Kalender

November 2016

Datum Uur Klas Wat? Wie?
di, 01/11 t./m. zo, 06/11 Alle leerlingen HERFSTVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 07/11 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE PERSONEELSLEDEN
10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
hele dag 5VZ Inloopstage
– 8:30 – 12.00: inoefenen praktijk op school + administratie– 13:30 -16.00: Kinderdagverblijf Vorselaar en Wechelderzande

VAN DEN BERGH A. + VAN HEYST E. + VOS K.

 

DE SCHUTTER M. + SCHOETERS M.

07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
voorm. 3OC + 3OR Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
12:40 -15:45 3ASO Toneel: Brekebeen – Sermoes & Laika, De Werft Geel BLOCKX J. (3L2), BROSENS E. (3EC2), HENDRICKX M. (3GL+3L1), LAENEN S. (3WE2), MENTEN D. (3EC1), VAN DOMMELEN K. (3EC3), VAN ‘T VELT H. (3HW), WEYTS L. (3WE1)
1ste + 2de 2STV1 Ste.R themamoment – HO205 VAN DER VELDE I.
3de + 4de 2MOA4
2GL/L1
Ste.R themamoment – HO212 (2MOA4)
HO202 (2GL/L1)
VANARWEGEN L. (2MOA4)
VERBIEST N. (2GL/L1)
11.10 – 15.40 1MOT1 Ste.R themamoment – HO107 BREUGELMANS S.
di, 08/11 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
hele dag 5VZ Inloopstage
– 8:30 – 11.00: WZC Vogelzang Herentals
– 12:30 -15.30: Kleuterschool Wechelderzande

GRIELENS A. + VOS K.
VAN HEYST E. + VOS K.
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
hele dag 7BS Stage
hele dag 6ORL Stage
 9.15 – 12.30 3TSO + 4TSO Toneel: Brekebeen – Sermoes & Laika, De Werft Geel KREIJKAMP I. (3TW+4TW), SCHELLENS L. (4STW1), STICKENS J. + TOPS M. (3STW1+2), THIJS L. (4STW2), VANMARCKE L. (3STW3), VERACHTERT C. (3OC+4OC)
 12.30 – 15.45 4ASO Toneel: Brekebeen – Sermoes & Laika, De Werft Geel GELUYKENS I. (4WE2), GIOS G. (4EC1), HAUTEKIET K. (4WE1), JANSSEN V. (4EC2), MARTENS V. (4GL+4L1), SELIAERTS L. (4L2), VERHOEVEN A. (4HW)
11.10 – 15.40 1L1
1STV1
Ste.R themamoment – HO108 (1L1)
HO201 (1STV1)
1L1: DOCKX L. (4de) + MILIS K. (5de-7de)
1STV1: CLEFAS C. (4de) +
STRUYFS K. (5de-7de)
5de+6de 2MOA4 SA – Heuf 1 GESTELS S.
nam. vanaf 13.45u 5MRV Werkplekleren – C&A – Herentals BAETEN V.
wo, 09/11 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm. 6ORL Stage
voorm. 3GL Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste + 2de 2MOA3 Ste.R themamoment – HO205 CAUTEREELS R.
2de + 3de 2MOA6/MOT2 Ste.R themamoment JANSSENS M. (2de) PEETERS M. (3de)
10.20 – 13.00 6L Latijnolympiade SMEYERS L.
13.00 – 15.00 6TSO (3lln) Biologie olympiade – TE105 DIELS H. (verantwoordelijk) GREEFS R. OF VAN DE VEL K.
do, 10/11 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
hele dag 6FTA Stage
3de + 4de Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster VAN DEN BERGH A.
3de + 4de 2MOA2 Ste.R themamoment – HO112 DILLEN G.
11.10 – 15.40 1MOA2
1MOA3
1MOA4
1MOA5
1L2
Ste.R themamoment – HO206 (1MOA2)
– HO207 (1MOA3)
– HO113 (1MOA4)
HO214 (1MOA5)
– HO108 (1L2)
1MOA2: VAN DIJCK M.
1MOA3: PLUYM K. (4de-6de) + VAN THIELEN J. (7de)
1MOA4: VAN DE WATER H. (4de + 7de) + VAN GORP C. (5de + 6de)
1MOA5: VANNESTE R. (4de) + DEHOPERE K. (5de-7de)
1L2: BERGMANS I. (4de) + VERMEEREN E. (5de-7de)
vr, 11/11 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: Wapenstilstand ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 14/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
14/11 – 18/11 7BS Stage
14/11 – 18/11 Stage door de studenten van 2BaSO
voorm. 3HW Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
11.10 – 15.40 1L3/MOA1 Ste.R themamoment – HO213 GEYSELS A. (4de) + AERTS V. (5de-7de)
5de + 6de 2MVV/KVVV Ste.R themamoment – HO107 TORFS A.
di, 15/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
14/11 – 18/11 7BS Stage
hele dag 6ORL Stage
14/11 – 18/11 Stage door de studenten van 2BaSO
2de – 3de 2L2/2MOA1 Ste.R themamoment – HO202 VAN DEN EYNDEN N.
2de – 4de 5ECWI + 5HW + 5L
6STW1 + 6STW2 + 6STW3 + 6ECMT + 6MTWE + 6MTWI + 6HW1 + 6ECWI + 6HW2 + 6WEWI2
Toneel: Othello – De Toekomst – De Werft Geel Activiteit afgelast
3de – 4de 2STV2 Ste.R themamoment – HO213 BORGHS D. (3de)
VAN DYCK F. (4de)
3de + 4de Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster WOUTERS E. + stagiaire
5de – 7de 5ECMT+5WEWI2+
5MTWE+5MTWI+5WEWI1+
6L + 6WEWI1 + 6BI + 6FTA + 6OM + 6TW
Toneel: Othello – De Toekomst – De Werft Geel Activiteit afgelast
nam. vanaf 13.45u 5MRV Werkplekleren – C&A – Herentals BAETEN V.
wo, 16/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
14/11 – 18/11 7BS Stage
voorm. 6ORL Stage
14/11 – 18/11 Stage door de studenten van 2BaSO
alle meisjes van het 1e j – Vorselaar inenting baarmoederhalskanker – Vorselaar
1ste + 2de 2MOT1 SA – HO116 VAN PEER N.
do, 17/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
hele dag 6FTA Stage
14/11 – 18/11 7BS Stage
14/11 – 18/11 Stage door de studenten van 2BaSO
hele dag 2GL2+L3 + 2MOA5 + 2MOA6 + 2MOT2 Projectdag – vakoverschrijdend HARDIS I. + JANSSENS M. + SMEYERS L. + PEETERS M. + VAN DE POL N.
voorm. 1L4/1MOA6 Scratch VERHOEVEN A.
1ste + 2de 2MOA3 SA – HO116 CAUTEREELS R.
3de + 4de 2MOA2 SA – HO116 CAUTEREELS R.
5de + 6de 2GL1/L1 SA – HO116 CAUTEREELS R.
vr, 18/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
14/11 – 18/11 7BS Stage
14/11 – 18/11 Stage door de studenten van 2BaSO
GAAT NIET DOOR 3MRP + 4MRP + 5MRV + 6MRV + 7MV Textielmuseum + workshop, Tilburg BAETEN V. + PEMEN A. + STRUYFS K.
hele voorm. 3HW Observatie in kleuterschool Duizendpoot – Gedragswetenschappen – Vorselaar NEYENS I.
voorm. 1L4 + 1MOA6 Ste.R themamoment VAN DEN BOSCH J. (1ste) + SMEYERS L. (2de-4de)
1ste – 2de 2MOT1 Ste.R themamoment – HO205 VAN DEN BROECK F.
11.10 – 15.40 1STV2
1B
Ste.R themamoment – HO201 (1STV2)
– HO202 (1B)
1STV2: VAN ELSEN L.
1B: GILS L.
5de – 7de 5MRV Les van Mevr. Van Uytsel i.p.v. Mevr. Baeten VAN UYTSEL H.
6de – 7de 2GL2/L3/MOA5 Ste.R themamoment VAN HOOF A. (6de)
VERHOEVEN A. (7de)
ma, 21/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
8.25 – 12.00 5HW+ECWI + ECMT Klimaatdebat – TE122 + TE123 CROENEN G. – GOOSSENS N. + VAN DEN KIEBOOM K.
2de+3de 2STV1 SA – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
voorm. 3L2 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
di, 22/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
hele dag 7BS Stage
hele dag 6ORL Stage
4de + 5de 2L2/MOA1 SA – HO116 VAN PEER N.
wo, 23/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm. 6ORL Stage
wo, 23/11 – vr, 25/11 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO 3-daagse met Stefan Perceval – Destelheide Dworp PLUYM K. + VAN DYCK F. + VAN HEYST E.
alle meisjes van het 1e j – Lille inenting baarmoederhalskanker – Lille
2de+3de 2STV2 SA – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
do, 24/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
hele dag 6FTA Stage
wo, 23/11 – vr, 25/11 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO 3-daagse met Stefan Perceval – Destelheide Dworp PLUYM K. + VAN DYCK F. + VAN HEYST E.
hele voorm. 7BSO Presentaties tweedaagse cultuuruitstap – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS K.
vr, 25/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
wo, 23/11 – vr, 25/11 Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO 3-daagse met Stefan Perceval – Destelheide Dworp PLUYM K. + VAN DYCK F. + VAN HEYST E.
ma, 28/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
di, 29/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
hele dag 7BS Stage
hele dag 6ORL Stage
nam. vanaf 13.45u 5MRV Werkplekleren – C&A – Herentals BAETEN V.
wo, 30/11 07/11 – 16/12 5VZ Stage (niet op vrij, 11/11)
07/11 – 02/12 SENSEI Stage (niet op vrij, 11/11)
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm. 6ORL Stage
3de + 4de Betrokken leerlingen van 3-4-5 BSO Repetitie theatervoorstelling BSO – ontvangstruimte klooster VAN HEYST E.