Kalender

Mei 2017

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 01/05 hele dag Alle leerlingen Vrijaf: Dag van de Arbeid ALLE PERSONEELSLEDEN
17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
di, 02/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6ORL  + 7BS Stage
02/05 – 08/05 Stage door 2BaSO
7.30 – 17.00 5CH Acta – Brasschaat – Chemische technologie DE VOS A. + DOCX I.
hele dag Alle leerlingen Grote wereldwinkelstand
Locatie: afhankelijk van het weer
2de-4de 2MOA6/2MOT2 RSV HARDIS I. + VAN HOOF L.
2de 1MOA5 + 1MOT1 Diagnostische toets Nederlands AERTS V. (1MOA5 – HO111) + BERGHMANS I. (1MOT – HO211)
3de 1STV1 + 1STV2 Diagnostische toets Nederlands AERTS V. (1STV1 – HO111) + BERGHMANS I. (1STV2 – HO211)
4de 1B Diagnostische toets Nederlands – HO111 AERTS V.
4de + 5de 2L2/MOA1 SA: gevoelens – HO116 VAN PEER N.
12.05 – 12.35 Alle geïnteresseerde vierdejaars (uitz 4TW) Infomiddag FTA – TE201 JACOBS K.
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
wo, 03/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ  Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
02/05 – 08/05 Stage door 2BaSO
hele voorm 5MRV Uitstap Modemuseum CURRINCKX D.
8.25 – 12.00 6TW (hele voorm) + 5TW (komt kijken van 8.25 – 10.05) GIP voorstelling – TE314 (bio en chemie) + TE102 (fysica) BOEKAERTS S. + DIELS H. + JANSSENS N. + LAUWEREYS H. + MEERSMAN K. + MONDELAERS H. + SEYNAEVE K. + VAN DE VEL K. (tot 10.05)
voorm. 1MOA5 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
do, 04/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6FTA Stage
02/05 – 08/05 Stage door 2BaSO
8.25 – 16.30 6STW1 + 2 Wandelexcursie Haspengouw en Hageland – Aardrijkskunde SPRUYT M. + VAN MEEUWEN E.
8.30 – 11.10 2STV1 Rugscholing – STV – HO116 JACOBS L.
1ste + 2de 3EC1 + 3MRP + 3OR + 3GL/L1 The Truman Show – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de-4de 2GL2/L3/MOA5 RSV HARDIS I. + VAN HOOF L.
3de + 4de 3EC3 + 3HW + 3WE1 The Truman Show – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 3OC + 3TW + 3WE2 The Truman Show – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
13.00
16.30
4VV Quiz + pannenkoeken bakken in dienstencentrum ‘Sprankel’ JACOBS L. + VAN GESTEL E.
vr, 05/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
18/04 – 05/05 5FTA Stage (niet op ma, 01/05)
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (tijdens de eigen lesuren)
02/05 – 08/05 Stage door 2BaSO
8.25 – 16.30 6WEWI1+2 + 6LWE + 6MTWE + 6MTWI + 6LMT + 6LWI Wandelexcursie Haspengouw en Hageland – Aardrijkskunde SPRUYT M. + VAN DEN KIEBOOM K.
8.25 – 12.30 6VZ IOK – Beerse + MBS – Geel DE SCHUTTER M. + GRIELENS A.
2de + 3de 2MOT SA: gevoelens – HO116 VAN PEER N.
za, 06/05 hele dag Betrokken leerlingen Open Dag met info, rondleidingen en inschrijvingen – Vorselaar DIRECTIES + BETROKKEN LEERKRACHTEN
ma, 08/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
08/05 – 12/05 Stage door 1BaSO
02/05 – 08/05 Stage door 2BaSO
08/05 – 12/05 5BSO + 6BSO Buitenlandse reis – Londen HARDIS I. + SERNEELS KA. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
reserve: VAN DYCK F.
hele dag 3de graad (uitgezonderd 5BSO + 6BSO + SenSeI) Sportdag – Overkoepelend: DIERCKX A. + SLEGERS M.
– Begeleiders hele dag: AERTS J. + BLUYS S.+ CROENEN G.+DE SCHUTTER G.+DIELS H.+ ESSELENS C.+FIEUWS K.+ GEENTJENS K.+GEENTJENS M.+ GOOSSENS N.+JACOBS K.+ JANSSENS N.+NEYS D.+ PERSOONS H.+SEGERS M.+ VERMEIREN B.+ VERSWEYVELD T.+STAGIAIR
-extra fietsbegeleiders: MONDELAERS H. (voorm) + VAN DER AERSCHOT S. (nam)
– Reserven hele dag: VAN NIEUWENHOVE L.
-Begeleiders voorm: BLOMMAERTS C.+NGUYEN T.
-Reserven voorm: DOCX I. + VAN DE VEL K.
-Begeleiders nam: DE DONCKER V.+TILLEMAN L.
-Reserven nam: DE VOS A.+
VANDEWINKEL A.
8.25 – 18.00 4EC1 +4Ec2(d) + 4WE Excursie voor Duits – Aken DE SOOMER I. + GOYENS E. HEREMANS S. + VAN KEER K. + VAN MEEUWEN E. + WOUTERS M.
7.30 – 20.30 4GL + 4L Excursie voor klassieke talen – Trier SELIAERTS L. + ARDUI M.
5de + 6de 2MOA6/MOT2 SA SERNEELS KE.
6de + 7de 2STV1 SA – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
16.00 – 19.30 Nieuwe leerlingen Extra inschrijvingsavond in Vorselaar
di, 09/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
08/05 – 12/05 Stage door 1BaSO
08/05 – 12/05 5BSO + 6BSO Buitenlandse reis – Londen HARDIS I. + SERNEELS KA. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
reserve: VAN DYCK F.
hele dag 2de graad Sportdag – Overkoepelend: VAN WASSENHOVEN H. + VERMEIREN B.
-Begeleiders hele dag:BUTS V.+ CUYVERS K.+GELUYCKENS I.+ HENDRICKX M.+KREIJKAMP I. +MENTEN D.+ MYLLE B.+ SCHELLEKENS T.+ SELIAERTS L.+STICKENS J.+ THIJS L.+ VANMARCKE L.+VAN NUFFEL K.+VAN ROOY V.+ VERVOORT C.+WEEMAES K+ WOUTERS A.+WOUTERS W.+STAGIAIR
-extra fietsbegeleiders: VERACHTERT C. (voorm) + LAENEN S. (nam)
-Reserven hele dag: BROSENS E.+KEUSTERMANS M.
-Begeleiders voorm: DE PEUTER K.+MAHIEU I.
-Reserven voorm: BOCKX J.+ PEMEN A.
-Begeleiders nam: TOPS M.+GIOS G.
-Reserven nam: BLUYS I.+ DECLERQ Y.
1ste – 4de 2STV1 + 2 IO – TE212 + TE316 + TE124 + TE 214 BROECKX K. + WOUTERS W. + RUTS S. + STESSENS L.
4de Alle leerlingen van 1MOA5 + 1MOT +1STV + 1B die nog niet klaar waren Afwerken diagnostische toets Nederlands – HO111
wo, 10/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
 18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
08/05 – 12/05 Stage door 1BaSO
08/05 – 12/05 5BSO + 6BSO Buitenlandse reis – Londen HARDIS I. + SERNEELS KA. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
reserve: VAN DYCK F.
voorm. 1MOT Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
do, 11/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6FTA Stage
hele dag 1ste jaar Lille Projectdag voormiddag: DEROOVER K. + DOX L. + SERNEELS K. + VAN DEN BOSCH J.
namiddag: STRUYFS K. + VANARWEGEN L. + VAN DEN BOSCH J. + VERHOEVEN A.
8.25 – 16.30 2GL2/L3 + 2MOA5 + 2MOA6 + 2MOT2 Bezoek aan het Thermenmuseum in Heerlen + Landschapsstudie in de Euregio – geschiedenis/aardrijkskunde JANSSENS M. + SMEYERS L.
08/05 – 12/05 Stage door 1BaSO
08/05 – 12/05 5BSO + 6BSO Buitenlandse reis – Londen HARDIS I. + SERNEELS KA. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
reserve: VAN DYCK F.
8.25 – 16.30 6HW2 + 6ECMT + 6ECWI + 6STW3 Wandelexcursie Haspengouw en Hageland – Aardrijkskunde VAN DEN KIEBOOM K. + VAN PEER T. + VAN MEEUWEN E.
8.30 – 11.10 2STV2 Rugscholing – STV – HO116 TORFS A.
5de + 6de 2L2/2MOA1 Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO214 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 1L1 + 1L2 Diagnostische toets Nederlands AERTS V. (1L1 –OLC BLOK C EN D) + BERGHMANS I. (1L2 – HO211)
6de 1L3/MOA1 + 1MOA2 Diagnostische toets Nederlands AERTS V. (1L3/MOA1 – OLC BLOK C EN D) + BERGHMANS I. (1MOA2 – HO211)
7de 1MOA3 + 1MOA4 Diagnostische toets Nederlands AERTS V. (1MOA3 – OLC BLOK C EN D) + BERGHMANS I. (1MOA4 – HO211)
vr, 12/05 17/04 – 12/05 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage (niet op ma, 17/04 en niet op ma, 01/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
08/05 – 12/05 Stage door 1BaSO
08/05 – 12/05 5BSO + 6BSO Buitenlandse reis – Londen HARDIS I. + SERNEELS KA. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
reserve: VAN DYCK F.
8.25 – 16.30 6BI + 6OM + 6TW + 6FTA + 6HW1 Wandelexcursie Haspengouw en Hageland – Aardrijkskunde GOOSSENS N. + MEIR M. + VAN DEN KIEBOOM K.
1ste + 2de 4GL/L1 Gezondheidsrally – schooldomein + TE012 GEENTJENS M. + GOYENS E. + JACOBS K. + VAN DYCK F. + VAN GERVEN S. + VAN ROMPAEY K. + VERMEIREN B.
3de + 4de 3+4OR + 4VV Gezondheidsrally – schooldomein + TE012 BENSCH H. + GEENTJENS M. + GOYENS E. + JACOBS C. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN DYCK F. (enkel 3de)+ VAN GESTEL E. +  VAN ROMPAEY K. (enkel 4de)
3de + 4de 2MOA4 Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO201 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 4STW1 Gezondheidsrally – schooldomein + TE012 GOYENS E. (5de+6de) + HEREMANS S. (enkel 6de) + JACOBS C. + JACOBS K. (enkel 5de) + SCHELLENS L. + VAN GERVEN S.
6de + 7de 2MOA2 Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO201 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
ma, 15/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
voorm. 1L3/1MOA1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste + 2de 2MOT Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO205 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de Alle leerlingen van 1L + 1MOA1+2+3+4 die nog niet klaar waren Afwerken van diagnostische toets Nederlands
nam 6FTA Theoretische gip – TE201 BOEKAERTS S. + JACOBS K.
GAAT NIET DOOR 6ASO Lezing en gesprek met filmmaker Pieter-Jan De Pue over zijn film ‘The land of the enlightened’ – Kapittelzaal – Klooster DE SCHUTTER G. (6MTWE +6MTWI+6HW2+6WEWI2)
COUTTENYE K. (6WEWI1)
DIERCKX A. (6ECMT)
SEGERS M. (6L)
VERSWEYVELD T. (6HW1+ 6ECWI)
5de + 6de 2GL1/L1 Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO218 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
6de + 7de 2STV2 SA – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
di, 16/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6ORL  + 7BS Stage
8.00 – 19.00 3ASO Excursie geschiedenis – Brugge CLEFAS C. (3HW) + CUYVERS K. (3EC2) + HENDRICKX M. (3GL/L1) + LAENEN S. (3WE1) + VAN DIJCK Y. (3EC3) + VANMARCKE L. (3EC1) + VERMOESEN L. (3L2) + WOUTERS A. (3WE2)
8.00 – 17.00 bus 1: 2GL2/L3/2MOA5 + 2MOA6/MOT2 + 2MOT1
bus 2: 2MOA2 + 2MOA4
Bezoek Vlaams Parlement + namiddagactiviteit – SEI – Brussel bus 1: HARDIS I. + VANARWEGEN L. + VAN DEN BROECK F.
bus 2: DEHOPERE K. + GESTELS S. + VAN GESTEL C.
8.25 – 17.00 (of later)

bus 1: 2GL1/L1 + 2L2

bus 2: 2MOA1 + 2MOA3

Excursie aardrijkskunde – Euregio bus 1: HEMELAERS A. + VERBIEST N.
bus 2: CAUTEREELS R. + VAN DE VEL B.
8.25 – 12.00 5+6 FTA Bezoek aan geneesmiddelengroothandel ‘Febelco’ – Wijnegem DIELS H. + JACOBS K.
5de + 6de 2STV2 Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO205 VAN DEN BRUEL E. (5de) + VAN PEER N. (6de)
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
wo, 17/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
hele vm 6BI GIP mondelinge presentatie – TE126 BENSCH H.+BOEKAERTS S.+GJERTSEN V.
voorm. 1MOA5+1MOT1: de leerlingen die nog niet aan de beurt geweest zijn op 03/05 en 10/05 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
voorm 2MOT1 Peilingsproeven techniek – HO004 + HO005 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 3VV Voordracht ‘Mijn brein en ik; ontwikkelingsstoornissen en leerstoornissen’ – Ann Willems – TE008 BROECKX K.
do, 18/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 12.00 7TBZ (lln mogen rechtstreeks naar Turnhout gaan) Bezoek vzw Ispahan – Palliatieve zorgen Kempen – Turnhout VAN ROMPAEY K.
4de 2MOA6/MOT2 SA (Rots en water) VAN HOOF L.
nam 6OM GIP (Frans en Engels) CROENEN G. + DEVITS I. + VANDEWINCKEL A.
6de + 7de 2STV1 Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO215 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
6de + 7de 2BVL Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO218 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 19/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 5ORL Stage – Administratie BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S. (tijdens de eigen lesuren)
8.25 – 16.30 5STW1+2+3 Wijnkasteel + brouwerij – Genoelselderen – IO MERTENS E. + NEYS D. + NUYTS R. + VERSWEYVELD T.
8.15 – 12.00 6STW1+2+3 Isotopolis – Belgoproces – Dessel – Natuurwetenschappen DE ZAEYER K. + PERSOONS H. + VAN GESTEL E.
9.15 – 11.30 8 leerlingen van 2MOT1 Peilingsproeven techniek: praktische test – HO115 VAN DEN BROECK F. (om 9.15 de leerlingen begeleiden naar HO115)
EXAMINATOREN
12.55 – 17.00 3HW Activiteit met bewoners van woonzorgcentrum Sint-Anna – Herentals – Gedragswetenschappen NEYENS I. + VAN ‘T VELT H.
5de + 6de 2MOA3 Cyberpesten – Studenten Thomas More – HO201 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
ma, 22/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
7.00 – 17.00 6STW3 Justitiepaleis – Tongeren (SOWE) NEYS D. + VAN GESTEL E.
alle meisjes van het 1ste jaar – Vorselaar inenting baarmoederhalskanker – Vorselaar
3de 3STW groep D – 2MOT Fruitreceptie – TE008 (hele dag TE008 gereserveerd) DE PEUTER K. + GESTELS S.
4de 5STW1+2+3 Voorstellen opleiding Bachelor Lager Onderwijs door Thomas More verantwoordelijke: VAN DE POL H.
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN 
5de 5HW Voorstellen opleiding Bachelor Lager Onderwijs door Thomas More verantwoordelijke: VAN DE POL H.
LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT 
5de – 8ste 6FTA Praktische gip – TE201 JACOBS K.
12.55u.-
16.30u.
7OA Verwennamiddag in Dienstencentrum ‘De Sprankel’ – Vorselaar HELSEN G.+ VANDEWINKEL A.
7de 3STW groep C – 2KVVV + MVV Fruitreceptie – TE008 (hele dag TE008 gereserveerd) RUTS S. + LKR. DIE LES HEEFT IN 2KVVV + MVV
di, 23/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.00 – 17.00 2MOA3 + 2MOA1/2L2 Bezoek Vlaams Parlement + namiddagactiviteit – SEI – Brussel GESTELS S. + VAN DEN BROECK F. VAN DEN EYNDEN N.
8.25 – 17.00 (of later) bus 1: 2MOT1 + 2MOA4 (deel 1)
bus 2: 2MOA2 + 2MOA4 (deel 2)
Excursie aardrijkskunde – Euregio bus 1: CAUTEREELS R. + VAN DE VEL B.
bus 2: SMEYERS J. + VAN PEER N.
8.25 – 18.30 1L1 + 1L2 + 1L3 (8.25 – 18.30)
1L4 (8.45 – 18.15)
Excursie voor klassieke talen – Xanten (Duitsland) AERTS V. + DOX L. + VERBIEST N.
vanaf 13.45 5MRV Werkplekleren – C&A Herentals BAETEN V.
wo, 24/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm 6OM GIP-presentatie BOEKAERTS S. + DEVITS I. + GEENTJENS K.
alle meisjes van het 1ste jaar – Lille inenting baarmoederhalskanker – Lille
2de – 4de 1ste + 2de + 3de jaren Vorselaar Solidariteitstocht – in en rond Vorselaar – Overkoepelend: BERGHMANS I. +CLEFAS C. + HEMELAERS A. + TOPS M. + DEHOPERE K. 
– Begeleiders: AERTS P. (3OC) + BORGHS D. (1MOA3) + BROECKX K. (3VV) + BROSENS E. (3STW3) +  CAUTEREELS R. (2MOA3) + CUYVERS K. (3WE2) + DE CNODDER Y. (1STV2) + DILLEN G. (2MOA2) + GEYSELS A.-R. (1L1) + GOYENS E. (3GL/3L1) + HEREMANS S. (3OR+3MRP) + HOREMANS F. (1MOA2) + JACOBS C. (3HW) + KREIJKAMP I. (3EC3) + LAENEN S. (3TW) + MAES B. (3EC1) + MAHIEU I. (3STW1) + MARISSEN A. (2L2/2MOA1) + MEERSMAN K. (3WE1) + MERTENS S. (2STV2) + STRUYFS K. (1STV1) + VANARWEGEN L. (3STW2) + VAN CRAENENDONCK K. (2MVV+2KVVV) + VAN DE VEL B. (2MOT1) + VAN DEN BROECK F. (1L3/1MOA1) + VAN DYCK F. (2STV1) +  VAN GERVEN S. (1B) + VAN GESTEL C. (2MOA4) +  VAN GORP C. (1MOA4) + VAN HOOF A. (1MOA5) + VAN PEER N.(1MOT1) + VAN ‘T VELT H. (3EC2) + VERBIST N. (2GL1/2L1) + VERMEEREN E. (1L2) + WEYTS L. (3L2)
do, 25/05 hele dag Alle leerlingen Vrijaf: O.-H.-Hemelvaart ALLE PERSONEELSLEDEN
15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
vr, 26/05 hele dag Alle leerlingen Vrijaf ALLE PERSONEELSLEDEN
15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
ma, 29/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
di, 30/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
hele dag 6ORL  + 7BS Stage
hele dag 7TBZ (lln gaan zelfstandig naar Turnhout en zelfstandig naar huis) Zorgethisch lab – RVT Lindelo – Lille VAN ROMPAEY K.
3de+5de 2BVL SA: cirkels VERMEEREN E.
5de+6de 2MOA4 SA: cirkels – Heuf GESTELS S.
13.30 – 15.45 7OA Bezoek van de leerlingen van 6OA uit Nijlen – TE103 DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
wo, 31/05 15/05 – 02/06 6VZ Stage (niet op do, 25/05 + vrij, 26/05)
18/04 – 02/06 SENSEI Stage (niet op ma, 01/05 , do, 25/05 en vr, 26/05)
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stage PEMEN A.