Kalender

Oktober 2016

Datum Uur Klas Wat? Wie?
zo, 02/10 t./m. di, 04/10 5ECMT + 5LMT + 5MTWE + 5MTWI + 5OM Tweedaagse Canterbury / Noord-Frankrijk STERKENS H. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L. + VERREYDT S.
ma, 03/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
t./m. di, 04/10 5ECMT + 5LMT + 5MTWE + 5MTWI + 5OM Tweedaagse Canterbury / Noord-Frankrijk STERKENS H. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L. + VERREYDT S.
7.00 – 17.00 6STW1 Justitiepaleis – SOWE – Tongeren NEYS D. + VAN MEEUWEN E.
8.25 – 16.30

-6HW2+WEWI2 +MTWE+MTWI

-6ORL+6MRV

Bezinningsdag – Tongerlo

-KENNIS N. + VAN PEER T.

-TUYAERTS L. + VAN DYCK F.

voorm. 3EC2 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
voorm. 6STW2+TW No Credits Game Over: serious urban game – Herentals DOCX I. + MEERSMAN K.
3de + 4de 2MOA4 SA – HO116 GESTELS S.
3de 5BI Project ‘Leren leren’ – TE123 ESSELENS C.
3de 6STW3 Studiekeuzewerksessie – OLC C1 – C20 VERDONCK M.
4de 5ECWI + HW Project ‘Leren leren’ – TE123 CROENEN G.
nam. 6ECMT + 6FTA No Credits Game Over: serious urban game – Herentals BLUYS S. + JACOBS K.
di, 04/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
hele dag 5ECMT + 5LMT + 5MTWE + 5MTWI + 5OM Tweedaagse Canterbury / Noord-Frankrijk STERKENS H. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L. + VERREYDT S.
8.00 – 17.00 5ECWI+5GL+5HW+5LWE +5LWI+5WEWI Excursie Esthetica en Frans – Luik HAUTEKIET K. + PERSOONS H. + VAN DE POL H. + WOUTERS M.
8.25 – 16.30

-6VZ

-6FTA + TW

Bezinningsdag – Tongerlo

-VAN HEYST E. + WOUTERS E.

-VAN ROMPAEY K. + BOEKAERTS S.

voorm. 6ECWI+6HW1 No Credits Game Over: serious urban game – Herentals GOOSSENS N.
3de 5CH Project ‘Leren leren’ – TE104 MEIR M.
nam. 6LMT + LWE + LWI + OM No Credits Game Over: serious urban game – Herentals DE SCHUTTER G. + DEVITS I.
nam. vanaf 13.45u 5MRV Werkplekleren – C&A – Herentals BAETEN V.
6de 6BI Studiekeuzewerksessie – TE126 KENNIS N.
6de 6HW2 Studiekeuzewerksessie – OLC A1 – A14 VAN PEER T.
wo, 05/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm. 3STW1 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
voorm. 6STW1 No Credits Game Over: serious urban game – Herentals NEYS D.
1ste 6STW2 Studiekeuzewerksessie -TE105 VERREYDT S.
do, 06/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
hele dag 6FTA Stage
voorm. 6WEWI1 No Credits Game Over: serious urban game – Herentals DIERCKX N.
10.20 – 16.00 5GL + LMT + LWI + MTWI + ECMT + ECWI Fietsexcursie aardrijkskunde – Vorselaar – Herentals VAN DEN KIEBOOM K. + FIEUWS K. + GEENTJENS M.
nam. 6BI+6STW3 No Credits Game Over: serious urban game – Herentals CROENEN G. + VAN MEEUWEN E.
12.55 – 14.35 4VV Bezoek melkveebedrijf Tops – Poederlee JACOBS L.
5de 5OM Project ‘Leren leren’ – TE106 GEENTJENS K.
5de 6ECMT+ECWI+WEWI1 Studiekeuzewerksessie – OLC A1 – A14 + G1 – G36 GREEFS R. + VERDONCK M.
6de 6HW1+6STW1 Studiekeuzewerksessie – OLC A1 – A14 + G1 – G36 VERDONCK M. + VAN PEER T.
6de 5TW Project ‘Leren leren’ – TE121 NGUYEN T.
vr, 07/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
7.00 – 20.30 4ASO Excursie Frans – Lille/Rijsel JANSEN V. (4EC1) – NGUYEN T. (4GL/L1) – SELIAERTS L. (4L2) + THIJS L. (4EC2) VAN DE POL H. (4WE1) – VAN ROOY V. (4HW) + WOUTERS W. (4WE2)
8.25 – 16.30

-6HW1 + ECWI

-6WEWI1              

Bezinningsdag – Tongerlo

-FIEUWS K.

-MEIR M. + BLOMMAERTS C.

voorm. 6WEWI2+6MTWE+ 6MTWI+6HW2 No Credits Game Over: serious urban game – Herentals JACOBS L. +           JANSSENS N.
10.20 – 16.00 5LWE + MTWE + WEWI1 + WEWI2 Fietsexcursie aardrijkskunde – Vorselaar – Herentals SPRUYT M. + HAUTEKIET K. + VAN DE VEL K.
nam. 6MRV+ORL+VZ No Credits Game Over: serious urban game – Herentals VAN DEN BERGH A.
6de 6WEWI2 Studiekeuzewerksessie – OLC A1 – A14 DE WOLF M.
7de 6L Studiekeuzewerksessie – OLC A1 – B14 DE WOLF M. (i.p.v. STZ)
zo, 09/10 Ontbijtactie Perceval
ma, 10/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
hele dag

-Ravels: 1L4+1MOA6+1MOA5

 

-Lier: 1L1+1L2+1MOA2+1B

Excursie biotooponderzoek NaWe – Ravels en Lier

 

– PEETERS M. + VANNESTE R.

BERGHMANS I. + DOX L. + VAN CRAENENDONCK K. + VAN DIJCK M.

voorm. 3L1 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
nam. 7BS Navorming – Vlajo – Geel Thomas More SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
di, 11/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
8.25 – 16.30

-6STW1

-6STW2

-6STW3

Bezinningsdag – Tongerlo – MERTENS E. + DE ZAEYER K.
-GOYENS E. + GEENTJENS M.
-ARDUI M.
3de + 4de 2MOT1 SA – HO116 VAN PEER N.
nam. vanaf 13.45u 5MRV Werkplekleren – C&A – Herentals BAETEN V.
wo, 12/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm. 3STW2 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
do, 13/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
hele dag 6FTA Stage
hele dag

-Ravels: 1MOT+1STV1+ 1STV2

 

-Lier: 1L3+1MOA1+ 1MOA3+1MOA4

Biotooponderzoek NaWe -Ravels en Lier -MILIS K. + VAN DE WATER H. + VAN GESTEL C.
-GEYSELS A.-R. + VAN DIJCK M. + VAN GORP CHR.
10.20 – 16.00 5CH + FTA +STW3 Fietsexcursie aardrijkskunde – Vorselaar – Herentals SPRUYT M. + DE VOS A.
5de 5WEWI2 Project ‘Leren leren’ TILLEMAN L.
6de + 7de 2MOA3 SA – HO116 CAUTEREELS R.
vr, 14/10 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
8.25 – 16.30

-6ECMT                

-6BI + OM            

-6L

Bezinning – Tongerlo

-BLOMMAERTS C. + MEIR M.

-BOEKAERTS S. + GOYENS E.

-FIEUWS K.

10.20 – 16.00 5BI + OM + TW Fietsexcursie aardrijkskunde – Vorselaar – Herentals VAN DEN KIEBOOM K. + DEVITS I.
5de 5MTWE+MTWI+WEWI1 Project ‘Leren leren’ – OLC (gelijkvloers) WEEMAES K.
ma, 17/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
17/10 – 21/10 SENSEI Kennismakingsstage
voorm. 3WE1 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
2de+3de 2STV2 SA – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
4de+5de 2STV1 SA – Heuf VAN DEN EYNDEN N.
di, 18/10 GAAT VANDAAG NIET DOOR 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
hele dag 7BS Stage
hele dag 6ORL Stage
17/10 – 21/10 SENSEI Kennismakingsstage
8.25 – 16.30 5VZ + 6VZ + 7KZ + 7OA + 7TBZ Bezoek zorgbeurs – Warande Turnhout
(5VZ alleen in de voormiddag)
DE DONCKER V. + DE SCHUTTER M.  + GRIELENS A. + VAN DEN BERGH A. + VAN DEN BROECK T. (nm.)
1e +2e u 3EC2 Filminitiatie Nederlands VAN’T VELT H.
4de – 8ste 5ASO – Les tot 11.10 uur
– 11.10 – 11.45 u.: Eten in TE003
– 11.45 – 16.30 u.: Bezoek Memorial – Fort van Breendonk
– Toezicht tijdens eten: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
MONDELAERS H. + TILLEMAN L. + TORFS M. + VAN NIEUWENHOVE L. + WOUTERS M.
12.45 – 16.30 3BSO + 4BSO + 5BSO (5VZ is reeds in Turnhout) Bezoek Theater “Het Gevolg” – Turnhout VAN DEN BERGH A. + VERSWIJVEL S. + VAN DE POL L.
5e en 7e u. 3STW1 Filminitiatie Nederlands TOPS M.
wo, 19/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
17/10 – 21/10 SENSEI Kennismakingsstage
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm. 6ORL Stage
voorm. 3STW3 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste + 2de 2L2/MOA1 SA – HO116 VAN PEER N.
1e + 2e u. 3HW Filminitiatie Nederlands VAN’T VELT H.
2e + 3e u. 3STW3 Filminitiatie Nederlands TOPS M.
3e + 4e u. 3EC1 Filminitiatie Nederlands VAN’TVELT H.
do, 20/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
17/10 – 21/10 SENSEI Kennismakingsstage
hele dag 6FTA Stage
hele dag 6HW + 6STW Zuiddag: leerlingen gaan werken op de arbeidsmarkt NEYS D.
hele dag 7BS Bezoek Voedingssalon – Brussel Expo VERSWIJVEL S.
voorm. 1L1 + 1MOA2 + 1MOA3 + 1MOA 4 + 1STV2 Oriëntatieloop – Bloso-terrein Herentals BREUGELMANS S. (1MOA2), GEYSELS A. (1MOA3) + VAN DIJCK M. (1L1) + VAN ELSEN L. (1STV2) + VERMEEREN E. (1MOA4) + MILIS K.
1e + 2e u. 3GL+3L1 Filminitiatie Nederlands HENDRICKX M.
10.20 – 16.00 5STW1 + STW2 Fietsexcursie aardrijkskunde – Vorselaar – Herentals VAN DEN KIEBOOM K. + VERSWEYVELD T.
3de+4de 4ASO + TSO + BSO (behalve 4MRP) Pop in de klas (MO) – Zaal De Dreef – Vorselaar EELEN T. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.30 – 15.40 1B + 1L2 + 1L3/1MOA1 + 1MOA5 + 1MOT + 1STV1 Oriëntatieloop – Bloso-terrein Herentals (het vierde lesuur eindigt om 11.40u) BORGHS D. (1MOT) + DOX L. (1L2) + GILS L. (1B) (vanaf +/- 13u30) + MILIS K. (1STV1) + VAN DIJCK M. + VANNESTE R. (tot +/- 13u30)(1L3/MOA1) + VAN ELSEN L. (1MOA5) 
12.55 – 14.30 4VV Carrefour – MAZO – Vorselaar JACOBS L.
vr, 21/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
17/10 – 21/10 SENSEI Kennismakingsstage
2e + 3e u. 3STW2 Filminitiatie Nederlands TOPS M.
3de + 4de 2GL1/L1 SA – HO116 CAUTEREELS R.
4de Alle leerlingen van het 3de t.e.m. het 7de jaar Amnesty International: Schrijf-ze-vrij-actie LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5e + 6e u. 3L2 Filminitiatie Nederlands VAN’T VELT H.
ma, 24/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
24/10 – 28/10 1B + 2BVL

Start themaweek: ‘Back to the future’. Vandaag:

1) voormiddag: – Excursie Hoogstraten: ‘Wat trek ik vandaag aan?’ (terug op school tijdens middagpauze)

2) 5de: eten in klas of refter

3) 6de + 7de: Film: ‘Back to the future’

BAETEN V. + VAN DIJCK M. 
24/10 – 25/10 6ECMT + LMT + MTWE + MTWI vertrek 8u: Bezoek aan Duitse partnerschool in Bocholt (D) + culturele activiteit (bezoek Keulen of andere Duitse stad) JACOBS L. + DIERCKX N.
voorm. 3WE2 Medisch schooltoezicht: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
3de + 4de 3TSO + 3BSO + 4MRP Drugspreventie: uiteenzetting door politie (TE012) – Verantwoordelijken ASO: CUYVERS K. + MAHIEU I.
– Verantwoordelijken TSO: BLUYS I. + BROECKX K.
– Begeleiders: AERTS P. (3TW 3e u.) + BROECKX K. (3STW1) + PLUYM K. (3STW2) + SCHELLEKENS T. (3VV+3MRP) + STESSENS L. (3STW3) + VAN DE POL L. (3OR+4MRP 3e u.) + VAN DER VELDE I. (3OC 3e u. + 3TW 4e u.) + VAN NUFFEL K. (3OR+4MRP 4e u.) + VERACHTERT C. (3OC 4e u.)
5de + 6de 3TSO + 3BSO + 4MRP Drugspreventie: toneelstuk Trip – zaal De Dreef – Verantwoordelijken ASO: CUYVERS K. + MAHIEU I.
– Verantwoordelijken TSO: BLUYS I. + BROECKX K.
– Begeleiders: AERTS P. (3TW 5e u.) + BAETEN V. (3OR+4MRP) + BROECKX K. (3STW1) + DEWIL G. (3OC 6e u.) + RUTS S. (3STW2) + STESSENS L. (3STW3) + STICKENS J. (3TW 6e u.) + VAN HEYST E. (3VV+3MRP) + VERACHTERT C. (3OC 5e u.)
6e + 7e u. 3EC3 Filminitiatie Nederlands VAN DOMMELEN K.
7de 3TSO + 3BSO +4MRP Drugspreventie: nabespreking – Verantwoordelijken ASO: CUYVERS K. + MAHIEU I.
– Verantwoordelijken TSO: BLUYS I. + BROECKX K.
– Begeleiders: BROECKX K. (3STW1 -TE212) + DEWIL G. (3OC – TE124) + RUTS S. (3STW2 – TE113) + SCHELLEKENS T. (3VV+3MRP – TE305) + STESSENS L. (3STW3 – TE205) + VAN NUFFEL K. (3OR+4MRP – TP303) + WOUTERS W. (3TW – TE310)
Alle ouders van harte welkom Info-avond – organisatie van de ouderraad Alle personeelsleden van harte welkom
di, 25/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
hele dag 7BS Stage
hele dag 6ORL Stage
24/10 – 25/10 6ECMT + LMT + MTWE + MTWI Bezoek aan Duitse partnerschool in Bocholt (D) + culturele activiteit (bezoek Keulen of andere Duitse stad) – aankomst om 19u JACOBS L. + DIERCKX N.
hele voorm. 5BI + 6BI Hoorcollege Privacy op het internet (toegepaste informatica) – Antwerpen  GJERTSEN V.
 9:00 – 12:00 1ste jaren Vorselaar Toneel: Meneer Linh – Theater Tieret BERGHMANS I. (1MOA2) +BERTELS C. (1MOT) + DE CNODDER Y. (1STV2) + MILIS K. (1L3+1MOA1) + VAN DE WATER H. (1MOA4) + VAN DIJCK M. (1B) + VAN ELSEN L. (1L2) + VAN HOOF A. (1STV1) + VANNESTE R. (1MOA5) +  VAN THIELEN J. (1L1) + VERHOEVEN A. (1MOA3)
3de + 5de 2KVVV + 2MVV SA – HO116 VERMEEREN E.
3de + 4de 3ASO Drugspreventie: uiteenzetting door politie – Verantwoordelijken ASO: CUYVERS K. + MAHIEU I.
– Verantwoordelijken TSO: BLUYS I. + BROECKX K.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 3ASO Drugspreventie: toneelstuk Trip – Verantwoordelijken ASO: CUYVERS K. + MAHIEU I.
– Verantwoordelijken TSO: BLUYS I. + BROECKX K.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de 3ASO Drugspreventie: nabespreking – Verantwoordelijken ASO: CUYVERS K. + MAHIEU I.
– Verantwoordelijken TSO: BLUYS I. + BROECKX K.
– Begeleiders: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
nam. vanaf 13.45u 5MRV Werkplekleren – C&A – Herentals BAETEN V.
17.30 – 20.00 Alle leerlingen van Lille en hun ouders Oudercontact en rapport SMETS A. + ALLE LEERKRACHTEN DIE LESGEVEN IN LILLE
wo, 26/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
6MRV + 7MV Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11) PEMEN A.
voorm. 6ORL Stage
8.25 – 10.05 3EC1+3EC3+3WE1+3WE2 Film Frans: Les Choristes (TE 122) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 12.00 3EC2+3GL+3HW+3L1+3L2 Film Frans: Les Choristes (TE 122) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 27/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
hele dag 6FTA Stage
17.30 – 20.00 Alle leerlingen van Vorselaar en hun ouders Oudercontact en rapport DIRECTIES + ALLE LEERKRACHTEN VORSELAAR
vr, 28/10 10/10 – 11/11 6VZ Stage (niet tijdens herfstvakantie en niet op vrij, 11/11)
GAAT NIET DOOR 1B + 2BVL

Afsluitdag Themaweek ‘Back to the future’: lln verdelen in twee groepen (groepen wisselen ’s middags)

 

Atelier Arabica Museum (Grimbergen) groep 2: 9.00-12.00 en groep 1: 12.30-15.30

TORFS A. + GILS L.
 

-voorm

 

-nam

 

1B + 2BVL

-Les in het kader van het thema

-Project: onderwijs – voeding – hobby vroeger en nu

-GILS L. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN (voorm)
-GILS L. + TORFS A. (nam)

 

1ste + 2de 7TBZ + KZ + OA + SENSEI Spreker i.v.m. kansarmoede LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 2MOA2 SA – HO116 CAUTEREELS R.
5de – 7de 5MRV Les van Mevr. Van Uytsel i.p.v. Mevr. Baeten VAN UYTSEL H.
ma, 31/10 t./m. zo, 6 nov Alle leerlingen HERFSTVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN