Kalender

Februari 2017

Datum Uur Klas Wat? Wie?
wo, 01/02 09/01 – 03/02 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
30/01 – 24/02 6VZ Stage
24/01 – 02/02 7OA Buitenlandse stage DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm 1MOA2 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
9.00 – 10.20 -4GL/L1
-4L2 (nr 1 – 7)
Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE LES HEBBEN IN 4GL/L1:
1ste: DE SOOMER I. + CROENEN G. (van 9.00 tot 9.15)
2de: NGUYEN T. + VERREYDT S. (van 9.15 – 10.20)
10.40 – 12.00 -4WE1
-4L2 (nr 8 – 13)
Verkeersproject Mobibus LEERKRACHT DIE LES HEEFT IN 4WE1: STICKENS J. + VAN ROOY V. (van 10.40 tot 11.10) + SERNEELS K. ( van 11.10 tot 12.00)
do, 02/02 09/01 – 03/02 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
30/01 – 24/02 6VZ Stage
24/01 – 02/02 7OA Buitenlandse stage DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
hele dag 6FTA Stage
1ste + 2de 2MOA3 SA: Werken met onderwijskiezer – HO111 CAUTEREELS R.
08.45 – 10.15 2STV1 Fitness – Sportmedische studio Olympia – Vorselaar JACOBS L.
9.00 – 10.20 4EC1 Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + CLEVE M. (van 9.00 tot 9.15) + VAN ROOY V. (van 9.15 tot 10.20) 
10.00 – 11.00  2STV2 Fitness – Sportmedische studio Olympia – Vorselaar TORFS A. + VAN DYCK F.
10.40 – 12.00 4HW Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + PEMEN A. (van 10.40 tot 11.10) + JACOBS C. (van 11.10 tot 12.00)
5de + 6de 2MOA2 SA: Werken met onderwijskiezer – HO111 CAUTEREELS R.
5de + 6de 6BI + OM TEC – voorbereiding bedrijfsspel Ecoman – TE125 + TE121 BENSCH H.
13.00 – 14.20 4EC2 Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + VAN ROOY V.
14.50 – 16.10 -3 + 4 MRP
-3 + 4 OR
-4VV
Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 03/02 09/01 – 03/02 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (ELK ONDER EIGEN LESUREN)
1ste 6OM + 6BI TEC – Voorbereiding bedrijfsspel Ecoman – TE123 + TE106 BENSCH H.
9.00 – 10.20 4STW2 Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + DOCX I. (van 9.00 tot 9.15) + MEIR M. (van 9.15 tot 10.20)
3de + 4de 2MOA4 SA: werken  met onderwijskiezer – HO111 GESTELS S.
10.40 – 12.00 4WE2 Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + EELEN T. (van 10.40 tot 11.10) + NGUYEN T. (van 11.10 tot 12.00)
12.30 – 16.00 5FTA + 5CH Bezoek aan Genzyme – Geel DE VOS A. + JACOBS K.
5de + 6de 2STV1 SA – HO111 VAN DEN EYNDEN N.
13.00 – 14.20 4STW1 Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + SEGERS M. (van 13.00 tot 14.45) + ESSELENS C. (van 14.45 tot 14.20)
14.50 – 16.10 4TW + 4OC Verkeersproject Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
ma, 06/02 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: facultatieve vrije dag ALLE PERSONEELSLEDEN
6VZ Geen stage vandaag!
di, 07/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
voorm (tot 12.30) 6WEWI + 6HW + 6L + 6ECMT + 6ECWI + 6MTWE + 6MTWI Les van de eeuw – stad als laboratorium – UA Antwerpen -BLOMMAERTS C. + MEIR M.
(6WEWI)
-GOOSSENS N. + VAN AKEREN L. (6HW)
COUTTENYE K. +SMEYERS E. (6L)
-GEENTJENS K. + VAN PEER T. (6ECMT+6ECWI)
DE SCHUTTER L. (6MTWE+6MTWI)
nam 6HW + 6ECMT + 6ECWI Red Star Line Museum -GOOSSENS N. + VAN AKEREN L. (6HW)
GEENTJENS K. + VAN PEER T. (6ECMT+ECWI)
nam 6L Museumbezoek + opdracht Nederlands DE SCHUTTER L.+SMEYERS E.
nam -6MTWE + MTWI
-6WEWI
Namiddagactiviteit BLOMMAERTS C. + COUTTENYE K. + MEIR M.
8.15 – 10.05 5ECMT + 5HW + 5ECWI + 5L + 5BI + 5OM + 5FTA + 5CH + 5TW Film ‘The Edukators’ – Auditorium Thomas More DIERCKX M. (5L) + GEENTJENS M. (5ECMT) +
GREEFS R. (5FTA+5CH) + VAN KEER T. (5BI + OM)+ VAN DE POL H. (5HW+ECWI) + VERSWEYVELD T. (5TW)
10.20 – 12.00 -5ECMT
-5HW+5ECWI
-5L
-5BI+5OM
-5TW
-5FTA
-5CH
Bespreking film ‘The Edukators’ GEENTJENS M. (TE312)
ESSELENS C. (TE319)
SEGERS M. (TE128)
VAN KEER T. (TE126)
VERSWEYVELD T. (TE320)
CROENEN G. (TE201)
-BOEKAERTS S. (TE127)
10.20 – 12.00 5MTWE + 5MTWI + 5WEWI1 + 5WEWI2 + 5STW1 + 5STW2 + 5STW3 Film ‘The Edukators’ – Auditorium Thomas More CLEVE M. (5MTWE+MTWI+WEWI1) + DE ZAEYER K. (5STW1+5STW2) + VAN DE VEL K. (5STW2+5STW3) + WOUTERS M. (5WEWI2)
12.55 – 14.35 -5MTWE+5MTWI+
5WEWI1
-5WEWI2
-5STW1
-5STW2
-5STW3
Bespreking film ‘The Edukators’ -VAN NIEUWENHOVE L. (TE302)
-TILLEMAN L. (TE202)
-WEEMAES K. (TP304)
-DIERCKX M. (TE320)
-NGUYEN T. (TE209)
3de 2STV1 Studiekeuzeles – HO217 (duurt geen volledig lesuur dus les techniek gaat nog een stukje door) PROOST L. (DEHOPERE K. moet beschikbaar blijven op het einde van het lesuur)
4de 2STV2 Studiekeuzeles – HO112 (duurt geen volledig lesuur dus les Nederlands gaat nog een stukje door VAN ROOY V. (VAN DYCK F. moet beschikbaar blijven op het einde van het lesuur)
3de + 4de Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster GIOS G.
3de + 4de 2L2/MOA1 SA  VAN PEER N.
5de  1L2 + 1MOA4 Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
6de 1MOA3 + 1STV1 Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
wo, 08/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm 1MOA3 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste + 2de 2MOT1 SA VAN PEER N.
8.25 – 10.05 6TSO Franse film – Intouchables – Aula Thomas More VERREYDT S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
8.25 – 10.05 6ASO Franse film – Intouchables – TE012 VAN PEER T. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de – 4de  3VV Kindergrime – Sociale zorg BROECKX K.
6ASO
do, 09/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 6FTA Stage
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren De Springplank – Lille Onthaal: DE JONG A. + STAPPAERTS G.
3de + 4de
GAAT VANDAAG NIET DOOR WEL 10/02
Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster VAN DYCK F.
12.55 – 14.30 (kan ook eerder gedaan zijn) 7BSO Studiekeuzebegeleiding: info Syntra dagopleidingen – TE122  LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 10/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (ELK ONDER EIGEN LESUREN)
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren De Wingerd – Poederlee Onthaal: DE JONG A. + STAPPAERTS G.
3de + 4de Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster VAN DEN BERGH A.
12.00 – 14.00 7TBZ Kennismaking bewoners GVT De Troon GRIELENS A.
5de – 7de 5MRV Les van Mevr. Van Uytsel i.p.v. Mevr. Baeten VAN UYTSEL H.
5de + 6de 2STV2 SA – HO111 VAN DEN EYNDEN N.
5de  1L1 + 1MOA5 Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
ma, 13/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 6STW2 Bezoek justitiepaleis Tongeren (SOWE) NEYS D. + VAN MEEUWEN E.
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren – Klim-op Grobbendonk en Bouwel Onthaal: RYMEN K.
2de – 4de 4VV Observeren in kleuterschool Klaproos – Pulderbos RUTS S. (VAN HEYST E. BIJ AANVANG EN AFSLUIT)
2de 4OC + 4TW Studiekeuzebegeleiding – TE122 VERDONCK M. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 4STW 1 + 2 Studiekeuzebegeleiding – TE122 VERDONCK M. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 4L Studiekeuzebegeleiding – TE122 VAN KEER T.
6de 4HW Studiekeuzebegeleiding – TE122 VAN KEER T.
6de 2GL2/L3/MOA5 + 2MOA6/MOT2 Info rond studiekeuze door CLB-medewerker – LA005 SMEYERS L.
7de 4EC1 + 4EC2 Studiekeuzebegeleiding – TE122 VAN KEER T.
15.40 Alle leerlingen Vergadering voor alle leerkrachten: alle 8ste lesuren, huiswerkklas, avondstudie,… gaan niet door! LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
19.00 Voor ouders van leerlingen van 2e jaren Lille

Info-avond over de 2de graad

(gaat door in Lille)

di, 14/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren – De Knipoog Vorselaar + ’t Klavernest Wechelderzande Onthaal: RYMEN K.
1ste + 2de 6LWI + 6MTWI + 6ECWI Vruchtbaarheid en SOA’s – TE314 VAN DE VEL K. + STUDENTEN VROEDKUNDE THOMAS MORE
1ste + 2de SENSEI Gastspreker: Deontologie van de internaatsmedewerker VAN ROMPAEY K.
2de 4WE1 + 4WE2 Studiekeuzebegeleiding – TE122 VAN KEER T.
2de 4TW Infoles over FTA – TE201 JACOBS K.
3de + 4de Betrokken leerlingen 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster WOUTERS E.
3de + 4de 6OM + 6BI Vruchtbaarheid en SOA’s – TE314 VAN DE VEL K. + STUDENTEN VROEDKUNDE THOMAS MORE
12.55 – 14.00 6MRV + 7MV Evaluatie stage – TP202 PEMEN A.
5de 1L2 + 1MOA4 Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
6de  1MOA3 + 1STV1 Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
19.30 Voor ouders van leerlingen van 2MOT1 + 2STV1+2 Info-avond over de 2de graad – Vorselaar
wo, 15/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
hele voorm 5ASO/TSO Film Frans: Les Combattants – Utopolis VAN DE POL H. (GL + LWI + LWE + WEWI1) +
CROENEN G. (HW + ECWI) + VAN NIEUWENHOVE L. (ECMT) + NGUYEN T. (LMT + MTWE + MTWI) + HAUTEKIET K. (WEWI2) + SLEGERS M. (TW) + JACOBS K. (FTA + CH) + BENSCH H. (OM) + STERKENS H. (BI) + KEUSTERMANS M. (STW1) + VERSWEYVELD T. (STW2) + GREEFS R. (STW3)
voorm 1MOA2+1MOA3: de lln die op 01/02 en 08/02 niet aan de beurt geweest zijn Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste 4EC2 Infoles over BI – TE126 GJERTSEN V.
2de 4EC1 Infoles over BI – TE126 GJERTSEN V.
1ste 4WE1 Infoles over CH – TE313 BLUYS S. + DE VOS A. + DOCX I.
2de 4TW Infoles over CH – TE114 BLUYS S. + DE VOS A.
3de 4WE2 Infoles over CH – TE302 BLUYS S. + DOCX I.
3de + 4de
GAAT VANDAAG NIET DOOR WEL 14/02
Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster BAETEN V.
4de 4OC Infoles over BI – TE126 GJERTSEN V.
do, 16/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 6FTA Stage
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren – Klavertje 3 Bouwel en Klavertje-4sel Viersel Onthaal: RYMEN K.
8.25 – 16.00 6BI+6OM Bedrijfsspel Ecoman – TE125 + TE126 + TE123 BENSCH H.+ DEVITS I. + GEENTJENS K.
hele voorm. 3EC1 + EC2 Bedrijfsbezoek Coca Cola – Wilrijk HENDRICKX M. + VAN ‘T VELT H.
1ste + 2de 1L3/1MOA1 + 1MOA2 Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
3de + 4de 1STV2 + 1MOT Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
1ste – 5ECWI+5HW: workshop Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de – 5ECWI+5HW: workshop
– 5BI+5FTA+5CH: tolwagen/ zigzag
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de – 5VZ: workshop
– 5STW2:tolwagen / zigzag
– 5ECWI+HW+ WEWI2+TW: toneel
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Toneel (TE122)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de – 5VZ: workshop
– 5WEWI1+2: tolwagen / zigzag
– 5ECWI+HW+ WEWI2+TW: mogelijkheid gesprek met actrice in TE122
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 2BVL Studiekeuzebegeleiding: Toelichting over de studierichtingen in tweede graad BSO – TE213 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de – 5WEWI1+2: workshop
– 5ECMT+5ECWI – tolwagen + zigzag
-5BSO+5OM+5BI+
5FTA+5CH: toneel
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Toneel (TE122)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE LES HEBBEN IN 5EC EN IN 5BSO+5OM+5BI+5FTA+5CH + SPRUYT M. (5WEWI1+2)
– GOOSSENS N. (LES IN 5MTWE/MTWI)
6de – 5WEWI1+2: workshop
-5BSO: tolwagen + zigzag
– 5BSO+5OM+5BI+
5FTA+5CH: mogelijkheid gesprek met actrice in TE122
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008) – Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE LES HEBBEN IN 5BSO + GOOSSENS N. (5WEWI1+2)
– VAN NIEUWENHOVE L. (LES IN 5MTWE/MTWI)
12.55 – 14.35 6TW (Diels H.) + 6WEWI1 (groep Greefs R.) Practicum DNA gelelektroforese en co-teaching – TE314 DIELS H. + GREEFS R.
12.55 – 14.35 2BVL + 2STV + 3OR + 3VV + 3MRP + 4OR + 4VV + 4MRP Studiekeuzebegeleiding – lokalen waar 2de graad BSO les heeft op dat moment LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de – 5MRV + 5ORL: workshop (TE121)
– 5OM + 5BI + 5CH (TE008)
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE121 + TE008)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
8ste – 5MRV + 5ORL: workshop (TE121)
– 5OM + 5BI + 5CH (TE008)
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE121 + TE008)
– Verantwoordelijken: SEYNAEVE K. + VERBIST E.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
19.30 Voor ouders van leerlingen van 2GL1/2L1 + 2L2/2MOA1 + 2MOA2 + 2MOA3 + 2MOA4 Info-avond over de 2de graad – Vorselaar
vr, 17/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (ELK ONDER EIGEN LESUREN)
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren – Lagere school Zandhoven + ’t Trapleerke Lille Onthaal: RYMEN K.
1ste + 2de 6HW1 Vruchtbaarheid en SOA’s – TE314 BLUYS S. + STUDENTEN VROEDKUNDE THOMAS MORE
3de + 4de 6ECMT Vruchtbaarheid en SOA’s – TE314 BLUYS S. + STUDENTEN VROEDKUNDE THOMAS MORE
3de + 4de Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster GRIELENS A.
3de 2MOA4 Interview met boeddhist – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
4de 2GL1/L1 + 2L2/MOA1 Interview met boeddhist – HO116 CAUTEREELS R. + VAN DEN EYNDEN N.
5de 2MOA3 + 2STV1 Interview met boeddhist – HO116 CAUTEREELS R. + VERMEEREN E.
6de 2MOA2 Interview met boeddhist – HO116 CAUTEREELS R.
7de 2STV2 + 2MOT1 Interview met boeddhist – HO116 AERTS V. + CAUTEREELS R.
1ste – 5L+5MTWE
+5MTWI: workshop
– 5HW: tolwagen + zigzag
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008) – Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H. 
– Begeleiders: CLEVE M. + TORFS M. (5LWE+5MTWE) + DE VOS A. (5HW) + DIELS H. (5GL+5LMT+5LWI+5MTWI)
2de – 5L+5MTWE
+5MTWI: workshop
– 5TW + 5OM:
tolwagen + zigzag
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H. 
– Begeleiders: NGUYEN T. ( 5LMT +5MTWE+5MTWI) + VERSWEYVELD T. (5OM+5TW) + WOUTERS M. (5LWI+5LWE+5GL)
3de – 5TW+5FTA: workshop
– 5STW1: tolwagen + zigzag
-5L+5MTWI+
5MTWE+5WEWI1+
5ECMT: toneel
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Toneel (TE122)
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de – 5TW+5FTA:
workshop

– 5STW3: tolwagen / zigzag
– 5L+5MTWI+
5MTWE+5WEWI1+
5ECMT:mogelijkheid gesprek met actrice in TE122
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de – 5ECMT: workshop
– 5STW1+2+3: toneel
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Toneel (TE122)
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN (5STW) + GEENTJENS K.+ GEENTJENS M. (5ECMT)
5de  1L1 + 1MOA5 Poëzievernissage LEERKRACHTEN NEDERLANDS VAN DEZE KLASSEN
6de – 5ECMT: workshop
– 5L+5MTWE
+5MTWI: tolwagen / zigzag
– 5STW1+2+3: mogelijkheid gesprek met actrice in TE122
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE008)
– Tolwagen/zigzag (afspraak aan trapjes in hal voor leraarskamer)
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H. 
– Begeleiders: JACOBS L. (5ECMT) + MONDELAERS H. (5MTWE+5MTWI) + SEGERS M. (5GL+5L)
7de – 5STW1 + 5STW2 (1ste helft): workshop (TE121)
– 5STW2 (2de helft) + 5STW3: workshop (TE008)
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE121+TE008) 
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H. 
– Begeleiders: MERTENS E. + NUYTS R. (5STW1 + 5STW2 deel 1) + NEYSD. + VERSWEYVELD T. (5STW2 deel 2 + 5STW3)
8ste – 5STW1 + 5STW2 (1ste helft): workshop (TE121)
– 5STW2 (2de helft) + 5STW3: workshop (TE008)
Alcoholpreventie en verkeer
– Workshop (TE121+TE008)
– Verantwoordelijken: CLEVE M. + DIELS H. 
– Begeleiders: MERTENS E. + NUYTS R. (5STW1 + 5STW2 deel 1) + NEYSD. + VERSWEYVELD T. (5STW2 deel 2 + 5STW3)
13.15 – 16.00 SENSEI Bezoek integrale jeugdhulp De Waaibrug – Geel – Deontologie/internaatsbeheer VAN ROMPAEY K.
ma, 20/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
20/02 – 31/03 5VZ Stage (niet tijdens krokusvakantie)
GAAT NIET DOOR 8.25 – 15.40 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster VAN HEYST E.
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren – Lagere school Pulle en Pulderbos Onthaal: RYMEN K.
hele dag 7BSO Excursie PAV – Breendonk en Mechelen DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
8.25 – 10.05 5TW Rijden onder invloed – Toegepaste Biologie – OLC C1 – C20 DIELS H.
9.25 – 12.00 3STW1+2+3 (groep B en D) Revalidatiecentrum ‘Pulderbos’ – Zandhoven BROECKX K. + DE PEUTER K.
3de + 4de 6HW2 + 6LMT Vruchtbaarheid en SOA’s – TP305 BLUYS S. + STUDENTEN VROEDKUNDE THOMAS MORE
10.20 – 12.00 6LWE/MTWE + 6WEWI1 (groep Van de Vel K.) Practicum DNA gelelektroforese en co-teaching – TE314 (ook 1ste + 2de u lokaal vrijhouden) DIELS H. + VAN DE VEL K.
12.50 – 16.30 3STW1+2+3 (groep A en C) Revalidatiecentrum ‘Pulderbos’ – Zandhoven BROECKX K. + RUTS S.
19.30 4 ASO en hun ouders Info-avond over de 3de graad
Schoolraad
di, 21/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
20/02 – 31/03 5VZ Stage (niet tijdens krokusvakantie)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren – Windekind Vorselaar Onthaal: RYMEN K.
GAAT NIET DOOR  8.25 – 15.40 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster WOUTERS E.
2de
enkel 6de
2STV1 SA – HO212 (6de) VAN DEN EYNDEN N.
12.55 – 14.35 5BI + 6BI Gastspreker over ondernemerschap -Bedrijfseconomie – TE125 BENSCH H.
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
19.30 4BSO en hun ouders Info-avond over de 3de graad BSO
20.00 4TSO en hun ouders Info-avond over de 3de graad TSO/BSO
wo, 22/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
20/02 – 31/03 5VZ Stage (niet tijdens krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
8.25 – 15.40 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ’t Schaliken Herentals VAN DEN BERGH A.
voorm. 1MOA4 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste 2STV1 Koekjes- en theeceremonie binnen de islam – HO116 VAN DYCK F.
2de 2MOT Koekjes- en theeceremonie binnen de islam – HO116 AERTS V.
3de 2BVL Koekjes- en theeceremonie binnen de islam – HO116 VERMEEREN E.
4de 2STV2 Koekjes- en theeceremonie binnen de islam – HO116 CAUTEREELS R.
do, 23/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
20/02 – 31/03 5VZ Stage (niet tijdens krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
vanaf 9.00 1ste jaren Vorselaar Hospiteren – Mariaschool Grobbendonk Onthaal: RYMEN K.
8.25 – 15.40 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ’t Schaliken Herentals VAN DEN BERGH A. (voormiddag)
WOUTERS E. (namiddag)
10.20 – 12.00 5FTA Rijden onder invloed – Toegepaste Biologie – OLC A1 – A14 DIELS H.
vr, 24/02 30/01 – 24/02 6VZ Stage
20/02 – 31/03 5VZ Stage (niet tijdens krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (ELK ONDER EIGEN LESUREN)
8.25 – 15.40 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Generale repetitie theatervoorstelling BSO – ’t Schaliken Herentals VAN DEN BERGH A.
hele dag 5TW + 5CH (lln gaan tegen 9.00u rechtstreeks naar Geel) Chemie op maat – Thomas More (campus Geel) BLUYS S. + DE VOS A.
10.05 – 12.30 5ASO/BSO/TSO (behalve TW, CH, ORL en VZ) + 7BSO Bijwonen van generale repetitie theatervoorstelling ‘Out of the box’ – Perceval – CC ’t Schaliken Herentals -5ECMT (CRG)
-5ECWI+5LWI+5MTWI+
5MTWE (VDPHI)
-5HW+5LMT (EC)
-5GL+5LWE+5WEWI1 (WM)
-5WEWI2 (HAUK)
-5MRV (BAVE)
-5BI (GJV)
-5OM (STERH)
-5FTA (DHIL)
-5STW1 (CLEVM)
-5STW2 (DOCXI)
-5STW3 (NEYEI)
-7KZ (VDBRT)
-7TBZ+7BS (VERMB)
-7MV+7OA (STRUK)
GAAT IN DE NAMIDDAG DOOR 3WE2 + 3TSO Toneel: pest@mij (O’Kontreir) – Ste.R-groep – Polyvalente zaal de Dreef – Vorselaar
– 3de + 4de u.: toneel
– 5de u.: bespreking
3GL/L1 + 3L2 + 3WE1 + 3EC1 + 3EC2 + 3EC3 +3HW Toneel: pest@mij (O’Kontreir) – Ste.R-groep – Polyvalente zaal de Dreef – Vorselaar MENTEN D.
Bespreking toneel in lokalen die vermeld worden
– HENDRICKX M. (3GL/L1- TE113)
– LAENEN S. (3WE1 – TE322)
– MAES B. (3HW – TE301)
– VANDEWINKEL A. (3EC3 – TE308)
– VAN ‘T VELT H. (3EC1 – TE306)
– PROOST G.(3EC2)  bespreking: VAN WASSENHOVEN H. (TE114)
– MENTEN D. (3L2 – bespreking: STERKENS H. – TE220)
10.20 – 12.00 6ASO + 6TSO + 6BSO Politiek debat (geschiedenis + SOWE +cultuurwetenschappen) – TE012 GOOSSENS R. + NEYS D. + WEEMAES K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
13.00 – 15.40 6ASO + 6TSO + 6BSO (niet voor 6VZ) Simulatie van verkiezingen (geschiedenis + SOWE + cultuurwetenschappen) – TE012 GOOSSENS R. + NEYS D. + WEEMAES K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
– 5de + 6de: toneel
– 7de: bespreking
3WE2 + 3TSO Toneel: pest@mij (O’Kontreir) – Ste.R-groep – Polyvalente zaal de Dreef – Vorselaar BROSENS E. (3STW3 – TE321) + WOUTERS W. (3WE2 – bespreking: MAHIEU I. – TE323) + STICKENS J. (3TW – TE314) + TOPS M. (3STW1 – TE319) + VAN DER VELDE I. (3STW2 – bespreking: VAN WASSENHOVEN H. – TE113) + VERACHTERT C. (3OC – TE209) 
5de – 7de 5MRV Les van Mevr. Van Uytsel i.p.v. Mevr. Baeten VAN UYTSEL H.
ma, 27/02 t./m. zo, 05 maart Alle leerlingen Krokusvakantie ALLE PERSONEELSLEDEN