Kalender

Oktober 2018 – lkr

Datum Uur Wat? Wie?
ma, 01/10 Graadoverleg BSO
13.00 – 17.00 Directievergadering
24/09 – 05/10 VVV
di, 02/10 hele dag Navorming: Naar een duurzaam, innovatief ondernemersverhaal voor leerlingen HARDIS I.
Directievergadering
CEL 1
24/09 – 05/10 VVV
wo, 03/10 CEL 2
10.00 Onderwijsplatform
LOC
13.00 – 17.00 Intervisiegesprek keuzemodules 3de graad o.l.v. Kaatje Nevelsteen – TE122 BLOMMAERTS C. +  DOCX I. + GEENTJENS K. + GEENTJENS M. + GJERTSEN V. + GREEFS R. + JACOBS L. + VAN DE POL H. + MONDELAERS H. + NEYS D. + PERSOONS H. + TILLEMAN L. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN GESTEL E. + VAN KEER T. + VERREYDT S. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
24/09 – 05/10 VVV
do, 04/10 Graadoverleg 1ste, 2de en 3de graad
24/09 – 05/10 VVV
vr, 05/10 Dag van de leraar
hele dag Navorming: Evalueren in de lessen moderne vreemde talen: product- en procesgerichte evaluatiemogelijkheden DE SOOMER I.
tegen vr, 12/10 Kijk de voorlopige versie van de afwijkingen voor leerlingen en leerkrachten voor november en december na en meld fouten of aanvullingen via Smartschool aan ‘Afwijkingen KvRi’. ALLE PERSONEELSLEDEN
24/09 – 05/10 VVV
ma, 08/10 Vergadering Scholengemeenschap (SG) – Vorselaar DIRECTIES VORSELAAR EN NIJLEN
Graadoverleg BSO
ook op di, 09/10 + do, 11/10 Klassenraden voor de 1ste graad
Ouderraad
di, 09/10 Directievergadering
CEL 3
ook op ma, 08/10 + do, 11/10 Klassenraden voor de 1ste graad
wo, 10/10 hele dag Navorming: Naar een duurzaam, innovatief ondernemersverhaal voor leerlingen HARDIS I.
9.00 – 13.00 Navorming: Lerend netwerk vliegwiel BSO – Hoboken GRIELENS A. + MYLLE B. + SERNEELS KA. + SNEYERS M. + SNEYERS R. + VAN DEN BERGH A.
do, 11/10 Graadoverleg 1ste, 2de en 3de graad
hele dag Navorming: Hulp bij instroomscreening taal – CNO Wilrijk AERTS V. + BERGHMANS I.
ook op ma, 08/10 + di, 09/10 Klassenraden voor de 1ste graad
ook op ma, 15/10 + di, 16/10 Klassenraden voor de 3de graad
vr, 12/10 Coördinatie 3 DIRECTIES + COÖRDINATOREN
12.00 – 16.30 Navorming: Netwerkvergadering Frans – Antwerpen VAN HOOF A.
laatste dag Vandaag moeten alle aanvullingen en wijzigingen op de afwijkingen voor leerlingen en leerkrachten voor november en december doorgestuurd zijn. ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 15/10 Directievergadering
Graadoverleg BSO
ook op do, 11/10 + di, 16/10 Klassenraden voor de 3de graad
di, 16/10 Onderwijsvernieuwingsdag DIRECTIES OZCS
8.20 – 12.00 Navorming: Vetten in de voeding: Van chemie naar STEM – Geel VAN DE VEL K.
8.25 – 16.30 Navorming: Vetten in de voeding – Thomas More Geel NUYTS R.
verplaatst naar 08/11 Sprokkelmoment BSO  
ook op do, 18/10 + ma, 22/10 Klassenraden voor de 2de graad
ook op do, 11/10 + ma, 15/10 Klassenraden voor de 3de graad
wo, 17/10 voorm Navorming: “Comment motiver tous les élèves dans des classes hétérogènes?” DECLERCQ Y.
OCSG
8.30 – 10.00 CEL 1
CEL 2
Loopcriterium voor leerkrachten – Lier
do, 18/10 Graadoverleg 1ste, 2de en 3de graad
11.00 – 16.30 Navorming – CNO Antwerpen DE SCHUTTER L.
ook op di, 16/10 + ma, 22/10 Klassenraden voor de 2de graad
vr, 19/10 8.30 – 13.45 Navorming: Grammatica Engels creatief aanpakken en differentiëren – CNO Antwerpen BOEKAERTS S.
10.30 Overleg directies Domein DIRECTIES KO + BO + SO + HO
Coördinatie 4 DIRECTIES + COÖRDINATOREN
ma, 22/10 Graadoverleg BSO
Schoolraad
ook op di, 16/10 + do, 18/10 Klassenraden voor de 2de graad
di, 23/10 CEL 3
8.20 – 14.30 Voorstelling RIK (kwaliteitskader voor internaten) – Brussel VAN DEN BROECK T.
wo, 24/10 9.30 – 12.30 Navorming ‘English Teachers meet’ VAN KEER T.
do, 25/10 25/10 – 27/10 Navorming: Etwinning conferentie VERREYDT S.
Graadoverleg 1ste, 2de en 3de graad
vr, 26/10 25/10 – 27/10 Navorming: Etwinning conferentie VERREYDT S.
9.00 – 12.00 Directievergadering
za, 27/10 25/10 – 27/10 Navorming: Etwinning conferentie VERREYDT S.
ma, 29/10 t./m. zo, 04/11 HERFSTVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN