Kalender leerlingen

Filter:
  • Reset
Dag
Datum
KW
Uur
Klas
Wat
Wie
maandag
01-08
31
t./m. 18/08
School gesloten
vrijdag
19-08
33
School open
maandag
22-08
34

Betrokken leerlingen

Bijkomende proeven
dinsdag
23-08
34

Betrokken leerlingen

Bijkomende proeven
dinsdag
23-08
34
19.00 - 20.00

Ouders van leerlingen met bijkomende proeven

Oudercontact
woensdag
24-08
34
donderdag
25-08
34
vrijdag
26-08
34
maandag
29-08
35
15.00

Uitpak internaat

maandag
29-08
35
19.00

Nieuwe leerlingen en ouders

Onthaal
dinsdag
30-08
35
woensdag
31-08
35
donderdag
01-09
35
8.25 - 12.00

J1

Onthaal
TITULARISTEAMS
donderdag
01-09
35
9.15 - 12.00

J2

Onthaal
TITULARISTEAMS
donderdag
01-09
35
9.00 - 13.45

J3

Onthaal
TITULARISTEAMS
donderdag
01-09
35
9.30 - 13.45

J4

Onthaal
TITULARISTEAMS
donderdag
01-09
35
8.25 - 13.45

J5

Onthaal
TITULARISTEAMS
donderdag
01-09
35
9.45 - 13.45

J6 + J7

Onthaal
TITULARISTEAMS
vrijdag
02-09
35
hele dag

J1

Onthaal
TITULARISTEAMS
vrijdag
02-09
35
voorm

J2

Onthaal
TITULARISTEAMS
vrijdag
02-09
35
8.25 - 16.30

J3

Leefdag - De Brink Herentals
TITULARISTEAMS
maandag
05-09
36

J1

Laptops uitdelen
maandag
05-09
36
5de

5BI + 5HA + 5FTA + 5TW

Infosessie Youca - TE122
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
maandag
05-09
36
5de + 6de

5ASO

Infosessie Youca - Eigen klaslokaal
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
dinsdag
06-09
36
hele dag

6KA + 7KAG

Stage
woensdag
07-09
36
voorm

6KA

Stage
donderdag
08-09
36
hele dag

6FTA

Stage
donderdag
08-09
36
hele dag

7MSTS

Stage
donderdag
08-09
36

Alle leerlingen

Schoolfotograaf
vrijdag
09-09
36
hele dag

J1

Ontmoetingsdag - Lilse Bergen
TITULARISTEAMS
vrijdag
09-09
36
hele dag

J2

Leefdag - Hoge Rielen
TITULARISTEAMS
maandag
12-09
37
dinsdag
13-09
37
hele dag

6KA + 7KAG

Stage
dinsdag
13-09
37
8.25 - 16.00

3+4 Mode

Doe-dag - Gidsenlokaal Herentals
BAVE
dinsdag
13-09
37
19.00

ouders en leerlingen van 1B

Infoavond
TITULARISTEAM VAN 1B
dinsdag
13-09
37
20.00

ouders van 1Ac1 + 1Ac2 + 1Ac3 + 1Aa2 + 1Aa3

Infoavond
TITULARISTEAM VAN 1Ac1, 1Ac2, 1Ac3, 1Aa2 en 1Aa3
woensdag
14-09
37
voorm

6KA

Stage
donderdag
15-09
37
hele dag

6FTA

Stage
donderdag
15-09
37
hele dag

7MSTS

Stage
donderdag
15-09
37

J1

Start Horizonmodules
donderdag
15-09
37
hele dag

4BW + 4MWW

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
GOYEE + VDENA
donderdag
15-09
37
hele dag

4NW2

Doe-dag - Gidsenlokaal Herentals
GI + POTTT
donderdag
15-09
37
8.15 - 18.45

J7

Excursie Gent
DDONV + SERK
donderdag
15-09
37
19.00

ouders van 1Aa4 + 1Aa5 + 1Aa6 + 1Aa7

Infoavond
TITULARISTEAMS VAN 1Aa4, 1Aa5, 1Aa6 en 1Aa7
donderdag
15-09
37
20.00

ouders van 1Al1 + 1Al2 + 1Al3 + 1Aa1

Infoavond
TITULARISTEAMS VAN 1Al1, 1Al2, 1Al3 en 1Aa1
vrijdag
16-09
37
8.30-11-30

5VZ + 6VZ + 7KZ + 7TBZ + 7OA

IDEWE - TE008 + TE009 + TE010
vrijdag
16-09
37
hele dag

4MT

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
DSOOI + ROESC
maandag
19-09
38
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
maandag
19-09
38
hele dag

4BTSW

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
GREER + SPRUM
dinsdag
20-09
38
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
dinsdag
20-09
38
hele dag

6KA + 7KAG

Stage
dinsdag
20-09
38
hele dag

4TC

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
AUGUA + HUYBT
dinsdag
20-09
38
hele dag

4BO

Doe-dag - Gidsenlokaal Herentals
DHOPK + VDIJCF
dinsdag
20-09
38
5de+6de

Leerlingen van de module Bier-o-chemie

Bezoek aan Niels Daems van Vorselazarus - Vorselaar
TILLL
woensdag
21-09
38
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
woensdag
21-09
38
voorm

6KA

Stage
woensdag
21-09
38
3de

G2 + G3

Workshop planning
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
donderdag
22-09
38
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
donderdag
22-09
38
hele dag

6FTA

Stage
donderdag
22-09
38
hele dag

7MSTS

Stage
donderdag
22-09
38
hele dag

4NW1

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
HAUK + VERMB
donderdag
22-09
38
8.25 - 15.45

4OL + 4 ZW

Doe-dag - Buurthuis Vorselaar
TORFA + VHEYE
donderdag
22-09
38

J6

Start to study - digitaal
vrijdag
23-09
38
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
vrijdag
23-09
38
hele dag

4BT

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
GERIS + VDVEK
vrijdag
23-09
38
hele dag

4MW1

Doe-dag - Gidsenlokaal Herentals
DPEUK + VDWIA
vrijdag
23-09
38
7.30 - 18.30

Leerlingen van de module Hogere wiskunde J6 + 6LWIw + 6WEWI2w

Internationaal wiskunde toernooi - KULeuven
BLOMC
maandag
26-09
39
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
maandag
26-09
39
hele dag

4MW2

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
RUTSS + VTEJE
maandag
26-09
39
hele dag

4GL/4L

Doe-dag - Gidsenlokaal Herentals
LAENS + VGERS
maandag
26-09
39
vanaf 9.00

3MW1

Medisch onderzoek - CLB Vorselaar Leerlingen gaan om de beurt naar het CLB, de lessen gaan gewoon door
dinsdag
27-09
39
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
dinsdag
27-09
39
hele dag

6KA + 7KAG

Stage
dinsdag
27-09
39
8.30 - 18.30

Leerlingen van de module Europese Unie

Bezoek aan de Europes wijk en Europese instellingen - Brussel
VERST + WEEMK
dinsdag
27-09
39
2de-4de

1B1 + 1B2

Biotoopstudie - Schupleer Vorselaar
GIOSG + VARWL
woensdag
28-09
39
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
woensdag
28-09
39
voorm

6KA

Stage
donderdag
29-09
39
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
donderdag
29-09
39
hele dag

6FTA

Stage
donderdag
29-09
39
hele dag

7MSTS

Stage
donderdag
29-09
39
hele dag

4EW

Doe-dag - Harmonielokaal Grobbendonk
CUYVK + KREII
donderdag
29-09
39
8.25 - 16.00

4HW

Doe-dag - Gidsenlokaal Herentals
DCY + KERSY
donderdag
29-09
39
9.00 - 12.00

J3

Toneel: ça va? ça va? - De Werft Geel
BUV (3OL) + CORLA (3MW1) + DCLEY (3NW1) + HERMS (3GL/3L) + HMARL (3EW) + HOSKH (3BW+3MWW) + HUBEL (3ZW+3Mode) + HUYBT (3MT) + MIK (3NW2) + ROESC (3TC+3BO) + TM (3MW2) + VTHIJ (3BTSW) + VTVH (3HW) + WOUW (3BT)
donderdag
29-09
39
5de + 6de

J1

Titularisuurtjes - HO108 (1Aa6) + HO203 (1Al2) + HO115 (1Al3/1Aa1) + HO113 (1Aa2) + HO207 (1Aa3) + HO103 (1Aa4) + HO215 (1Aa5) + HO003 (1Al1) + HO107 (1Aa7) + HO112 (1Ac1) + HO216 (1Ac2) + HO102 (1Ac3) + HO212 (1B)
BELLJ (1Al3/1Aa1) + BERI (5de: 1Aa2) + BORGD (6de: 1Aa2) + CAVET (1Aa4) + DJA (6de: 1Ac1) + DROOK (1Aa3) + GAR (1Al2) + GIOSG (1B) + LLI (1Ac3) + GS (1Aa6) + SERKE (1Aa7) + VDBJO (1Aa5) + VDM (1Al1) + VE (5de: 1Ac1) + VOSTS (1Ac2)
donderdag
29-09
39
7de

J1

Peter-meteractiviteit
BASTA (1Aa3) + BELLJ (1Al3/1Aa1) + BELME (1Ac2) + BORGD (1Aa2) + BREUS (1Aa7) + CAVET (1Aa4) + DJA (1Ac1) + DOXL (1Al2) + GIOSG (1B) + GS (1Aa6) + LLI (1Ac3) + VDBJO (1Aa5) + VDM (1Al1)
donderdag
29-09
39
7de

J6

Peter-meteractiviteit
BLUYS (6CH+6TW) + DA (6VZ) + GEENK (1/2 van 6ECMT) + GJV (6BI+6HA) + GOYEE (1/2 van 6WEWI1+6ECWI) + KEN (1/2 van 6MTWE+6WEWI2) + MEIRM (1/2 van 6WEWI1+6ECWI) + NEYSD (6STW1) + SNEYA (6KA) + TILLL (1/2 van 6MTWE+6WEWI2) + TORMO (6L) + VDKK (1/2 van 6HW) + VERRS (1/2 van 6ECMT) + VNUFJ (6STW2) + WEEMK (1/2 van 6HW)
vrijdag
30-09
39
hele dag

Alle leerlingen

VRIJAF wegens pedagogische studiedag voor de leerkrachten
ALLE PERSONEELSLEDEN
maandag
03-10
40
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
maandag
03-10
40
03/10 - 07/10

7KAG

Stage
maandag
03-10
40
vanaf 9.00

3BT

Medisch onderzoek - CLB Vorselaar Leerlingen gaan om de beurt naar het CLB, de lessen gaan gewoon door
dinsdag
04-10
40
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
dinsdag
04-10
40
03/10 - 07/10

7KAG

Stage
dinsdag
04-10
40
hele dag

6KA

Stage
woensdag
05-10
40
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
woensdag
05-10
40
03/10 - 07/10

7KAG

Stage
woensdag
05-10
40
voorm

6KA

Stage
woensdag
05-10
40
05/10 - 07/10

5ECMT + 5LMT + 5MTWE + 5HA

Koblenz
JLU + VDKK
donderdag
06-10
40
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
donderdag
06-10
40
03/10 - 07/10

7KAG

Stage
donderdag
06-10
40
hele dag

6FTA

Stage
donderdag
06-10
40
hele dag

7MSTS

Stage
donderdag
06-10
40
05/10 - 07/10

5ECMT + 5LMT + 5MTWE + 5HA

Koblenz
JLU + VDKK
donderdag
06-10
40
13.45 - 14.30

4MW1 + 4MW2

Observeren van kleuters - Wervetuin Vorselaar
BROEK + RUTSS
vrijdag
07-10
40
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
vrijdag
07-10
40
03/10 - 07/10

7KAG

Stage
vrijdag
07-10
40
05/10 - 07/10

5ECMT + 5LMT + 5MTWE + 5HA

Koblenz
JLU + VDKK
vrijdag
07-10
40
8.30 - 16.40

5ECWI + 5GL + 5HW + 5LWE + 5LWI + 5WEWI

Magritte en het Surrealisme: bezoek museum + creatieve opdrachten - Brussel
KEM + GEENM + VDAES + VDPHI
vrijdag
07-10
40
1ste + 2de

6MTWE

Columbustest
1ste: VDVEK 2de: CLEVM
vrijdag
07-10
40
1ste + 2de

6L

Columbustest
TORMO
vrijdag
07-10
40
3de + 4de

6BI

Columbustest
3de: SPRUM + 4de: HERES
vrijdag
07-10
40
3de + 4de

6ECMT

Columbustest
BLUYS
vrijdag
07-10
40
3de + 4de

6ECWI + 6WEWI1

Columbustest
MEIRM
vrijdag
07-10
40
4de + 5de

6TW + 6CH + 6FTA

Columbustest
4de: VERRS + 5de: GOOSR
vrijdag
07-10
40
5de + 6de

6STW1

Columbustest
BOEKS
vrijdag
07-10
40
5de + 6de

6WEWI2

Columbustest
5de: HERES + 6de: GOOSR
vrijdag
07-10
40
6de + 7de

6STW2

Columbustest
6de: KEN + 7de: CRG
vrijdag
07-10
40
6de + 7de

6HW

Columbustest
6de: NEYSD + 7de: VNIEL
vrijdag
07-10
40
7de + 8ste

6HA

Columbustest
DI
maandag
10-10
41
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
maandag
10-10
41
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
maandag
10-10
41
hele dag

G1

Lesvrij omwille van klassenraden
maandag
10-10
41
vanaf 9.00

3HW

Medisch onderzoek - CLB Vorselaar Leerlingen gaan om de beurt naar het CLB, de lessen gaan gewoon door
dinsdag
11-10
41
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
dinsdag
11-10
41
9.15-15.40

1Al1 + 1Al2 + 1Al3 + 1Aa1

Disco project Latijn - Nederlands: Zoet met zinnen - HO202 + HO204 + HO205 + HO206
AERTV + BERI + DOXL + VERBN
dinsdag
11-10
41
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
dinsdag
11-10
41
hele dag

6KA + 7KAG

Stage
dinsdag
11-10
41
7.50 - 12.00

Leerlingen van J4 met als keuzevak ‘In actie voor anderen’

Ondersteuning bij ontbijt - Dienstencentrum De Sprankel
GRIEA
dinsdag
11-10
41
8.30 - 10.45

Leerlingen van J4 met als keuzevak ‘In actie voor anderen’

Wandeling met bewoners - Hof ter Lande Vorselaar
BEXCA
dinsdag
11-10
41
10.20 - 12.00

6STW1 + 6STW2 + 6HW

Bezoek Oegandese jongeren i.f.v. het Youca-project - TE122
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
dinsdag
11-10
41
12.05 - 16.30

3BT

Suikerraffinaderij -Tienen
STICKJ + WOUW
woensdag
12-10
41
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
woensdag
12-10
41
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
woensdag
12-10
41
voorm

6KA

Stage
woensdag
12-10
41
9.15-10.05

4TC

Rondleiding voor professoren uitTilburg
HUYBT
donderdag
13-10
41
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
donderdag
13-10
41
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
donderdag
13-10
41
hele dag

6FTA

Stage
donderdag
13-10
41
hele dag

7MSTS

Stage
vrijdag
14-10
41
19/09 - 14/10 (niet op 30/09)

7OA + 7KZ + 7TBZ

Stage
vrijdag
14-10
41
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
vrijdag
14-10
41
10.05 - 11.10

5ASO

Lezing - Aula Thomas More Vorselaar
LEERKRACHTEN DIE ER HET 3DE UUR LES HEBBEN
vrijdag
14-10
41
11.10 - 11.45

5ASO

Middagpauze - Refter TE003
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vrijdag
14-10
41
11.45 - 16.30

5ASO

Breendonk
BOEKS (5WEWI) + BRAES (5ECMT + 5ECWI) + GOOSR (5L + 5MTWE) + MEIRM (5HW)
maandag
17-10
42
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
maandag
17-10
42
hele dag

G2 + G3 (behalve 6VZ)

Lesvrij omwille van klassenraden
dinsdag
18-10
42
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
dinsdag
18-10
42
hele dag

6KA + 7KAG

Stage
woensdag
19-10
42
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
woensdag
19-10
42
voorm

6KA

Stage
donderdag
20-10
42
10/10 - 18/11 (niet tijdens herfstvakantie en op 11/11)

6VZ

Stage
Website ontwerp en ontwikkeling door Brandwolves.be
corner-double-right-up