Kalender

Maart 2017

Datum Uur Klas Wat? Wie?
wo, 01/03 t./m. zo, 05/03 Alle leerlingen Krokusvakantie ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 06/03 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE PERSONEELSLEDEN
20/02 – 31/03 5VZ Stage (niet tijdens krokusvakantie)
hele dag Alle leerlingen Vandaag: geen activiteiten toegelaten omwille van kortverhalendag ALLE PERSONEELSLEDEN
Alle leerlingen Kortverhalendag AERTS V.
di, 07/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
di, 07/03 t./m. vr, 10/03 5OM + 6OM
5BI + 6BI
Uitwisselingsproject Lycée Jeanne d’Arc – Rennes (Bretagne – Frankrijk) BENSCH H. + DEVITS I. + STERKENS H.+ VANDEWINKEL A.
hele dag 4VV  + 4OR + 4OC + 4TW + 4STW1 + 4STW2 Mondiale dag
-voorm: wandeling; nam: film (4VV+OR+OC+TW)
-voorm: film; nam: wandeling (4STW1+2)
-JACOBS L. + VAN NUFFEL K. (4VV+OR)
-KREIJKAMP I. + MONDELAERS H. + VERACHTERT C. (4OC+TW)
-SCHELLEKENS T. + VAN DEN KIEBOOM K. (4STW1)
-THIJS L. + RUTS S. (4STW2)
1ste + 2de 2STV2 SA – HO213 VAN DEN EYNDEN N.
1ste + 2de 2MOA2 SA: studiekeuze – HO101 CAUTEREELS R.
enkel 2de 2MOA4 SA: studiekeuze – HO201 GESTELS S.
5de + 6de 2MOT1 SA VAN PEER N.
12.00 – 16.30 7OA + 7TBZ + 7KZ Project armoede: Het Feestvarken – TE214 + TE215 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + VAN ROMPAEY K. (5de) + STRUYFS K. (6de)
deze week tijdens een lesuur geschiedenis 3ASO + 3TSO Tentoonstelling over de pest – Thomas More Vorselaar CLEFAS C. + LAENEN S. + VAN DOMMELEN K.
wo, 08/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
di, 07/03 t./m. vr, 10/03 5OM + 6OM
5BI + 6BI
Uitwisselingsproject Lycée Jeanne d’Arc – Rennes (Bretagne – Frankrijk) BENSCH H. + DEVITS I. + STERKENS H.+ VANDEWINKEL A.
voorm. 1L2 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
voorm. Alle leerlingen van Lille Project Fair trade HARDIS I. + JANSSENS M. + PEETERS M. + SMETS A. + SMEYERS L.
1ste + 2de 2BVL SA – HO204 VERMEEREN E.
deze week tijdens een lesuur geschiedenis 3ASO + 3TSO Tentoonstelling over de pest – Thomas More Vorselaar CLEFAS C. + LAENEN S. + VAN DOMMELEN K.
do, 09/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6FTA Stage
di, 07/03 t./m. vr, 10/03 5OM + 6OM
5BI + 6BI
Uitwisselingsproject Lycée Jeanne d’Arc – Rennes (Bretagne – Frankrijk) BENSCH H. + DEVITS I. + STERKENS H.+ VANDEWINKEL A.
hele voormiddag 3OC+3OR+3EC3 Bedrijfsbezoek Coca-Cola Wilrijk BUTS V. + VERACHTERT C.
2de + 3de 2L2/2MOA1 SA VAN PEER N.
12.55 – 14.35 4BSO + 5BSO + 6BSO Studiekeuzebegeleiding – bezoek van 4BSO aan studierichtingen van de derde graad BSO LEERKRACHTEN DIE ER LES GEVEN
19.30 Info-avond voor ouders van de 6de leerjaren van Vorselaar RYMEN K. + SMETS A.
deze week tijdens een lesuur geschiedenis 3ASO + 3TSO Tentoonstelling over de pest – Thomas More Vorselaar CLEFAS C. + LAENEN S. + VAN DOMMELEN K.
vr, 10/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (elk onder hun eigen lesuren)
di, 07/03 t./m. vr, 10/03 5OM + 6OM
5BI + 6BI
Uitwisselingsproject Lycée Jeanne d’Arc – Rennes (Bretagne – Frankrijk) BENSCH H. + DEVITS I. + STERKENS H.+ VANDEWINKEL A.
hele dag 4HW + 4GL/L1 + 4L2 Mondiale dag
-voorm: wandeling, nam: film (4HW)
-voorm: film, nam: wandeling (4GL/L1+L2)
-VAN AKEREN L. (4HW)
-DESOOMER I. + MARTENS V. (4GL/L1)
-SELIAERTS L. (4L2)
-GIOS G. (vm:4L2; nm:4HW)
-EELEN T. (vm:4HW; nm:4L2)
4de 2MOA4 SA: studiekeuze – HO201 GESTELS S.
4de + 5de 2MOA3 SA: studiekeuze – HO102 (4de) + HO101 (5de) CAUTEREELS R.
12.20u + 17.30u 5CH Bedrijfsbezoek – Eurochem – Antwerpen BLUYS S. + DE VOS A.
13.45u. –
16.30u.
7OA Rondleiding centrale sterilisatie afdeling
AZ Herentals
VAN HEYST E;
deze week tijdens een lesuur geschiedenis 3ASO + 3TSO Tentoonstelling over de pest – Thomas More Vorselaar CLEFAS C. + LAENEN S. + VAN DOMMELEN K.
ma, 13/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
8.25 – 12.00 6de jaren Filmforum: Argo – Utopolis Turnhout BLOMMAERT C. (6WEWI1) + DE SCHUTTER M. (6VZ) + DOCX I. (6STW2) + GEENTJENS K. (6ECMT+6OM) + GOOSSENS N. (6HW1+2) + JACOBS C. (6MV) + MEERSMAN K. (6LWI+6TW) + POTTIE T. (6FTA+6BI) + SEGERS M. (6WEWI2+6ECWI+ 6MTWE+6MTWI) + VAN DEN KIEBOOM K. (6LWE+6STW3) + VERREYDT S. (6LMT+6STW1) + VERSWIJVEL S. (6ORL)
1ste + 2de 4VV Kleuterschool Klaproos – Pulderbos RUTS S. + VAN HEYST E.
5de + 6de 2GL/L1 SA: studiekeuze – HO205 (5de) + HO201 (6de) CAUTEREELS R.
20.00 Alle ouders van harte welkom Informatieve ouderavond – organisatie van de ouderraad Alle personeelsleden van harte welkom
di, 14/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
3e t/m 8e uur 5MTWE+5MTWI+5WEWI1
5WEWI2+5LWE+5LWI+
+5ECWI+6TW
Bezoek Isotopolis – Dessel GOOSSENS N. + LAUWEREYS H. + MONDELAERS H. +
12.45 – 15.40
8ste lesuur gaat gewoon door
– 1L1 + 1L2 + 1L3
– 1L4 + 2GL2/L3
– alle 2de jaren Vorselaar
Toneel: “Helena” – theater Froefroe – CC De Werft – Geel CAUTEREELS R. (2GL1/L1) +
DEHOPERE K. (1L2) + DOXL (1L1) + MARISSEN A. (2MOA3) + SMEYERS J. (2MOA2)+ STRUYFS K. (2STV1) + VAN CRAENENDONCK K. (2MOA4) + VAN DEN EYNDEN N. (2L2/2MOA1) + VAN DE POL N. (1L4 + 2GL2/L3) + VAN DE VEL B. (2MOT1)  + VAN DYCK F./STRUYFS K. (2STV2) + VAN THIELEN J. (2BVL)+ VERBIEST N. (1L3)
hele dag 4EC1 + 4EC2 + 4WE1 + 4WE2 Mondiale dag
-voorm: wandeling; nam: film (4EC1+2)
-voorm: film; nam: wandeling (4WE1+2)
-GELUYKENS I. + SPRUYT M. (4EC1)
-VAN DIJCK Y. + VAN GERVEN S. (4EC2)
-HAUTEKIET K. + VAN DE VEL K. (4WE1)
-GOYENS E. + POTTIE T. (4WE2)
ENKEL 1ste LESUUR 5WEWI2 Columbustest – OLC (gelijkvloers) DE SOOMER I. (1ste)
ENKEL 3de LESUUR 5STW2 (groep C) Columbustest – OLC (gelijkvloers) MEIR M. (3de)
wo, 15/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 12.00 7OA + 7TBZ + 7KZ Project armoede: Het Feestvarken – TE214 + TE215 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
1ste 6HW1+2 Dag van de globalisering (gedragswetenschappen – aardrijkskunde): klaarzetten van de lokalen (TE121 + TE209 + TE217 + TE310 + TE311 + TE322 + TE323) NEYS D. + VAN AKEREN L. + VAN DEN KIEBOOM K.
2de 6TSO – 6ASO Dag van de globalisering: -Workshops 6TSO (TE121 + TE209 + TE217 + TE310 + TE311 + TE322 + TE323)
-Lezing 6ASO (TE122)
NEYS D. + VAN AKEREN L. + VAN DEN KIEBOOM K. + BOEKAERTS S. + DEVITS I. + DE ZAEYER K. + DOCXI + MEERSMAN K. + VERREYDT S.
voor lezing 6ASO: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 6TSO – 6ASO Dag van de globalisering:
-Workshops 6ASO (TE121 + TE209 + TE217 + TE310 + TE311 + TE322 + TE323)
-Lezing 6TSO (TE122)
NEYS D. + VAN AKEREN L. + VAN DEN KIEBOOM K. + BLOMMAERTS C. + DE VOS A. + GEENTJENS M. + TILLEMAN L. + VERBIST E. + VERREYDT S. + VAN PEER T.
voor lezing 6TSO: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 6HW1+2 Opruimen lokalen workshops (TE121 + TE209 + TE217 + TE310 + TE311 + TE322 + TE323) NEYS D. + VAN AKEREN L. + VAN DEN KIEBOOM K.
do, 16/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 12.00 SENSEI Sportongevallen (EHBO) – LO + EHBO SLEGERS M. + VAN ROMPAEY K.
1ste + 2de 2GL1/3GL Examen Grieks – HO202
1ste + 2de 2GL2 Examen Grieks
1ste + 2de 1L4/MOA6 + 2MOT2/MOA6 Kangoeroewedstrijd VERHOEVEN A. (1L4/MOA6) + SMEYERS L. (2MOT2/MOA6 – 1ste u) + HARDIS I. (2MOT2/MOA6 – 2de u)
3de + 4de 2GL2/L3/MOA5 Kangoeroewedstrijd VERHOEVEN A.
vr, 17/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (elk onder hun eigen lesuren)
hele dag 6VZ A Projectdag – Thuiszorg DE SCHUTTER M.
alle leerlingen Bednetdag ALLE PERSONEELSLEDEN
8.20 – 12.00 4OR Werkplekleren Carrefour – Vorselaar – Retail BUTS V.
5de – 7de 5MRV Les van Mevr. Van Uytsel i.p.v. Mevr. Baeten VAN UYTSEL H.
Inschrijvingen voor broers en zussen van onze eigen leerlingen en voor kinderen van personeelsleden
za,
18/03
– 16.30 – 19.30 (eten)
– 20.00 (quiz)
6L Spaghettiquiz – Zandstraat 39 – Zoersel
ma, 20/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
20/03 + 21/03 4ASO Proefwerken
20/03 – 22/03 4TSO Proefwerken
20/03 – 28/03 2GL/L Proefwerken
hele dag 7BSO Turnhout – interactieve tentoonstelling ‘Koopkracht’ + culturele activiteit DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + SNEYERS A.
hele dag 6VZ B Projectdag – Thuiszorg DE SCHUTTER M.
di, 21/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
20/03 + 21/03 4ASO Proefwerken
20/03 – 22/03 4TSO Proefwerken
21/03 – 28/03 1L + 2MOA + 2MOT + 2STV Proefwerken
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
namiddag 5ASO/TSO + 6ASO/TSO Vrijaf voor de leerlingen wegens klassenraden voor 5ASO/TSO VAN KEER K. + BETROKKEN LEERKRACHTEN
wo, 22/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
4ASO Terug les
20/03 – 22/03 4TSO Proefwerken
22/03 – 28/03 1MOA + 1MOT +1STV Proefwerken
3de + 4de 3VV Bezoek aan de bib – Vorselaar BROECKX K.
do, 23/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6FTA Stage
4TSO Terug les
23/03 – 29/03 3ASO (behalve 3GL+3L1w+3L2) + 3TSO Proefwerken
hele dag 3de graad BSO Leerlingen lesvrij wegens klassenraden
3de 4L2 + 4EC1 + 4EC2 + 4WE2 The Big Challenge – Online Test – OLC DE SOOMER I. + GOYENS E. + THIJS L. + CUYVERS K.
4de 4L1 + 4GL + 4HW + 4WE1 The Big Challenge – Online Test – OLC DE SOOMER I. + GOYENS E. + THIJS L. + JACOBS C.
vr, 24/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
24/04 – 29/04 3GL + 3L1w + 3L2 Proefwerken
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (elk onder hun eigen lesuren)
hele voorm 4TSO + 4BSO Film Frans: Bienvenue chez les Ch’tis – Utopolis Turnhout AERTS P. (4OR+4STW1)
MONDELAERS H. (4TW)
BROSENS E. (4VV+4MRP)
VANMARCKE L. (4OC)
VAN ROOY V. (4STW2)
5de – 7de 5MRV Les van Mevr. Van Uytsel i.p.v. Mevr. Baeten VAN UYTSEL H.
ma, 27/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 4ASO + 4TSO
5ASO + 5TSO
6ASO + 6TSO
Vrijaf voor de leerlingen omwille van klassenraden
1ste+2de 7BSO Oud-leerlingen delen ervaringen na 7BSO
Lokaal: TE122
SERNEELS KA. + SNEYERS M. + DE DONCKER V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 28/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
6ASO + TSO Feedback van studiekeuzementoren
1L + MOA + MOT + STV
2L + MOA + MOT + STV
Proefwerken: vandaag laatste dag
1B + 2BVL Laatste lesdag
hele dag 1B + 2BVL Afsluitdag Pasen:
– 1ste – 3de: Paasbrood bakken: HO004-HO005
– 4de+5de: Verpakking maken voor paasbrood: HO115
– 6de+7de: HO102
– TORFS A. + VAN CRAENENDONCK K. (1ste-3de)
– BAETEN V. + VAN DIJCK M. (4de+5de)
– VAN DYCK F. + VAN THIELEN J. (6de+7de)
12.00 – 16.00 7TBZ (leerlingen mogen rechtstreeks naar huis na de activiteit) Animatie activiteit met bewoners GVT De Troon – Vorselaar GRIELENS A. (opstart activiteit) + DE SCHUTTER M.
wo, 29/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
6ASO + TSO Feedback van studiekeuzementoren
29/03 – 31/03 1ste graad Vorselaar + Lille
2de graad BSO
Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en / of oudercontact
3ASO + 3TSO Proefwerken: vandaag laatste dag
12.50u.-
13.50u.
6MRV + 7MV Evaluatie stage PEMEN A.
do, 30/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 6FTA Stage
30/03 + 31/03 3ASO + 3TSO Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en /of oudercontact
29/03 – 31/03 1ste graad Vorselaar + Lille
2de graad BSO
Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en / of oudercontact
4de – 8ste 7BS GIP: deel ‘Beurs’ – TE008 SERNEELS KA. (5de+6de) + SNEYERS M. (7de +8ste)+ STERCKENS H. (5de+8ste) + VERSWIJVEL S. (4de+5de+6de)
17.30 – 20.00 Leerlingen van Lille en hun ouders Rapport en oudercontact – Lille SMETS A. + ALLE LEERKRACHTEN DIE LESGEVEN IN LILLE
vr, 31/03 20/02 – 31/03 5VZ Stage
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (elk onder hun eigen lesuren)
9.30 – 12.00 Alle leerlingen van Lille Vastenvoettocht JANSSENS M. + PEETERS M. + SMEYERS L. + VAN DEN BOSCH J.
12.20 – 12.50 6ASO + 6TSO + 7BSO Infosessie over HBO 5 Maatschappelijk werk – TE122 VAN DEN BERGH A.
Alle leerlingen Rapport
14.00 – 18.00 1ste graad + 3de jaren + 4BSO en hun ouders Oudercontact – Vorselaar DIRECTIES + ALLE LEERKRACHTEN DIE LESGEVEN IN VORSELAAR