Kalender

April 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 01/04 hele dag 2de + 3de graad BSO
4 + 5 + 6 ASO/TSO
Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden
di, 02/04 hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 5ORL Stage
wo, 03/04 hele dag 6MRV + 7MSTS Terugkomdag op school
voorm 6ORL Stage
03/04 – 05/04 1ste graad Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
do, 04/04 hele dag 6FTA Stage
03/04 – 05/04 1ste graad Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
04/04 – 05/04 3ASO+TSO Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
vr, 05/04 Alle leerlingen Rapport
hele dag 1ste graad
3ASO+TSO
Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
leerlingen en ouders van 2BVL en 2EXPL Mogelijkheid om bezoek te brengen aan de 3de graad BSO
hele dag 5 + 6BSO Voorbereidingsdag Londen
1ste+2de: TE122
3de+4de: OLC
5de+6de+7de: ?
1ste+2de: HARDIS I. + SERNEELS KA.
3de+4de: SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
5de: HARDIS I. + SERNEELS KA.
6de: SERNEELS KA.+ VERSWIJVEL S.
7de: SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
nam 3+4BSO Lesvrij
14.00 – 18.00 Alle leerlingen van de 1ste graad, 3ASO/TSO/BSO en 4BSO
en hun ouders
Oudercontact en rapport DIRECTIES EN ALLE LEERKRACHTEN
ma, 08/04 t./m. ma, 22/04 Alle leerlingen PAASVAKANTIE ALLE PERSONEEELSLEDEN
di, 23/04 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE LEERKRACHTEN
23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
6L Buitenlandse reis – Italië DOX L. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
wo, 24/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
6L Buitenlandse reis – Italië DOX L. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
do, 25/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
6L Buitenlandse reis – Italië DOX L. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
8.25 – 16.30 5L + 5ECMT2 + 5ECWI + 5HW Excursie Leuven – Esthetica PERSOONS H. + 3 LKR
8.25 – 12.00 4ASO + TSO Projectdag: Een gezonde geest in een gezond lichaam – Sporthal De Dreef – TZ1+2+3 – eigen lokalen 1 LKR per klas
8.25 – 12.00 3OR + 3OC + 3EC Bedrijfsbezoek Coca Cola – Wilrijk BUTS V. + HENDRICKX M. + VERACHTERT C.
vr, 26/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
6L Buitenlandse reis – Italië DOX L. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + BOEKAERTS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
8.25 – 16.30 5WEWI1 + 5WEWI2 + 5ECMT1 + 5MTWE Excursie Leuven – Esthetica PERSOONS H. + 3 LKR
vanaf 13.00 1L1 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
ma, 29/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
14.50 – 15.05 2EXPL1 + 2EXPL2 + 5ECWI+5LWI + 6BI + 6OM Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2EXPL1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2EXPL2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5ECWI+5LWI)
– Fietsrekken + dreef  (6BI)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6OM)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 30/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.00 – 20.00 3ASO Excursie Brugge – geschiedenis CLEFAS + 5LKR
3de 2EXPL1+2 Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – TE122 VAN DEN BERGH A.
4de 2EXPL3 Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – TE122 VAN DEN BERGH A.
16.30 – 21.00 4ASO/TSO Oudercontact studiekeuze