Kalender

Februari 2019 – lkr

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/02 Coördinatie 8 DIRECTIES EN COÖRDINATOREN
Vandaag moeten alle afwijkingen voor leerlingen en leerkrachten voor maart en april doorgestuurd zijn. ALLE PERSONEELSLEDEN
28/01 – 08/02 VVV
ma, 04/02 Graadoverleg BSO
8.25 – 16.30 ICT-praktijkdag – Leuven DILLEN G. + SERNEELS KE. + HARDIS I. + VAN DYCK F. + VERSWIJVEL S.
hele dag Hospiteren – Windekind Vorselaar
Ouderraad
28/01 – 08/02 VVV
di, 05/02 Directievergadering
CEL 3
hele dag Hospiteren – Klimop Bouwel – Klimop Grobbendonk – Omnibus Tielen
hele dag Praktisch creatieve nascholing – Bazarts Hasselt VAN DIJCK M.
8.25 – 15.40 Dag van de leerzorg – CNO Antwerpen LEYSEN S.
12.00 – 17.00 Evaluatie met leerplandoelen – CNO
Antwerpen
GILS L. + VAN CRAENENDONCK K.
15.45 – 18.00 VVV Geschiedenis met pedagogisch begeleider – TE116 BERGHMANS I. + CLEFAS C. + DE ROOVER K. + GOOSSENS N. + HEMELAERS A. + LAENEN S. + PERSOONS H. + SMEYERS L. + VAN DOMMELEN K. + VAN PEER N. + WEEMAES K.
28/01 – 08/02 VVV
wo, 06/02 OCSG
10.00 Onderwijsplatform
28/01 – 08/02 VVV
do, 07/02 Graadoverleg 1ste + 2de + 3de graad
hele dag Hospiteren – Massenhoven + Klimop Herenthout
15.40 – 18.00 Infosessie actualisatie leerplan RKG S.O. 1ste graad CLEFAS C.
28/01 – 08/02 VVV
vr, 08/02 tegen vr, 15/02 Kijk de voorlopige versie van de afwijkingen voor leerlingen en leerkrachten voor maarte en april na en meld fouten of aanvullingen via Smartschool aan ‘Afwijkingen KvRi’. ALLE PERSONEELSLEDEN
hele dag Hospiteren – Klavertje 3 Bouwel + Pulle + Pulderbos
28/01 – 08/02 VVV
ma, 11/02 hele dag VRIJE DAG ALLE PERSONEELSLEDEN
hele dag Vormingstraject modernisering secundair onderwijs – DSKO Antwerpen AERTS V. + BERGHMANS I. + DE JONG A. + GESTELS S. + RYMEN K. + SMETS A.
di, 12/02 11/02 – 15/02 Week van de passie
hele dag Hospiteren – Klavernest Wechelderzande + De Wingerd Poederlee
Directievergadering
CEL 1
Jaarwerking 1ste graad
wo, 13/02 11/02 – 15/02 Week van de passie
CEL 2
do, 14/02 11/02 – 15/02 Week van de passie
hele dag Hospiteren – Zandhoven + ’t Trapleerke Lille
8.25 – 13.45 Overleg vakcoördinatoren mode – Wuustwezel PEMEN A.
12.00 – 17.00 PAV-dag 7de jaar – DSKO Antwerpen DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
Graadoverleg 1ste + 2de + 3de graad
vr, 15/02 11/02 – 15/02 Week van de passie
hele dag Hospiteren – Luchtballon Herenthout + Knipoog Vorselaar
8.00 – 16.30 Praktisch creatieve nascholing – Bazarts Hasselt WOUTERS E.
10.30 Overleg directies domein DIRECTIES KO + BO + SO + HO
CEL 1
Coördinatie 9 DIRECTIES EN COÖRDINATOREN
Vandaag moeten alle aanvullingen en afwijkingen voor leerlingen en leerkrachten voor maart en april doorgestuurd zijn ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 18/02 Graadoverleg BSO
hele dag Hospiteren – Gierle
Jaarwerking 2de + 3de graad
Schoolraad
di, 19/02 Directievergadering
hele dag Hospiteren – De springplank Lille + Klavertje4sel + Mariaschool Grobbendonk
8.25 – 13.45 Navorming: Onze sociale zekerheid in de les – Antwerpen GOOSSENS N.
9.00 – 16.00 Navorming: Interdisciplinair werken – artistieke vorming – 1ste graad – KvRi BREUGELMANS S. + STRUYFS K.
CEL 3
BSO-werking
wo, 20/02 20/02 – 22/02 Directiecongres aan zee DIRECTIES
Loopcriterium voor leerkrachten – Herentals
voorm Navorming – Talenten Kr8onauten – Malle HARDIS I. + VAN CRAENENDONCK K.
do, 21/02 20/02 – 22/02 Directiecongres aan zee DIRECTIES
9.30 – 15.30 Navorming interdisciplinair leerplan wetenschappen DEHOPERE K. + VAN DE VEL B. + VAN GESTEL C. + VAN ELSEN L.
Graadoverleg 1ste + 2de + 3de graad
vr, 22/02 20/02 – 22/02 Directiecongres aan zee DIRECTIES
8.25 -15.40 Workshop Lesson Study – Antwerpen DILLEN G. + SERNEELS KE.
hele dag Lerarendag ‘Over de verkiezingen 2019’ – Vlaams Parlement Brussel GOOSSENS N. + NEYS D.
ma, 25/02 Graadoverleg BSO
di, 26/02 Directievergadering
CEL 1
10.05 – 13.45 Websites voor het onderwijs met gratis Weebly – Universiteit Antwerpen DEWIL G.
vanaf 16.30 Personeelsvergadering – HO012 ALLE PERSONEELSLEDEN
wo, 27/02 CEL 2
do, 28/02 Graadoverleg 1ste + 2de + 3de graad
8.00 – 13.30 Navorming: Materialensessie: geschikte materialen en taken voor anderstalige nieuwkomers – Hasselt BERGHMANS I. + VAN DE WATER H.
8.25 – 13.15 Navorming: Keynote onderwijsinnovatie + We Zooz Acacemy – Turnhout CLEVE M.