Kalender

Februari 2018 – lkr

Datum Uur Klas Wat? Wie?
do, 01/02 Graadoverleg 1ste + 2de + 3de graad
hele dag Navorming – Brussel SNEYERS M. + VAN DYCK F.
13.00 – 16.30   Navorming – Netwerk Frans – DSKO Antwerpen VERREYDT S.
29/01 – 09/02 VVV
vr, 02/02 Coördinatie 9 DIRECTIES + COÖRDINATOREN
hele dag Navorming – Brussel SNEYERS M.
nam Navorming – Antwerpen MILIS K.
29/01 – 09/02 VVV
laatste dag Vandaag moeten alle aanvullingen en wijzigingen op de afwijkingen voor leerlingen en leerkrachten voor maart en april doorgestuurd zijn. ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 05/02 Graadoverleg BSO
hele dag Navorming – ICT-dag – Leuven DEHOPERE K. + GESTELS S. + SPRUYT M.
29/01 – 09/02 VVV
di, 06/02 Directievergadering
CEL 1
Ouderraad
8.25 – 16.30 Navorming – Dag van de leerzorg secundair onderwijs – Campus Drie Eiken – Wilrijk MEYVIS H.
29/01 – 09/02 VVV
wo, 07/02 CEL 2
8.25 – 9.15 CEL – Lille JANSSENS M. + MERCKX K. + SMETS A. + VAN HOOF L.
OCSG
29/01 – 09/02 VVV
do, 08/02 Graadoverleg 1ste + 2de + 3de graad
9.30 – 16.30 Navorming: Ondersteuning- en terugkomsessie Programmeren – Mechelen GJERTSEN V.
29/01 – 09/02 VVV
vr, 09/02 hele dag Navorming: workshop upcycling en tape art – BazArts – Hasselt STRUYFS K.
29/01 – 09/02 VVV
za, 10/02 t./m. zo, 18/02 KROKUSVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 19/02 Schoolraad
hele dag Navorming – Brainspotting MENTEN D.
Graadoverleg BSO
di, 20/02 Directievergadering
CEL 3
8.25 – 16.30 Navorming – Nieuw leerplan aardrijkskunde 3de graad TSO – Antwerpen VAN DEN KIEBOOM K.
hele dag Navorming – Brainspotting MENTEN D.
15.40 – 18.00 Vergadering REGIEGROEP
wo, 21/02 8.45 – 12.30 Navorming: Possible futures. Ervaringstraject over kritisch burgerschap – onderwijs – toekomst – Donchecentrum – Thomas More – Vorselaar KENNIS N. + PERSOONS H.
do, 22/02 Graadoverleg 1ste + 2de + 3de graad
Centrumraad CLB
vr, 23/02 10.30 Overleg directies domein DIRECTIES KO + BO + SO + HO
ma, 26/02 Graadoverleg BSO
Jaarwerking 2de graad
di, 27/02 Directievergadering
hele dag Navorming – Dag van de economie – Provinciehuis Leuven DEHOPERE K. + HENDRICKX M. + VERACHTERT C.
hele dag Navorming – Brainspotting MENTEN D.
11.10 – 16.30 Navorming – Schrijfvaardigheid Nederlands – Antwerpen HEREMANS S.
nam Inspiratielab HARDIS I. + SNEYERS R. + VAN KEER T. + VAN ROOY V. + VERREYDT S. 
CEL 1
wordt verplaatst naar 06/03 Jaarwerking 3de graad
Jaarwerking BSO
wo, 28/02 28/02 – 02/03 Directiecongres aan zee DIRECTIES
voorm Navorming – CNO – Leesplezier en nieuwe media VAN  DYCK F.
8.25 – 9.15 CEL – Lille JANSSENS M. + MERCKX K. + SMETS A. + VAN HOOF L.