Kalender

September 2017

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/09 8.25 – 15.40 Alle 1ste jaren Onthaaldag VOLLEDIG TITULARISTEAM
5de + 6de 6ASO + 6TSO Online taaltest voor Frans en Engels
OLC A1-14 + B1-14 + C1-18 (6STW)
OLC C19-20 + D1-6 (6OM)
OLC G1-26 (6ECMT)
OLC G27-36 (6WEWI1)
TE123(6MTWE/MTWI)
TE124 (6TW)
TE125 (6CH+6FTA) TE126 (6BI)
TE121 (6HW)
TE105 (6L)
TE106(6WEWI2+6ECWI)
verantw: VAN KEER T. + VERREYDT S.
BLOMMAERTS C./MEIR M. (6WEWI2) + BLUYS S. (6CH) + COUTTENYE K./NEYS D. (6HW) + CROENEN G./VAN MEEUWEN E. (6STW2)+ DEVITS I .(6OM) + DE ZAEYER K./DOCKX I. (6STW3) + DIERCKX N./VAN NIEUWENHOVE L. (6MTWE/MTWI) + GEENTJENS M./TILLEMAN L. (6WEWI1) + GJERTSEN V. (6BI) + JACOBS K. +(6FTA) + KENNIS N./NUYTS R. (6STW1) + LAUWEREYS H./SEYNAEVE K. (TW) + MONDELAERS H. (6ECWI) + SMEYERS L./DE SCHUTTER L. (6L) + VERBIST E./VERSWEYVELD T. (6ECMT)
ma, 04/09 8.25 – 16.30 3ASO Leefdag PROOST L. + TITULARISSEN + VAN WASSENHOVEN H. (nam)
8.25 – 9.00 Alle 1ste jaren Afhalen van huurboeken LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
Alle 1ste jaren Kennismaking met Smartschool (regeling volgt) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de Alle 5STW-klassen IO HEREMANS S. + NUYTS R. + SCHELLENS L.
di, 05/09 hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.00 – 15.40 2MOA4 + 2BVL Leefdag – Hoge Rielen 2MOA4: CAUTEREELS R. + MICHIELSEN K.
2BVL: VAN CRAENENDONCK K. + VERMEEREN E.
8.25 – 16.30 3TSO/BSO Leefdag PROOST L. + TITULARISSEN + VAN DEN BOSCH J. (nam)
wo, 06/09 voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stagevoorbereiding op school VLAMINCKX J.
do, 07/09 hele dag 6FTA Stage
hele dag Alle leerlingen van Vorselaar Schoolfotograaf (zie aparte regeling op intradesk) – Horizon +TE122 + TE123 VERSWEYVELD W.
vanaf 14.30 Alle leerlingen van Lille Schoolfotograaf JANSSENS M.
8.00 – 15.40 2STV1 + 2STV2 Leefdag – Hoge Rielen 2STV1: VAN DER VELDE I. + VERMEEREN E.
2STV2: BREUGELMANS S. + VAN THIELEN J.
nam 7KZ + 7TBZ Kennismaking stageplaats
vr, 08/09 hele dag Alle 1ste jaren Ontmoetingsdag TITULARISTEAM
8.00 – 15.40 2MOA3 + 2GL1/L1 Leefdag – Hoge Rielen 2MOA3: CAUTEREELS R. + VAN HOOF A.
2GL1/L1: MARISSEN A. + VERBIEST N.
ma, 11/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
8.00 – 15.40 2L2 + 2MOA2 Leefdag – Hoge Rielen 2L2: CAUTEREELS R. + MARISSEN A.
2MOA2: GESTELS S. + VERHOEVEN A.
5de – 7de 4WE1 (groep B) + 4WE2 (groep B) Zoetwateronderzoek – Biologie – Schupleer Heiken GIOS G.
di, 12/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 4L2 Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk GREEFS R. + SELIAERTS L.
voorm 5VZ Medisch onderzoek – IDEWE – TE008
10.20 – 12.30 4STW2 (groep mevr. Pluym) Zoetwateronderzoek – Natuurwetenschappen – Schupleer Vorselaar K. PLUYM
13.00 – 16.30 4TW Zoetwateronderzoek – Heiken Vorselaar (+ 8ste u opruim materiaal) VAN DE VEL K. 
19.00 Voor ouders van leerlingen van 1B Info-avond – Horizon – Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1MOA Info-avond – Horizon – Vorselaar
wo, 13/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
voorm 6ORL Stage
nam 6MRV + 7MV Stagevoorbereiding op school VLAMINCKX J.
do, 14/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 6FTA Stage
8.00 – 15.40 2GL2/2L3/2MOA5/2MOT2 Leefdag – Hoge Rielen JANSSENS M. + PEETERS M.
hele dag 4EC2 Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk GELUYKENS I. + MENTEN D.
8.25 – 10.05 4STW1/2 groep B Zoetwateronderzoek – Natuurwetenschappen – Schupleer Vorselaar BORGHS D.
10.10 – 12.35 4WE1 (groep A) Zoetwateronderzoek – Biologie – Heiken Vorselaar VAN DE VEL K. (5de u lesvrij)
12.00 – 14.35 4WE2 (groep C) Zoetwateronderzoek – Biologie – Schupleer Vorselaar GIOS G.
19.00 Voor ouders van leerlingen van Exploratie Info-avond – Horizon – Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1L Info-avond – Horizon – Vorselaar
vr, 15/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 4OC Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk SCHELLEKENS T. + VERACHTERT C.
8.00 – 15.40 2MOA1 + 2MOT1 Leefdag – Hoge Rielen 2MOA1: CAUTEREELS R. + SMEYERS J.
2MOT1: BREUGELMANS S. + VAN DE VEL B.
12.15 – 14.30 4STW3 Zoetwateronderzoek – Natuurwetenschappen – Schupleer Vorselaar GREEFS R.
ma, 18/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 4GL/L1 Doe-dag –
Harmonielokaal Grobbendonk
MARTENS V. + VAN DOMMELEN K.
hele dag 3+4 MRP Doe-dag – Gidsenlokaal Herentals BAETEN V.
voorm 3WE1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
di, 19/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 4EC1 Doe-dag –
Harmonielokaal Grobbendonk
DEHOPERE K. + GOYENS E.
hele dag 3VV Doe-dag – Gidsenlokaal Herentals VAN HEYST E. + DE PEUTER K.
hele dag 4TW Doe-dag – Kantine Keulemansstraat Herenthout LEONAERS J. + VAN DE VEL K. 
hele dag 3+4OR Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk BUTS V. + VAN NUFFEL K.
3de + 4de 4STW1 (groep A) Zoetwateronderzoek – Natuurwetenschappen – Schupleer Heiken GIOS G.
wo, 20/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
voorm 3TW Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
8.25 – 9.15 Alle klassen van het tweede jaar Eucharistieviering – Parochiekerk Vorselaar BREUGELMANS S. + CAUTEREELS R. + VAN DEN  EYNDEN N. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 21/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 6FTA Stage
hele dag 4HW Doe-dag – Kantine Keulemansstraat Herenthout GIOS G. + VAN GESTEL E.
5de – 7de 4OC Zoetwateronderzoek – Schupleer VERSCHUEREN L.
vr, 22/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 4WE2 Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk POTTIE T. + SPRUYT M.
hele dag 4STW1 Doe-dag – Gidsenlokaal Herentals VAN DEN BRUEL E. + VERMEIREN B.
hele dag 4WE1 Doe-dag –
Harmonielokaal Grobbendonk
DE SOOMER I. + EELEN T.
11.10 – 15.40 3+4MRP Bezoek aan ‘Primark’ – Hasselt BAETEN V.
ma, 25/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 4STW3 Doe-dag – Kantine Keulemansstraat Herenthout BORGHS D. + THIJS L.
12.30 – 15.40 6ASO/TSO Toneel – Romeo en Julia – De Werft Geel BRAECKMANS S. (6CH+6OM)  + COUTTENYE K. (6ECWI+6HW) + CROENEN G. (6STW2 + 1/2 6STW3) + DE SCHUTTER L. (6L) + DIELS H. (6TW) + HEREMANS S. (6FTA+6BI) + JANSSENS N. (6MTWE+6MTWI+ 6WEWI2ad) + KENNIS N. (6ECMT) + LAUWEREYS H. (6WEWI1+6WEWI2w) + VAN MEEUWEN E. (6STW1 + 1/2 6STW3)
10.20 – 16.00 5 LWE + 5MTWE + 5WEWI Fietsexcursie ruimtelijke ordening Aardrijkskunde – Herentals en Vorselaar SPRUYT M. + HAUTEKIET K.
di, 26/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 4STW2 Doe-dag – Gidsenlokaal Herentals VAN ROMPAEY K. + VERBRAEKEN C.
hele dag 4VV Doe-dag –
Harmonielokaal Grobbendonk
JACOBS L. + RUTS S.
8.00 – 16.00 Alle klassen van het 2de jaar Vorselaar + Lille (behalve STV en BVL) Studie van de landschappen in en om de haven – Haven van Antwerpen
BUS 1: 2L2 + 2MOA1
BUS 2: 2MOA3 + 2de j Lille
BUS 3: 2GL1/2L1 + 2MOA2
BUS 4: 2MOT1 + 2MOA4
BUS 1: CAUTEREELS R. + MARISSEN A.
BUS 2: JANSSENS M. + MICHIELSEN K.
BUS 3: BORGHS D. + MERTENS S.
BUS 4: VAN DE VEL B. + SMEYERS J.
voorm 6V Medisch onderzoek – IDEWE – TE008
5de Alle leerlingen 1ste jaar + peters en meters 6de jaren Peter-meteractiviteiten -TITULARISSEN 1STE J: AERTS V. + BERGHMANS I. + BREUGELMANS S. + DE ROOVER K. + DILLEN G. + DOX L. + STRUYFS K. + VAN DE WATER H. + VAN DIJCK M. + VAN DYCK F. + VAN ELSEN L.
– TITULARISSEN 6DE J: BLOMMAERTS C. + BLUYS S. + COUTTENYE K. + CROENEN G. + DE SCHUTTER L. + DEVITS I. + DOCX I. + GEENTJENS M. + HEREMANS S. + JACOBS K. + LAUWEREYS H. + K. + MONDELAERS H. + NUYTS R. + SERNEELS KA. + VAN NIEUWENHOVE L. + VERSWEYVELD T. + VERSWIJVEL S. + VLAMINCKX J.
6de Alle leerlingen 1ste jaar Titularisuur BREUGELMANS S. + CLEFAS C. + DE ROOVER K. + DILLEN G. + MILIS K. + STRUYFS K. + VAN DE WATER H. + VAN DIJCK M. + VAN ELSEN L. + VAN GERVEN S. + VERMEEREN E.  
7de Alle leerlingen 1ste jaar Viering – Kerk Vorselaar VERMEEREN E. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
19.00 Verplicht voor lln van 6ASO + 6TSO
Vrijblijvend voor lln van 7de j
Ook ouders welkom
Info-avond – Start to study JACOBS K. + VERREYDT S.
wo, 27/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
9.45 – 12.00 4ASO 9.45 – 10.00: pauze
10.00 – 12.00: Filmvoorstelling – Bienvenue cheze les Ch’tis
TE122:4EC1+4EC2+4WE2
TE012:4GL/L1+4L2+4HW
+4WE1
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 28/09 11/09 – 6/10 7KZ+TBZ+7OA Stage
hele dag 6FTA Stage
voorm 3EC1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
14.45 – 18.00 Alle leerlingen KVRI verrast… ALLE LEERKRACHTEN
6de Leerlingen van het 1ste jaar Leren leren LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 29/09 hele dag Alle leerlingen Vorselaar en Lille VRIJAF wegens pedagogische studiedag voor de leerkrachten ALLE PERSONEELSLEDEN