Kalender

September 2016

Datum Uur Klas Wat? Wie?
do, 01/09 vanaf 9.00 uur: hele dag Alle 1ste jaren  V. + L. Onthaaldag VOLLEDIGE TITULARISTEAM
vanaf 9.30 uur: hele dag Alle 2de jaren V. + L. Onthaal TITULARISTEAM
vanaf 10.00 uur: hele dag – Alle 3de jaren
– Alle 5de jaren
Onthaal TITULARISTEAM
vanaf 10.30 uur: hele dag Alle 4de jaren – Onthaal
– Eventueel 6de + 7de u. gewoon les door titularisteam
TITULARISTEAM
vanaf 10.30 uur: hele dag Alle 6de jaren Onthaal TITULARISTEAM
vanaf 10.30 tot 12.00 uur 7BSO
SENSEI
Onthaal TITULARISTEAM
namiddag 7BSO
SENSEI
Uitleg GIP/stage en praktijk/stage
vr, 02/09 hele dag 2de + 3de graad V. Schoolfotograaf (zie aparte regeling op intradesk) VERSWEYVELD W. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
hele dag – Alle 2de jaren V. + L.
– 2de graad
– 3de graad
– 7BSO + SENSEI
Les LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste t./m. 4de uur Alle 1ste jaren Lille Vervolg onthaal VOLLEDIGE TITULARISTEAM
8.30-11.00 1ste graad V. Schoolfotograaf (zie aparte regeling op intradesk) STAPPAERTS G. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste Alle 1ste jaren Vorselaar Boeken afhalen LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste t./m. 4de uur Alle 1ste jaren Vorselaar Les LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
namiddag Alle 1ste jaren Vorselaar Vervolg Onthaal TITULARISTEAM (tenzij les in 2de of 3de graad)
namiddag Alle 1ste jaren Lille Les LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
namiddag Alle leerlingen van Lille Schoolfotograaf JANSSENS M.
ma, 05/09 8.20 – 16.15 3TSO + 3BSO + 4MRP Leefdag – Herentals – Overkoepelend: PROOST G.
– ALLE TITULARISSEN
– 8.20 – 14.00 u.: LAENEN S.
– namiddag: VAN DEN BOSCH J.
di, 06/09 8.20 – 16.15 3ASO Leefdag – Herentals – Overkoepelend: PROOST G.
– ALLE TITULARISSEN
– namiddag: VAN WASSENHOVEN H.
– 1ste + 2de u.: fietsbegeleiders: GOYENS E. + KREIJKAMP I.
19.30 nieuwe leerlingen van 2de t./m. 7de jaren Info-avond DIRECTIES
wo, 07/09 6MRV + 7MV Leerlingen op school PEMEN A.
do, 08/09 hele dag 6FTA Stage
hele voorm. 7TBZ+7KZ Kennismaking met stageplaats
5de Alle 1ste jaren V. Eucharistieviering – Parochiekerk LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN + BREUGELMANS S.
6de Alle 1ste jaren V. + peters en meters 6de jaren Peter-meteractiviteiten TITULARISSEN 1STE + 6DE JAAR
7de Alle 1ste jaren V. Titularisuur 1B-GILS L.
1L1-DOX L.+MILIS K.
1L2-BERGHMANS I.
1L3+1MOA1-AERTS V. + GEYSELS A.-R.
1MOA2-BERTELS C.+VAN DIJCK M.
1MOA3-VAN THIELEN J.
1MOA4-VAN DE WATER H.
1MOA5-VANNESTE R.
1MOT-BREUGELMANS S. +SERNEELS Ke
1STV1-CLEFAS C.
1STV2-VAN ELSEN L.
 vr, 09/09 1ste jaren V. + L. Ontmoetingsdag TITULARISTEAM
9.00 – 12.00 3MRP+4MRP Winkelbezoek Herentals PEMEN A.
8.00-15.40 2MOA3+2STV1 Leefdag – Hoge Rielen

– CAUTEREELS R. + MARISSEN A. (2MOA3)

– VAN DEN EYNDE N. + VAN DER VELDE I. (2STV1)

ma, 12/09 8.00-15.40 2MOA2 + 2MOT1 + 2BVL Leefdag – Hoge Rielen

– CAUTEREELS R. + DILLEN G. (2MOA2)

– VAN DE VEL B.+ VAN PEER N. (2MOT1)

– VAN CRAENENDONCK K. + VERMEEREN E. (2BVL)

19.30 Voor ouders van leerlingen van 1ste jaar in Lille Info-avond – Lille
di, 13/09 8.00-15.40 2MOA4 + 2L2/MOA1 Leefdag – Hoge Rielen

– GESTELS S. + SMEYERS J. (2MOA4)

– VAN DEN EYNDEN N. + VAN PEER N. (2L2/MOA1)

8.20-11.10 4TW Zoetwateronderzoek – Biologie – Derde beek Vorselaar VAN DE VEL K. (ook 4de lesuur lesuur vrijmaken)
12.50-15.40 4WE1 Zoetwateronderzoek – Biologie – Derde beek Vorselaar VAN DE VEL K. (ook 8ste lesuur vrijmaken)
19.00 Voor ouders van leerlingen van 1B Info-avond – Horizon Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1MOA2 + 1MOA3 + 1MOA4 + 1MOA5 Info-avond – Horizon Vorselaar
wo, 14/09 12.55-15.00 6MRV + 7MV Leerlingen op school PEMEN A.
vanaf 15.00 6MRV + 7MV Kennismaking stageplaats PEMEN A.
do, 15/09 hele dag 6FTA Stage
8:30 – 16:00 4WE2 Doe-dag Harmonielokaal Grobbendonk GOYENS E. + POTTIE T.
hele dag 7BSO Culturele excursie PAV – Leuven.
Vertrek met trein vanuit Herentals.
DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
13.45 – 16.30 4STW1 (groep 1) Zoetwateronderzoek -Natuurwetenschappen – Derde Beek Vorselaar GIOS G.
19.00 Voor ouders van leerlingen van 1MOT + STV Info-avond – Horizon Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1L1 + 1L2 + 1L3/MOA1 Info-avond – Horizon Vorselaar
vr, 16/09  8.25 – 11.10  4WE2 Zoetwateronderzoek -Biologie – Derde Beek Vorselaar  GIOS G. (3de u. in TE313)
19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
hele dag 4STW1 Doe-dag – Gidsenlokaal Herentals VAN DEN BRUEL E. + VAN DEN KIEBOOM K.
hele dag 4TW + OC Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk KREIJKAMP I. + MONDELAERS H. + VERACHTERT C.
ma, 19/09 hele dag 4GL/L1 Doe-dag Harmonielokaal Grobbendonk  DE SOOMER I. + MARTENS V.
hele dag 4EC2 Doe-dag – Gidsenlokaal Herentals VAN DOMMELEN K. + VAN GERVEN S.
8.00 – 15.40 2GL2/L3/MOA5 + 2MOA6/MOT2 Leefdag – Hoge Rielen

PEETERS M. + VAN HOOF A. (2GL2/L3/MOA5)

JANSSENS M. + SERNEELS KE. (2MOA6/MOT2)

voorm. 3EC3 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
di, 20/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
8.00 – 15.40 2GL1/L1 + 2STV2 Leefdag – Hoge Rielen

CAUTEREELS R. + VERBIEST N (2GL1/L1)

VAN DEN EYNDEN N. + VAN DYCK F. (2STV2)

hele dag 4WE1 Doe-dag Harmonielokaal Grobbendonk HAUTEKIET K. + VAN DE VEL K.
wo, 21/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
6MRV + 7MV Stage PEMEN A.
voorm. 3TW Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste 2de jaren Vorselaar Eucharistieviering: start schooljaar – kerk Vorselaar CAUTEREELS R. + SNYERS L. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 22/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 16.30 BUS 1: 2GL2/L3/MOA5 + MOA6/MOT2                 BUS 2: 2GL1/L1 + L2 + MOA1 Excursie aardrijkskunde – Havencentrum Lillo

JANSSENS M. + GILS L. (BUS 1)

VAN DE VEL B. + VERBIEST N. (BUS 2)

hele dag 4L2 Doe-dag Harmonielokaal Grobbendonk EELEN T. + SELIAERTS L.
hele dag 4HW Doe-dag – Cantine Keulemansstraat Herenthout GIOS G. + VAN AKEREN L.
12.55 – 16.30 4STW2 Zoetwateronderzoek PLUYM K.
vr, 23/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
hele dag tot 16.30 SENSEI Teambuildingsdag – Hoeveke Vorselaar MEYVIS H.
ma, 26/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
9.15 – 12.00 4OC Zoetwateronderzoek – NAWE – Schupleer – Vorselaar WOUTERS W.
hele dag 4STW2 Doe-dag Harmonielokaal Grobbendonk RUTS S. + THIJS L.
voorm. 3EC1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
di, 27/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
4de – 8ste 1L1+1L2+1L3 Project: Zoet met zinnen Lokalen vanaf het 3de u.: HO111 + HO112 + HO113 + HO114 Vanaf 3de lesuur: AERTS V. + BERGHMANS I. + DOX L. + VAN THIELEN J. + VERBIEST N.
nam. vanaf 13.45u 5MRV Werkplekleren – C&A – Herentals BAETEN V.
19.00 Start to study
wo, 28/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
6MRV + 7MV 6MRV + 7MV
8.25 – 12.00 4ASO Film Frans: Bienvenue chez les Ch’tis – Utopolis Turnhout DE SOOMER I. + GOYENS E. + JANSEN V. + NGUYEN T. + STICKENS J. + VAN DE POL H. + VAN ROOY V.
voorm. 3VV + 3MRP Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
do, 29/09 19/09 – 14/10 7KZ + 7OA + 7TBZ Stage
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 16.30

BUS 1: 2MOA2 + MOA3

BUS 2: 2MOA4 + MOT1

Excursie aardrijkskunde – Havencentrum Lillo

CAUTEREELS R. + GESTELS S. (BUS 1)

SMEYERS J. + VAN DE VEL B. (BUS 2)

hele dag 4EC1 Doe-dag Harmonielokaal Grobbendonk GELUYKENS I. + SPRUYT M.
hele dag 4VV + OR Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk JACOBS L. + VAN NUFFEL K.
vr, 30/09 hele dag Alle leerlingen Vorselaar + Lille VRIJAF wegens pedagogische studiedag voor de leerkrachten ALLE PERSONEELSLEDEN