Kalender

April 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 01/04 hele dag 2de + 3de graad BSO
4 + 5 + 6 ASO/TSO
Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden
8.25 – 15.40 1B + 2BVL Afsluitdag Pasen – HO005 BAETEN V. + VAN CRAENENDONCK K.
di, 02/04 hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 5ORL Stage
02/04 – 05/04 1ste graad Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact
wo, 03/04 hele dag 6MRV + 7MSTS Terugkomdag op school
voorm 6ORL Stage
02/04 – 05/04 1ste graad Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact
8.25 – 10.20 7KZ Kennismaking stageplaats
do, 04/04 hele dag 6FTA Stage
02/04 – 05/04 1ste graad Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact
04/04 – 05/04 3ASO+TSO Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact
vanaf 12u 7TBZ Kennismaking nieuwe stageplaatsen GRIELENS A.
voorm 5VZ Voorbereiding  voor Papa’s dag – Kleuterschool De Wervetuin ENGELEN L.
vr, 05/04 Alle leerlingen Rapport
hele dag 1ste graad
3ASO+TSO+BSO
4BSO
Leerlingen zijn lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact
leerlingen en ouders van 2BVL en 2EXPL Mogelijkheid om bezoek te brengen aan de 3de graad BSO
hele dag 5 + 6BSO Voorbereidingsdag Londen
1ste+2de: TE122
3de+4de: OLC
5de+6de+7de: ?
1ste+2de: HARDIS I. + SERNEELS KA.
3de+4de: SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
5de: HARDIS I. + SERNEELS KA.
6de: SERNEELS KA.+ VERSWIJVEL S.
7de: SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
13.45 – 15.40 4OC + 4TW + 4STW1+2 Franse film – Bienvenue chez les Ch’tis – TE122 VAN ROOY V. + 6DE: GIOS G. + 7DE: VAN ROMPAEY K.
14.00 – 18.00 Alle leerlingen van de 1ste graad, 3ASO/TSO/BSO en 4BSO
en hun ouders
Oudercontact en rapport DIRECTIES EN ALLE LEERKRACHTEN
ma, 08/04 t./m. ma, 22/04 Alle leerlingen PAASVAKANTIE ALLE PERSONEEELSLEDEN
di, 23/04 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE LEERKRACHTEN
23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
19/04 – 28/04 6L Buitenlandse reis – Italië PERSOONS H. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
22/04 – 26/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + PROOST L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
22/04 – 27/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
1ste – 4de 2MOWE3 RSV – HO116 + Heuf 1 CLEFAS C. (HO116) + VAN WASSENHOVEN H. (Heuf 1)
1ste + 2de 4HW2 + 4STW2 Veerkracht en empathie – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de 3WE1 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de + 4de 4OC + 4TW + 4STW1 Veerkracht en empathie – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 5HW Reanimatie SLEGERS M.
3de 2EXPL3 Fruitreceptie IO – TE008 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 3GL/L2 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
4de – 7de 2EXPL3 RSV – HO213 + HO107 VAN DE VELDE I. (HO213)+ VRANCKX K. (HO107)
5de + 6de 5WEWI2 Reanimatie SLEGERS M.
5de 4WE1 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
13.45 – 15.00 2L2
5GL+LWI+LWE+WEWI1+ MTWE+ECMT1+ECMT2 + ECWI+HW
5TW+CH+OM+BI+STW
5VZ+MRV

6VZ+MRV
7MSTS
Project ‘Veerkracht en empathie’: Lezing Marc Herremans + demonstratie staprobot – TE012 CAUTEREELS R. + KENNIS N. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de + 8ste 5ECWI Reanimatie SLEGERS M.
7de 2EXPL1+2 Fruitreceptie IO – TE008 + TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
wo, 24/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
19/04 – 28/04 6L Buitenlandse reis – Italië PERSOONS H. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
22/04 – 26/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + PROOST L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
22/04 – 27/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
1ste + 2de 5WEWI1 Reanimatie DIERCKX N.
1ste 4STW1 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
2de 3L1+EC1 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de + 4de 5L Reanimatie DIERCKX N.
3de 4STW2 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
do, 25/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
19/04 – 28/04 6L Buitenlandse reis – Italië PERSOONS H. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
22/04 – 26/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + PROOST L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
22/04 – 27/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
8.25 – 16.30 5L + 5ECMT2 + 5ECWI + 5HW Excursie Leuven – Esthetica BRAECKMANS S. + DE SCHUTTER L. + GEENTJENS K. + SOETEMANS N.
8.25 – 12.00 3OR + 3OC + 3EC Bedrijfsbezoek Coca Cola – Wilrijk HENDRICKX M. + ROES C. + VERACHTERT C.
8.25 – 10.05 4EC1 + 4EC2 + 4GL/L1 + 4STW2 + 4OC + 4TW Spel – Gelukzoekers
P201 (VSWIS)
P202 (DHOPK)
P001 (MV)
P101 (VROMK)
TE113 (VROOV)
TE114 (MOH)
DEHOPERE K.  (4EC2+1) + MARTENS V. (4GL/L1) + MONDELAERS H. (4TW) + VAN ROMPAEY K. (4STW2) + VAN ROOY V. (4OC) + VERSWIJVEL S. (4EC1+2)
8.25 – 10.05 4HW1 + 4HW2 + 4WE1 + 4WE2 + 4STW1 Workshops – TE-109 +  Expressieruimte Thomas More + Sporthal Dreef + TE217 AERTS J. + GIOS G. + HAUTEKIET K. + LAENEN S. (enkel 1ste u) + MERTENS S. + POTTIE T. + RUTS S. + WOUTERS W.
1ste + 2de 5TW+CH Reanimatie SLEGERS M.
2de 3STW1 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de + 4de 3VV+4VV Veerkracht en empathie – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 12.00 4HW1 + 4HW2 + 4WE1 + 4WE2 + 4STW1 Spel – Gelukzoekers
P101 (TUBBE)
P202 (GIOSG)
P001 (WOUTE)
TE113 (VROOV)
P201 (DSOOI)
DE SOOMER I. (4WE2)+ GIOS G. (4WE1)+ VAN GESTEL E. (4HW2) + VAN ROOY V. (4HW1)+ WOUTERS E. (4STW1)
10.20 – 12.00 4EC1 + 4EC2 + 4GL/L1 + 4STW2 + 4OC + 4TW Workshops – TE-109 + Heuf (of TE403) + Expressieruimte Thomas More + Sporthal Dreef + TE217 AERTS J. + GELUYKENS I. + HAUTEKIET K. + POTTIE T. + STICKENS J. (enkel 3de u) + RUTS S. + VAN DYCK J. + VAN ROMPAEY K. + WOUTERS W.
3de + 4de 5BI+OM Reanimatie DIERCKX N.
5de + 6de 3HW1 + 3STW1 Veerkracht en empathie – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 6VZ Reanimatie DIERCKX N.
5de 2L2 Studiekeuzeles GESTELS S. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
6de + 7de 5ECMT1+5MTWE Reanimatie SLEGERS M.
6de 2MOWE4 Studiekeuzeles GESTELS S. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
6de 3OR+4OR+4OC+5ORL+
6ORL+7BS+5MRV+6MRV
+7MSTS
Big Challenge (wedstrijd Engels) – OLC DE SOOMER I. + HARDIS I. + SERNEELS KA.
6de 3STW2 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
7de + 8ste 5+6ORL Reanimatie DIERCKX N.
7de 4OC+4TW Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
vr, 26/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
19/04 – 28/04 6L Buitenlandse reis – Italië PERSOONS H. + SMEYERS L. + TORFS M.
RESERVE: MICHIELSEN K.
22/04 – 26/04 6ASO Buitenlandse reis – Berlijn BORGHS D. + GEENTJENS M. + GOOSSENS N. + GOYENS E. + JACOBS L. + MEIR M. + PROOST L. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
RESERVE: ?
22/04 – 27/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MENTEN D. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
RESERVE: GREEFS R.
gaat niet door 1MOWE Wiskundewandeling – Aardrijkskunde en wiskunde SERNEELS K.
7.00 – 20.00 4OC + 4TW + 4STW1+2 Excursie Lille BOCKX J. (4STW2) + MAHIEU I. (4TW) + VAN DEN BRUEL E. (4STW1) + VAN ROOY V. (4OC)
8.25 – 16.30 5WEWI1 + 5WEWI2 + 5ECMT1 + 5MTWE Excursie Leuven – Esthetica DIELS H. + GEENTJENS K. + LAUWEREYS H. + VAN NIEUWENHOVE L.
1ste + 2de 3EC1 + 3L1 + 3EC2 + 3HW2 Veerkracht en empathie – TE122 1ste: CUYVERS K. + DE SCHUTTER L.
2de: HENDRICKX M. + DE SCHUTTER L.
1ste + 2de 5STW1 Reanimatie SLEGERS M.
2de 3OC Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de + 4de 3WE1 + 3WE2 Veerkracht en empathie – TE122 3de: VAN ‘T VELT H. + DE SCHUTTER L.
4de: KERCKHOFS S. + DE SCHUTTER L.
3de + 4de 4WE1 + 4WE2 +4L Veerkracht en empathie – TE012 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 5STW2 Reanimatie SLEGERS M.
3de 4EC1 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
4de – 7de 2GL/L1 RSV – HO116 CAUTEREELS R.
4de 3HW2 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
vanaf 13.00 1L1 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
5de + 6de 3GL + 3L2 + 3OC Veerkracht en empathie – TE122 5de: SELIAERTS L. + TOPS M.
6de: KERCKHOFS S. + TOPS M.
5de + 6de 4OR + 3OR Veerkracht en empathie – TE012 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
5de + 6de 5VZ Reanimatie SLEGERS M.
5de 4EC2+4HW1 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
6de 3EC2+3HW2 Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (bij goed weer) – Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
7de 3TW Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Soccerveld (gaat op dit uur enkel door bij goed weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
8ste 3TW Veerkracht & empathie – rolstoelbasket – Sporthal (gaat op dit uur enkel door bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
ma, 29/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
1ste + 2de 3STW2 + 3TW + 3MRP + 4MRP Veerkracht en empathie – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste 2MOWE6 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
2de 2MOWE3 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de + 4de 4EC1 + 4EC2 + 4HW1 Veerkracht en empathie – TE012 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 2EXPL1 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
4de 1MOWE6 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
4de – 7de 2L2 RSV – HO116 CAUTEREELS R.
5de 2EXPL3 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
14.50 – 15.05 2EXPL1 + 2EXPL2 + 5ECWI+5LWI + 6BI + 6OM Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2EXPL1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2EXPL2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5ECWI+5LWI)
– Fietsrekken + dreef  (6BI)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6OM)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 30/04 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
gaat niet door 1EXPL + 1L Wiskundewandeling – Aardrijkskunde en wiskunde CAUTEREELS R.
gaat niet door 3ASO Excursie Brugge – geschiedenis CLEFAS + 5LKR
1ste+2de 2L2 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
8.25 – 10.05 5VZ Bewegingsproject – Kleuterschool De Duizendpoot BEX C.
8.25 – 10.05 6VZ Workshop met ouderdomssimulatiepak – TE223 + TE224 VOS K.
3de+4de 2GL/L1 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
10.20 – 12.00 5VZ Workshop met ouderdomssimulatiepak – TE223 + TE224 BEX C. (3de) + VOS K.  (4de)
verplaatst naar di 14/05 2EXPL1+2 Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – TE122 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
verplaatst naar di 14/05 2EXPL3 Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – TE122 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
4de 2MOWE3 Studiekeuzeles GESTELS S. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
11.30 – 14.30   Hospiteren voor 7OA – 6OH Sint-Calasanzinstituut Nijlen  + H. Hart College Heist-op-den-Berg – TP103 VAN DEN BERGH A.
5de+6de 1MOWE5 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
5de 2EXPL3 Studiekeuzeles GESTELS S. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
7de+8ste 1L2 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
16.30 – 21.00 4ASO/TSO Oudercontact studiekeuze
17.00 – 20.00 2 leerlingen van 5L en 2 van 6HW KRAS scholierenparlement: lokale slotzitting – Lier CROENEN G. + GOOSSENS N.