans – Rijsel / Lille (Fr.) AERTS P. + BOCKX J. + VAN DEN KIEBOOM K. +  VANDEWINKEL A. + VAN NUFFEL K. + VAN ROOY V.
1ste 1MOA2 Project: Leven met een beperking MILIS K.
1ste+2de 2BVL SA: gevoelens VERMEEREN E.
1ste + 2de 3WE1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA VAN CAMP N.
3de 2BVL Project: Leven met een beperking VAN GERVEN S.
3de + 4de 3EC1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA BORGHS D.
5de + 6de 3GL/L1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA MERTENS S.
5de – 7de 5MRV Les van Mevr. Van Uytsel i.p.v. Mevr. Baeten VAN UYTSEL H.
7de + 8ste 3OR + 3MRP + 3VV Rolstoelparcours – Zaal EDMA MERTENS S.
za, 22/04 vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
zo, 23/04 vr, 14/04 – zo, 23/04 6L Buitenlandse reis – Italië
Vandaag: thuiskomst
SMEYERS E. + TORFS M. + VERDONCK M.
reserve: MAES B.
ma, 24/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
24/04 – 08/05 Stage door 2BaSO BETROKKEN LEERKRACHTEN
1ste 1MOA4 Project: Leven met een beperking VAN DEN BOSCH J.
2de 2GL/L1 Project: Leven met een beperking MERTENS S.
1ste+3de 2MOA4 SA: gevoelens – HO201 GESTELS S.
1ste + 2de 4WE2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA WOUTERS W.
3de 2L2/MOA1 Project: Leven met een beperking MERTENS S.
4de 2STV1 Project: Leven met een beperking VAN DEN BOSCH J.
3de + 4de 4EC1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA VAN GERVEN S.
2de + 3de 2MOA2 SA: gevoelens
Lokaal: HEUF 1
CAUTEREELS R.
3de 2STV2 + 3STW (groep B) Fruitreceptie – TE008 (hele dag TE008 gereserveerd) BROECKX K. + LKR. DIE LES HEEFT IN 2STV2
5de + 6de 4HW Rolstoelparcours – Zaal EDMA MARTENS V.
7de 2STV1 + 3STW (groep A) Fruitreceptie – TE008 (hele dag TE008 reserveren) BROECKX K. + LKR. DIE LES HEEFT IN 2STV1
di, 25/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
24/04 – 08/05 Stage door 2BaSO BETROKKEN LEERKRACHTEN
hele voorm 2MOA2 Relationele en seksuele vorming (RSV) CAUTEREELS R. (HO116 + VAN GESTEL C. (HEUF1)
hele voorm 2GL/L1 Relationele en seksuele vorming (RSV) MENTEN D. (HO202)+ SERNEELS KE. (HO213)
1ste 1L3/MOA1 Project: Leven met een beperking MILIS K.
1ste + 2de 3STW2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA BROECKX K.
2de 1MOA5 Project: Leven met een beperking VAN CAMP N.
2de 2STV Studiekeuzebegeleiding – Toelichting over de studierichtingen in de tweede graad BSO – TE122 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 1L2 Project: Leven met een beperking MILIS K.
3de + 4de 4EC2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA VAN GERVEN S.
5de – 7de 2BVL Relationele en seksuele vorming (RSV) – HEUF1 CAUTEREELS R. 
vanaf 12.00 Alle geïnteresseerde leerlingen van 4 ASO en TSO Infosessie Moderne Vreemde Talen 3de graad (MT en OM) – TE121 JACOBS L.+ STERKENS H.+NGUYEN T.+
VAN DE POL H.+
VAN KEER K.+
VAN NIEUWENHOVE L.+VERREYDT S.
5de + 6de 4TW + 4OC Rolstoelparcours – Zaal EDMA VERMEIREN B.
7de + 8ste  3OC + 3TW Rolstoelparcours – Zaal EDMA VAN DEN BOSCH J.
4ASO + 4TSO en hun ouders Oudercontact – Vorselaar
wo, 26/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
24/04 – 08/05 Stage door 2BaSO BETROKKEN LEERKRACHTEN
1ste – 4de 2MOA4  Relationele en seksuele vorming (RSV) CLEFAS C. (HEUF1) + VAN HOOF L. (HO214)
1ste 1MOA3 Project: Leven met een beperking PLUYM K.
2de 2MOT Project: Leven met een beperking MERTENS S.
1ste + 2de 4WE1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA WOUTERS W.
1ste + 2de 2STV2 SA – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
3de 1B Project: Leven met een beperking VAN GERVEN S.
4de 2STV2 Project: Leven met een beperking MERTENS S.
3de + 4de 3VV Voorlezen in kleuterschool De Wervetuin BROECKX K.
3de + 4de 3EC2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA VAN ‘T VELT H. (3de) + LAENEN S. (4de)
3de + 4de 2STV1 SA – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
do, 27/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
hele dag 6FTA Stage
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
24/04 – 08/05 Stage door 2BaSO BETROKKEN LEERKRACHTEN
1ste 1L1 Project: Leven met een beperking MILIS K.
1ste + 2de 3WE2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA LAENEN S. (1ste) + DECLERCQ Y. (2de)
3de + 4de 3L2 Rolstoelparcours – Zaal EDMA MERTENS S.
4de + 5de 2GL/L1 SA: Gevoelens
Lokaal: HO116
CAUTEREELS R.
4de – 7de 2MOT1 Relationele en seksuele vorming (RSV) VAN WASSENHOVEN H. (HEUF1)
vanaf 12.00 Alle geïnteresseerde leerlingen van 4 ASO, TSO en BSO Infosessie 3de graad HW, STW, VZ – TE121 MERTENS E. + NEYS D. + SCHELLENS L. + VAN DEN BERGH A.
5de 1MOT Project: Leven met een beperking MILIS K.
6de 2MOA2 Project: Leven met een beperking MERTENS S.
5de + 6de 3STW1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA BROECKX K.
5de + 6de 2GL1/L1 Rolstoelparcours – Zaal EDMA CAUTEREELS R. (enkel 5de) + VERBIEST N. (enkel 6de)
6de + 7de 2MOA3  SA – HO116 CAUTEREELS R.
7de 2MOA4 Project: Leven met een beperking VAN DE VEL B.
7de 4GLw4/4Glw5/4L1d/4L1w Rolstoelparcours – Zaal EDMA SELIAERTS L.
15.00 – 22.00 6HW1 + 2 Bezoek VRT – Brussel – Cultuurwetenschappen GOOSSENS N. – NEYS D.
vr, 28/04 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (tijdens de eigen lesuren)
1ste + 2de 3STW1 – 3STW2 – 3STW3 The Truman Show – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 3EC2 – 3L2 – 3VV The Truman Show – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 5BI Trainingssessie JavaScript door studenten Thomas More – TINF – TE126 GJERTSEN V.
3de 2MOA3 Project: Leven met een beperking MERTENS S.
4de 1STV1 Project: Leven met een beperking MILIS K.
5de 1STV2 Project: Leven met een beperking VAN ELSEN L.
vanaf 12.00 Alle geïnteresseerde leerlingen van 4 ASO, TSO, BSO Infosessie 3de graad Economie, OM, BI, MRV, ORL – TE121 DEVITS I. + GEENTJENS K.
12.55 – 15.40 2GL1/2GL2/3GL/4GL/5GL Griekse namiddag DOX L. + SELIAERTS L. + TORFS M. + VERBIEST N.
24/04 – 08/05 Stage door 2BaSO BETROKKEN LEERKRACHTEN