Kalender

Juni 2017

Datum Uur Klas Wat? Wie?
do, 01/06 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vr, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6FTA Stage
01/06 + 02/06 7BSO Tweedaagse Ieper – PAV DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + VAN ROMPAEY K.
8.20 – 16.00 3+4 MRP Uitstap mode – Antwerpen BAETEN V. + PEMEN A.
hele dag
8ste lesuur valt weg
5VZ Sportdag kleuterschool Wervetuin – Vorselaar DE SCHUTTER M. (voorm) + VAN AKEREN L.(hele dag) + VAN NUFFEL K. (5de+6de) + VERMEIREN B. (7de)
vr, 02/06 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vr, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (tijdens de eigen lesuren)
01/06 + 02/06 7BSO Tweedaagse Ieper – PAV DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + VAN ROMPAEY K.
hele dag
8ste lesuur valt weg
5VZ Sportdag kleuterschool Duizendpoot – Vorselaar VAN AKEREN L. (hele dag) + VERMEIREN B. (voorm) + VOS K. (nam)
hele dag

– alle klassen van Lille (8.15 – 16.30)

– 1ste jaar Vorselaar

– 2de jaar Vorselaar

 

Sportdag:
– alle klassen Lille: Adventure Kickx – Domein ‘De Mosten’ – Hoogstraten
– 1ste jaren Vorselaar: Action park – Hasselt
– 2de jaren Vorselaar – Rijmenam
Overkoepelende verantwoordelijken:
– Lille: verantwoordelijke:
VAN DEN BOSCH J.
begeleiders: GILS L.(2MOA6/2MOT2) + SMEYERS L.(1L4/1MOA6/1MOT2) + VERHOEVEN A.(2L3/2MOA5)
– 1ste j.: verantwoordelijke: MILIS K. + VAN HOOF L.
begeleiders:  AERTS V. (1L3/1MOA1) + BERTELS C. (1MOA2) + BREUGELMANS S. (1MOT1) + DE ROOVER K. (1B) + DOX L. (1L2) + HOREMANS F. (1MOA3) +STRUYFS K. (1STV1) + VAN DE WATER H. (1MOA4) + VAN ELSEN L. (1STV2) + VAN HOOF A. (1MOA5) + VAN THIELEN J. (1L1)
– 2de j.: verantwoordelijke: MERTENS S.
begeleiders:  DILLEN G.(2L2/2MOA1) + HEMELAERS A.(2MOA3) + SERNEELS KE.(2MOT1) + SMEYERS J.(2MOA4) + TORFS A. (2BVL) + VAN DEN BRUEL E.(2MOA2) + VAN DYCK F. (2STV2) + VERBIEST N.(2GL/2L1) + VERMEEREN E. (2STV1) 
-reserven:
eerste jaar: 
VAN GERVEN S.
VAN DIJCK M.
tweede jaar:
MICHIELSEN K.
JACOBS L.
MARISSEN A. 
ma, 05/06 hele dag Alle leerlingen Vrijaf: 2de Sinksendag ALLE PERSONEELSLEDEN
di, 06/06 vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
hele dag 6ORL  + 7BS Stage
3de + 4de 2MOT1 SA – HO116 VAN PEER N.
3de + 4de 6ASO Lezing docufictie ‘The land of the enlightended’ – Pieter-Jan De Pue – Kapittelzaal klooster COUTTENYE K. (6WEWI1) + DE SCHUTTER L. (6MTWE+6MTWI+ 6WEWI2) + SMEYERS L. (6L) + VAN DEN KIEBOOM (6HW2) + VAN PEER T. (6ECMT) + VERSWEYVELD T. (6ECWI+6HW1) 
wo, 07/06 voorm 6ORL Stage
11.10 – 14.00 6MRV +7MV Terugkomdag stage PEMEN A.
1ste 2de jaren Vorselaar Eucharistieviering: einde schooljaar – kerk Vorselaar CAUTEREELS R. + SNYERS L. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 08/06 hele dag 6FTA Stage
1ste 1ste jaren Vorselaar Eucharistieviering: einde schooljaar – kerk Vorselaar BREUGELMANS S. + VERMEEREN E. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste – 3de 3GL Proefwerk Grieks
1ste + 2de 2MOA2 SA – HO116 CAUTEREELS R.
3de + 4de 2GL1/L1 SA – HO116 CAUTEREELS R.
5de + 6de 2L2/MOA1 SA – HO116 VAN PEER N.
5de + 6de 2MOA3 SA – Heuf CAUTEREELS R.
5de – 8ste 3VV Proeven van stage: rondleiding en 1 op 1 gesprek met de bewoners in WZC Hof Ter Lande – Vorselaar DE PEUTER K. + VAN GESTEL E.
16.00 – 19.30 Nieuwe leerlingen Extra inschrijvingsavond in Vorselaar
vr, 09/06 09/06 – 23/06 5ASO + 6ASO Proefwerken
hele dag 5ORL + 6ORL Uitstap LITC – logistiek BUTS V. + VERSWIJVEL S.
3de + 4de 2MOA6/MOT2 SA SERNEELS KE.
5de + 6de 5VZ Workshop ouderdomssimulatiepak VOS K.
7de + 8ste 7OA Workshop ouderdomssimulatiepak LAUWERS A.
ma, 12/06 12/06 – 23/06 4ASO + 4TSO uitgezonderd STW
5TSO + 6TSO uitgezonderd STW
Proefwerken
voorm 2GL Proefwerk Grieks
(2GL1: HO202)
13.00 – 16.00 4VV Proeven van stage: Bezoek woonzorgcentrum De Wijngaard – Grobbendonk JACOBS L. + VAN GESTEL E.
di, 13/06 13/06 – 23/06 3ASO + 3TSO
4STW
Proefwerken
hele dag 6ORL  + 7BS Stage
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
wo, 14/06 14/06 – 23/06 6STW Proefwerken
voorm 6ORL Stage
10.00 – 12.00 6MRV + 7MV GIP – TP202 LUYTEN A. + PEMEN A. + SERNEELS KA. + VAN NECK A.
do, 15/06 15/06 – 23/06 5STW Proefwerken
hele dag 7BS GIP: deel ‘Website’ – TE008 SERNEELS KA. + SNEYERS A. + VERSWIJVEL S.
9.15 – 12.00 5MRV + 5ORL Rusthuis St-Anna – Herentals – PAV GIOS G.
vr, 16/06 16/06 – 23/06 1L + 2GL/L Proefwerken
8.25 – 15.40 5ORL Wijnegem Shopping Center – Opdrachten i.f.v. het vak retail en logistiek BUTS V. + VERSWIJVEL S.
12.55 – 15.40 2STV1 + 2STV2 Afternoon-tea – refter Horizon / binnentuin / HO004 + HO005 BREUGELMANS S. + HELSEN G. + JACOBS L. + STRUYFS K. + TORFS A. + VAN DEN EYNDEN N.
ma, 19/06 19/06 – 23/06 1MOA + 1MOT + 1STV + 2MOA + 2MOT + 2STV Proefwerken
10.00 – 16.00 7KZ GIP – TE008 SCHOETERS M. + VAN DEN BROECK T.
8.25 – 12.30 7OA GIP – TP103 + TE120 DE DONCKER V. + DE SCHUTTER M. + HELSEN G. + LAUWERS A. +
8.25 – 11.00 7TBZ GIP – TE123 GRIELENS A. + VAN ROMPAEY K. + VOS K.
di, 20/06 6VZ GIP – TE121 + TE123 DE SCHUTTER M. + GRIELENS A. + SERNEELS KA. + VAN DEN BERGH A. + VOS K.
20/06 – 23/06 7OA + 7TBZ + 7KZ + 7BS Proefwerken
wo, 21/06 21/06 – 23/06 7MV Proefwerken
voorm 6ORL Stage
12.55 – 15.40 6MRV Stage afsluiten PEMEN A.
21/06 – 23/06 4OR + 4MRP + 4VV + 6VZ Syntheseproeven
do, 22/06 hele dag 6ORL GIP – TE008 SERNEELS KA. + SNEYERS A. + VAN DYCK F. + VERSWIJVEL S.
22/06 – 23/06 3OR + 3MRP + 5VZ + 5ORL Syntheseproeven
vr, 23/06 Alle leerlingen – Laatste proefwerkdag
– Boeken inleveren
3VV + 5MRV + 6MRV + 6ORL Syntheseproeven
hele dag 1B + 2BVL Bokrijk – Genk GILS L. + VERMEEREN E.
ma, 26/06
di, 27/06 19.30 6ASO Proclamatie
wo, 28/06 18.30 6BSO + 7BSO Proclamatie
20.00 6TSO + 7TSO Proclamatie
do, 29/06 15.30 – 19.00 Alle leerlingen van Lille en hun ouders Oudercontact LEERKRACHTEN LILLE
15.30 – 19.30 Alle leerlingen 1ste t./m. 5de jaren van Vorselaar en hun ouders Oudercontact DIRECTIES + LEERKRACHTEN VORSELAAR
16.00 – 19.30 Nieuwe leerlingen Extra inschrijvingsavond in Vorselaar
vr, 30/06 10.00 – 12.00 Alle leerlingen Activiteit voor en door leerlingen LEERKRACHTEN