Kalender

April 2018

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 02/04 t./m. zo, 15/04 Alle leerlingen PAASVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 16/04 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE LEERKRACHTEN
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
13/04 – 22/04 6L Buitenlandse reis – Italië DOCX L. + MAES B. + SMEYERS L.
reserve: VANVOOREN B.
16/04 – 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
reserve:
16/04 – 20/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + JACOBS L. + LAENEN S. + MEIR M. + MYLLE B. + TILLEMAN L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
reserve: SELIAERTS L.
8.25 – 16.30 5ECMT+LWI+LMT+
LWE+5GL
MTWE+MTWI
Excursie Esthetica – Leuven DIELS H. + GOOSSENS R. + PERSOONS H. + SEGERS M.
voorm 1MOWE3 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste – 2de 5WEWIbd + 5WEWIw Les reanimatie SLEGERS M.
3de – 4de 5BI + 5OM Les reanimatie DIERCKX N.
5de – 6de 5HW Les reanimatie DIERCKX N.
6de + 7de 2MOA2 SA: Gevoelens – Heuf 1 GESTELS S.
7de –8ste 5VZ Les reanimatie SLEGERS M.
di, 17/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
13/04 – 22/04 6L Buitenlandse reis – Italië DOCX L. + MAES B. + SMEYERS L.
reserve: VANVOOREN B.
16/04 – 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
reserve:
16/04 – 20/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + JACOBS L. + LAENEN S. + MEIR M. + MYLLE B. + TILLEMAN L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
reserve: SELIAERTS L.
hele dag 1L1 + 1L2 + 1EXPL1 + 1EXPL2 Wiskundewandeling Lier- excursie aardrijkskunde Mechelen AERTS V. + DE CNODDER Y. + DE SCHUTTER G. + STRUYFS K. + VAN CRAENENDONCK K. + VAN ELSEN L. + VERBRAEKEN C.
1ste – 4de 2MOA2 RSV – HO116 en HO215 VAN HOOF L. (HO116) + VERMEEREN E. (HO215)
8.25 – 10.05 5ECMT + LMT + MTWE + MTWI + OM Filmforum ‘The Edukators’ – TE122 CROENEN G. + DEVITS I. + VAN NIEUWENHOVE L.
10.20 – 12.00 5ECMT + LMT + MTWE + MTWI + OM Bespreking film ‘The Edukators’ –
TE307 (5ECMT)
TE127(5LMT+MTWE+MTWI)
TP302 (5OM)
CROENEN G. (5ECMT) + DEVITS I. (5OM) + VAN NIEUWENHOVE L. (5MTWE + 5MTWI + 5LMT)
4de + 5de 2GL1/2L1 SA: Gevoelens – Heuf 1 MARISSEN A.
12.55 – 14.35 5WEWI + HW + TW + CH Filmforum ‘The Edukators’ – TE122 KENNIS N. + LAUWEREYS H. + SEGERS M.
6de + 7de 5VZ Kaartactiviteit senioren – PAV – Dienstencentrum De Sprankel – Vorselaar GIOS G.
14.50 – 16.30 5WEWI + TW + CH Bespreking film ‘The Edukators’
TE320 (5WEWI)
TE118 (5TW+CH)
VAN DE POL H. (5WEWI) + KENNIS N. (5TW+CH)
wo, 18/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
13/04 – 22/04 6L Buitenlandse reis – Italië DOCX L. + MAES B. + SMEYERS L.
reserve: VANVOOREN B.
16/04 – 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
reserve:
16/04 – 20/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + JACOBS L. + LAENEN S. + MEIR M. + MYLLE B. + TILLEMAN L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
reserve: SELIAERTS L.
18/04 -20/04 5ECMT – LMT – MTWI – MTWE – OM Driedaagse taaluitstap – Parijs en Lisses DEVITS I. + PERSOONS H. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K.
hele voorm 4ASO – TSO – 3+4BSO Projectdag – Een gezonde geest in een gezond lichaam hele voorm: DE SOOMER I. + HAUTEKIET K. + KREIJKAMP I. + MILIS K. + PLUYM K. + POTTIE T. + SCHELLEKENS T. + THIJS L. + VAN DYCK J. + VAN NUFFEL K. + VERMEIREN B. + WOUTERS W.
1ste+2de: BAETEN V. + BRAECKMANS S. + BROECKX K. + DE CNODDER Y. + MAHIEU I. + SELIAERTS L.
3de+4de: DEHOPERE K. + GOELEVEN K. + VANARWEGEN L. + VAN ROOY V.
3de: DEWIL G.
4de: DEWIL G.
8.25 – 10.05 5GL + LWE + LWI + STW1 + STW2 Filmforum ‘The Edukators’ – TE122 BLOMMAERTS C. + MERTENS E. + NEYS D.
10.20 – 12.00 5GL + LWE + LWI + STW1 + STW2 + HW Bespreking film ‘The Edukators’
TE322 (5GL+LWE+LWI)
TE320 (5STW1)
TP304(5STW2)
TE319 (5HW)
NEYS D. (5STW1) + SLEGERS M. (5STW2) + TORFS M. (GL+LWE+LWI) + VAN NIEUWENHOVE L. (5HW)
do, 19/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 6FTA Vandaag GEEN stage wegens buitenlandse reis
13/04 – 22/04 6L Buitenlandse reis – Italië DOCX L. + MAES B. + SMEYERS L.
reserve: VANVOOREN B.
16/04 – 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
reserve:
16/04 – 20/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + JACOBS L. + LAENEN S. + MEIR M. + MYLLE B. + TILLEMAN L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
reserve: SELIAERTS L.
18/04 -20/04 5ECMT – LMT – MTWI – MTWE – OM Driedaagse taaluitstap – Parijs en Lisses DEVITS I. + PERSOONS H. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K.
8.25 – 15.40 (8ste valt weg) 3ASO + TSO Alternatieve klasdag
2de-4de + 5de-6de: TE012 + P001
3de-6de: TZ Ter Poorte + 
5de-6de: TZ Pand
1ste: TE003
2de: P101 + P102 + P201 + P202 + TE113 + TE114 + TE127 + TE128 + TE319 + TE320
hele dag: MICHIELSEN K. + PROOST L.
GOMMERS J. (enkel 2de) + PLUYM K. (5de – 6de) +  VAN HEYST E. (3de – 6de) + WOUTERS W.(3de – 6de) + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
8.25 – 10.05 5BI + 5ECWI Filmforum ‘The Edukators’ – TE122 BENSCH H. + VAN NIEUWENHOVE L.
9.15 – 10.05 4OC + 4OR + 5ORL + 6ORL + 7BS The Big Challenge English Test – OLC DE SOOMER I. + BRAECKMANS S. + SERNEELS KA.
10.20 – 12.00 5BI + 5ECWI Bespreking film ‘The Edukators’
TE118 (5BI)
TE221 (5ECWI)
BENSCH H. (5BI) + MOL S. (5ECWI)
3de – 4de 5STW1 Les reanimatie SLEGERS M.
4de – 7de 2BVL + 2MOA3 RSV – HO116 + Heuf 1 + HO204 VAN DE POL L. (2BVL – HO116) + VAN HOOF L. (2MOA3 – HO204) + VAN WASSENHOVEN H. (2MOA3 – Heuf 1)
4de 2STV 1+2 Infomoment over de tweede graad – TE122 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de – 6de 5+6ORL Les reanimatie VERMEIREN B.
7de – 8ste 5L (behalve 5LMT) Les reanimatie SLEGERS M.
vr, 20/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 5ORL Stage
13/04 – 22/04 6L Buitenlandse reis – Italië DOCX L. + MAES B. + SMEYERS L.
reserve: VANVOOREN B.
16/04 – 21/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
reserve:
16/04 – 20/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + JACOBS L. + LAENEN S. + MEIR M. + MYLLE B. + TILLEMAN L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
reserve:
18/04 -20/04 5ECMT – LMT – MTWI – MTWE – OM Driedaagse taaluitstap – Parijs en Lisses DEVITS I. + PERSOONS H. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K.
hele dag 1MOWE1+2+3+4+5+6 Wiskundewandeling Lier – excursie aardrijkskunde Mechelen BERTELS C. + DILLEN G. + PLUYM K. + SERNEELS KE. + VAN ELSEN L. + VERBRAEKEN C. + VERHOEVEN A.
7.00 – 20.30 4TSO
3+4BSO
Excursie Lille AERTS P. (3+4OR) + BOCKX J. (4TW) + BROSENS E. (4VV)+ JACOBS C. (4STW2) + THIJS L. (4STW3) + VAN DE POL L. (3+4MRV+3VV) + VAN DEN BRUEL E. (4STW1) + VAN ROOY V. (4OC)
3de – 4de 5ECWI + 5CH + 5TW Les reanimatie SLEGERS M.
4de – 7de 2MOA4 RSV – HO116 + HO201 CAUTEREELS R. (HO116) + LEYSEN S. (HO201)
5de – 6de 5STW2 Les reanimatie SLEGERS M.
GAAT  DOOR HET 5DE (NIET HET 6DE) 3STW1+2
3HW1+2
Lezing – Dirk Bracke (3STW – TE320) en Gerda Van Erkel (3HW – P102) 3STW: TOPS M.
3HW: VAN ‘T VELT H. 
7de – 8ste 5+6MRV Les reanimatie VERMEIREN B.
ma, 23/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
8.25 – 16.30 5HW+WEWI1+WEWI2+
ECWI
Excursie Esthetica – Leuven NEYENS I. + PERSOONS H. + VAN DER AERSCHOT S. + WOUTERS M.
1ste – 4de 2MOT1 RSV – HO116 + HO204 CLEFAS C. (HO116) + VERMEEREN E. (HO204)
12.00 – 12.50 4ASO – TSO Infosessie wetenschappen/wiskunde – TE122 BLOMMAERTS C. + HAUTEKIET K. + JACOBS K.
12.00 – 12.50 4ASO – TSO – BSO Infosessie domein mens en maatschappij – TE123 NEYS D. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + VAN GESTEL E.
10.20 – 10.35 1MOWE6 + 3OC + 3TW + 5GL+5LMT+5LWE+
5LWI
Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE6)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3OC)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3TW)
– Fietsrekken + dreef (5GL+5LMT+5LWE+5LWI)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5GL+5LMT+5LWE+5LWI)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 24/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
GAAT VANDAAG NIET DOOR 3de 2MOA3 SA: gevoelens – Heuf 1 CAUTEREELS R.
4de – 7de 2GL/L1 RSV – HO116 + Heuf 1 VAN GESTEL C. (Heuf 1) + VAN HOOF L. (HO116)
12.00 – 12.50 4ASO – 4TSO Voorstelling domein vreemde talen – TE121 JACOBS L. + STERKENS H. + VAN DE POL H. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L. + VERREYDT S.
GAAT VANDAAG NIET DOOR 6de 2MOA3 SA: gevoelens – HO102 CAUTEREELS R.
7de Alle leerlingen van het 1ste jaar Leren leren
wo, 25/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 6MRV + 7MV Stage
voorm 6ORL Stage
1ste – 4de 2MOA1 RSV – HO116 + Heuf 1 CAUTEREELS R. (HO116) + VAN GESTEL C. (Heuf 1)
1ste – 4de 2de jaar Lille RSV HARDIS I. + VAN HOOF L.
8.45 – 10.00 3VV Voorlezen bij de kleuters – Beroepsgerichte vakken – Kleuterschool De Wervetuin Vorselaar BROECKX K.
do, 26/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 6FTA Stage
1ste 2MOA1 Burgemeester op bezoek – HO201 – SEI GESTELS S.
2de 2MOA2 Burgemeester op bezoek – HO201 – SEI GESTELS S.
3de – 4de 2MOA1 SA: gevoelens – HO205 CAUTEREELS R.
4de – 7de 2STV1 + 2STV2 RSV –
2STV1: HO107 + HO212
2STV2: HO116 + Heuf 1
HARDIS I. (HO116) + HELSEN G. (Heuf 1) + JACOBS L. (HO107) + VAN DE VELDE I. (HO212)
12.00 – 12.50 4ASO/TSO/BSO Middagsessie economie – TE121 BENSCH H. + DEVITS I. + GEENTJENS M.
vanaf 12.10 Betrokken leerlingen Repetitie Cultuurschok AERTS J. + BREUGELMANS S. + DE ROOVER K. + GREEFS R. + LAENEN S. + MERTENS S. + THIJS L. + VAN DEN BROECK F. + VAN DEN BRUEL E. + VAN DER AERSCHOT S. + VERSWEYVELD T. + VERSWIJVEL S.
5de – 6de 2L2 SA: gevoelens – HO102 CAUTEREELS R.
6de 2MOA4 Burgemeester op bezoek – HO201 – SEI GESTELS S.
7de 2MOT1 Burgemeester op bezoek – HO201 – SEI GESTELS S.
vr, 27/04 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 5ORL Stage
8.20 – 17.00 6STW1 + 2 + 3 Excursie Hageland en Haspengouw SPRUYT M. + DE ZAEYER K.
8.25 – 16.30 5VZ Project bewegen: sportdag Kleuterschool Duizendpoot Vorselaar 1+2: SLEGERS M. + VAN HEYST E.
3+4: VOS K. + VAN HEYST E.
middag: VOS K.
5+6: GIOS G. + VOS K.
7+8: GIOS G. + VAN HEYST E.
8.25 – 12.30 2GL1 + 2GL2 + 3GL + 4GL + 5GL + 6GL Griekse voormiddag – HO004 DOX L. + SELIAERTS L. + SMEYERS L. + TORFS M. + VERBIEST N.
4de – 7de 2L2 RSV – HO116 + HO218 CAUTEREELS R. (HO116) + VERMEEREN E. (HO218)
vanaf 12.10 Betrokken leerlingen Repetitie Cultuurschok AERTS J. + BREUGELMANS S. + DE ROOVER K. + GREEFS R. + LAENEN S. + MERTENS S. + THIJS L. + VAN DEN BROECK F. + VAN DEN BRUEL E. + VAN DER AERSCHOT S. + VERSWEYVELD T. + VERSWIJVEL S.
VERPLAATST NAAR 18/05 5de + 6de 4STW1+2+3 / 5+6MRV / 5ORL / 6VZ Bezoek 4STW aan de derde graad BSO i.f.v. studiekeuze verantw: VAN DEN BERGH A.
LEERKRACHTEN DIE ER LES GEVEN
Iedereen van harte welkom Cultuurschok Alle personeelsleden van harte welkom
ma, 30/04 hele dag ALLE LEERLINGEN VRIJAF: facultatieve verlofdag ALLE PERSONEELSLEDEN