Kalender

Maart 2018

Datum Uur Klas Wat? Wie?
do, 01/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 12.15 3EC1 + 3EC2 + 3OC + 3OR Bezoek Coca-Cola BUTS V. + HENDRICKX M. + VERACHTERT C.
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
vr, 02/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
hele dag 4EC1+4STW2+
4OC+4TW
Mondiale dag
-voorm: wandeling; nam: film (4OC+4STW2)
-voorm: film; nam: wandeling (4TW+4EC1)
– SCHELLEKENS T. + VERACHTERT C. (4OC)
– MAHIEU I. + VERBRAEKEN C. (4STW2)
– KREIJKAMP I. + VAN DE VEL K. (4TW)
– DEHOPERE K. + GOYENS E. (4EC1)
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
ma, 05/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 1L1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
10.20 – 10.35 1EXPL1+2 + 5WEWI + 5MTWE+5MTWI+
5ECWI
Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1EXPL1+2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1EXPL1+2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5WEWI)
– Fietsrekken + dreef (5MTWE+5MTWI+5ECWI)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5MTWE+5MTWI+5ECWI)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 14.35 2MOA3 SA: Afronding studiekeuze – HO205 CAUTEREELS R.
7de + 8ste Leerlingen van het 2de jaar Infobeurs
di, 06/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
10.20 – 12.00 2L2 SA: Afronding studiekeuze – HO204 CAUTEREELS R.
wo, 07/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
2de + 3de 2GL1/2L1 SA: Afronding studiekeuze – HO116 MARISSEN A.
do, 08/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
7.30 – 17.00 6CH Labo pompen – Chemische technologie – Acta – Brasschaat DE VOS A.
2de 2MOT1 SA: Afronding studiekeuze – HEUF BREUGELMANS S.
4de 2STV2 SA: Afronding studiekeuze – HEUF BREUGELMANS S.
19.30 Info-avond voor de ouders van de 6de leerjaren – Vorselaar RYMEN K. + SMETS A.
vr, 09/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
Vandaag enkel stage in voormiddag!!!
voorm 1L2 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
8.25 – 10.05 2MOA1 SA: Afronding studiekeuze – HO203 CAUTEREELS R.
4de 2STV2 SA: Afronding studiekeuze – HO003 BREUGELMANS S.
nam Alle leerlingen Stressfactor ALLE LEERKRACHTEN
ma, 12/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 1MOWE1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
10.20 – 10.35 2GL/L1 + 2L2 + 6STW1 + 6STW2 + 6STW3 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2GL/L1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2L2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6STW1)
– Fietsrekken + dreef (6STW2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6STW3)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
6de 2MOT1 SA: Afronding studiekeuze – HO003 BREUGELMANS S.
di, 13/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 3MRP + 4MRP
3VV + 4VV
3OR + 4OR
Mondiale dag
voorm: film;
nam: wandeling
– BAETEN V. (3+4MRP)
– DE PEUTER K. + JACOBS L. + RUTS S. + VAN HEYST E. (3+4VV)
– BUTS V. + HARDIS I. + VAN NUFFEL K. (3+4OR)
9.00 – 12.00 2de jaar Vorselaar en Lille Toneel – Gitte – Nederlands – De Werft Geel BERGHMANS I. – MARISSEN A. + SMEYERS LE. – VAN DE VEL B. + VAN THIELEN J. – VAN DE WATER H. + VAN DYCK F. + 5 LKR
wo, 14/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MV Stage
voorm 6ORL Stage
10.00 – ? 2MOA1+2+3+4
2MOT1
Quiz Wikifin i.v.m. financiële educatie – SEI – lokaal van het tweede lesuur GESTELS S. + LEERKRACHTEN VAN HET TWEEDE LESUUR
10.15 – 12.00 4TSO Franse film – Bienvenue chez les Ch’tis – TE122 (4OC+TW+STW1+2) + TE123 (STW3) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 15/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
1ste + 2de 2GL Proefwerk Grieks
vr, 16/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
hele dag 4WE1 + 4WE2 + 4GL/L1 + 4L2 Mondiale dag
-voorm: wandeling; nam: film (4WE1+4GL/L1)
-voorm: film; nam: wandeling (4WE2+4L2)
– DE SOOMER I. + EELEN T. (4WE1)
– MARTENS V. + VAN DOMMELEN K. (4GL/L1)
– POTTIE T. + SPRUYT M. (4WE2)
– GREEFS R. + SELIAERTS L. (4L2)
voorm 1MOWE2 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
Inschrijven voor broers en zussen van onze eigen leerlingen en voor kinderen van personeelsleden
ma, 19/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
19/03 – 27/03 2GL +2L Proefwerken
hele dag 7BSO Breendonk en Antwerpen – PAV DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
10.20 – 10.35 1B+2BVL + 3+4OR +
3+4VV +
5+6ORL +
3+4 MRP
Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1B+2BVL)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3+4OR)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3+4VV)
– Fietsrekken + dreef (5+6ORL)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3+4MRP)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 20/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
20/03 – 27/03 1L
2MOA+MOT+STV
Proefwerken
wo, 21/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
21/03 – 27/03 1MOWE+1EXPL Proefwerken
21/03 – 23/03 4TSO Proefwerken
8.25 – 12.00 6HW Dag van de globalisering – TE116 + TE118 + TE121 + TE219 + TE220 NEYS D. + VAN DEN KIEBOOM K.
9.15 – 10.05 6ASO Workshop globalisering – TE116 + TE118 + TE121 + TE219 + TE220 VAN DEN KIEBOOM K. + 6 LKR
9.15 – 10.05 6TSO Voordracht globalisering – TE122 NEYS D.
10.20 – 11.10 6TSO Workshop globalisering – TE116 + TE118 + TE121 + TE219 + TE220 VAN DEN KIEBOOM K. + 6LKR
do, 22/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
22/03 – 28/03 3ASO (behalve 3L) 3TSO Proefwerken
22/03 + 23/03 4ASO Proefwerken
3GL Proefwerk Grieks
voorm 5ASO/TSO Leerlingen lesvrij omwille van klassenraden
12.55 – 16.30 7OA Verwennamiddag georganiseerd door 7OA – Dienstencentrum Sprankel! – Vorselaar VAN ROMPAEY K. (int) (+ 1 LKR?)
vr, 23/03 05/02 – 23/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
23/03 – 28/03 3L Proefwerken
nam!! 4ASO+TSO Proefwerken
ma, 26/03 hele dag 4ASO/TSO
2de + 3de graad BSO
6ASO/TSO
Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden
di, 27/03 hele dag 6ORL + 7BS Stage
1B + 2BVL Afsluitactiviteit
wo, 28/03 voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
28/03 – 30/03 1ste graad Vorselaar + Lille Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
10.15 – 12.00 3 + 4 BSO Franse film – Bienvenue chez les Ch’tis – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 29/03 hele dag 6FTA Stage
28/03 – 30/03 1ste graad Vorselaar + Lille Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
29/03 – 30/03 3ASO+TSO Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
hele dag 7TBZ Lindeloo – Lille (de Spiegeling) GRIELENS A.
7BS GIP – Beurs – TE008 DEWIL G. + SERNEELS KA. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
17.30 – 20.00 Alle leerlingen van Lille en hun ouders Rapport en oudercontact – Lille SMETS A. + ALLE LEERKRACHTEN DIE LESGEVEN IN LILLE
vr, 30/03 Alle leerlingen Rapport
hele dag 5ORL Stage BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
hele dag 1ste graad Vorselaar en Lille + 3ASO/TSO Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
14.00 – 18.00 Alle leerlingen van de 1ste graad + 2de graad en hun ouders Rapport en oudercontact – Vorselaar DIRECTIES + ALLE LEERKRACHTEN DIE LESGEVEN IN VORSELAAR