Kalender

April 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
wo, 01/04 31/04 – 03/04 1ste graad Lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact
2de – 4de 6MRV Terugkomdag + evaluatie
do, 02/04 GAAT NIET DOOR 5de jaar + 6ORL + 6MRV Verkeersproject
02/04 – 03/04 1ste graad
3ASO/TSO/BSO
4BSO
Lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact
vr, 03/04 Alle leerlingen Rapport
GAAT NIET DOOR 5STW1+2+3 Wijnkasteel Genoelselderen + brouwerij Wilderen DE ZAEYER K. + MERTENS E. + SCHELLENS L. + VERSWEYVELD T.
6de + 7de 4TSO Franse film: Bienvenue chez les Ch’tis BOCKX J. + VANDEWINKEL A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
GAAT NIET DOOR Alle leerlingen en ouders van de 1ste graad, 3ASO/TSO/BSO en 4BSO Oudercontact
za, 04/04 t./m. zo, 19/04 Alle leerlingen PAASVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 20/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
17/04 – 26/04 6L Buitenlandse reis – Italië GOOSSENS N. + SMEYERS L. + TORFS M. + WEEMAES K.
20/04 – 24/04 6ASO (behalve 6L) Buitenlandse reis – Parijs GEENTJENS M. + GREEFS R. + KENNIS N. + MARTENS V. + MEIR M. + NGUYEN T. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K. + VAN DE POL H. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
20/04 – 25/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + COUTTENYE K. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
20/04 – 22/04 5ECMT + 5MTWE + 5LMT + 5OM Talenreis – Koblenz BOEKAERTS S. + DIERCKX L. + JACOBS L.
hele dag Alle leerlingen Toetsvrije dag ALLE PERSONEELSLEDEN
di, 21/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
17/04 – 26/04 6L Buitenlandse reis – Italië GOOSSENS N. + SMEYERS L. + TORFS M. + WEEMAES K.
20/04 – 24/04 6ASO (behalve 6L) Buitenlandse reis – Parijs GEENTJENS M. + GREEFS R. + KENNIS N. + MARTENS V. + MEIR M. + NGUYEN T. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K. + VAN DE POL H. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
20/04 – 25/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + COUTTENYE K. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
wo, 22/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
17/04 – 26/04 6L Buitenlandse reis – Italië GOOSSENS N. + SMEYERS L. + TORFS M. + WEEMAES K.
20/04 – 24/04 6ASO (behalve 6L) Buitenlandse reis – Parijs GEENTJENS M. + GREEFS R. + KENNIS N. + MARTENS V. + MEIR M. + NGUYEN T. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K. + VAN DE POL H. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
20/04 – 25/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + COUTTENYE K. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
voorm 2MOWE3 RSV – HO116 + HO112 BROSENS E. (HO112) + CAUTEREELS R. (HO116)
1ste 2GL/L Terugkoppeling na het OC van Pasen (i.v.m. studiekeuze) – HO112 GESTELS S.
2de 2MOWE3 Terugkoppeling na het OC van Pasen (i.v.m. studiekeuze) – HO112 GESTELS S.
3de 2MOWE1 Terugkoppeling na het OC van Pasen (i.v.m. studiekeuze) – HO112 GESTELS S.
4de 2MOWE2 Terugkoppeling na het OC van Pasen (i.v.m. studiekeuze) – HO112 GESTELS S.
do, 23/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
17/04 – 26/04 6L Buitenlandse reis – Italië GOOSSENS N. + SMEYERS L. + TORFS M. + WEEMAES K.
20/04 – 24/04 6ASO (behalve 6L) Buitenlandse reis – Parijs GEENTJENS M. + GREEFS R. + KENNIS N. + MARTENS V. + MEIR M. + NGUYEN T. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K. + VAN DE POL H. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
20/04 – 25/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + COUTTENYE K. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
3de + 4de 3VV Voorlezen kleuters – Wervetuin Vorselaar BROECKX K.
4de – 7de 2MOWE6 RSV – Heuf 1 + HO116 HARDIS I. (HO116)VAN WASSENHOVEN H. (Heuf 1)
12.50 – 15.40 2EXPL1 (vanaf 4de u)
2EXPL 2 + 2EXPL3
Afternoon tea – HO003 + HO004 + HO005 BREUGELMANS S. (vanaf 4de u) + GILS L. + GOYENS E. + HELSEN G. + JACOBS L. + TORFS A. + VANARWEGEN L.
vr, 24/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
17/04 – 26/04 6L Buitenlandse reis – Italië GOOSSENS N. + SMEYERS L. + TORFS M. + WEEMAES K.
20/04 – 24/04 6ASO (behalve 6L) Buitenlandse reis – Parijs GEENTJENS M. + GREEFS R. + KENNIS N. + MARTENS V. + MEIR M. + NGUYEN T. + STERKENS H. + VAN DEN KIEBOOM K. + VAN DE POL H. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
20/04 – 25/04 6TSO Buitenlandse reis – Praag BLUYS S. + COUTTENYE K. + DE VOS A. + DE ZAEYER K. + JACOBS K. + JANSSENS N + NUYTS R. + SCHELLENS L. + SPRUYT M. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
7.00 – 20.00 3BSO
4TSO + BSO
Excursie Rijsel AERTS P. (3+4OR) + LUYTEN L. (4TW) + VAN DE POL L. (3VV) + VANDEWINKEL A. (4OC) + VAN GERVEN S. (4VV+4MRP) + VAN THIELEN J. (4STW3) + VRINS S. (4STW1) + WOUTERS E. (4STW2)
4de – 7de 2GL/L RSV – HO116 + HO218 CAUTEREELS R. (HO116) + LUYTEN L. (HO118)
5de+6de 2EXPL3 Rugscholing – HO116 JACOBS L.
19.30 Quiz ouderraad
ma, 27/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
10.20 – 10.35 2MOWE6 + 4STW1 + 4STW2 +4STW3 + 4L2 Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE6)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4STW1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4STW2)
– Fietsrekken + dreef (4STW3)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4L2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 28/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
hele dag 3ASO Excursie Brugge LAENEN S. + … LKR
1ste – 4de 2EXPL3 RSV – HO207 + TP103 VAN DE POL L. (TP103) + VRANCKX K. (HO207)
10.30 – 12.15 5VZ Bewegingsproject kleuters – Kleuterschool De Duizendpoot BEX C.
17.30 – 20.00 Alle leerlingen en ouders van 4ASO + 4TSO Oudercontact
wo, 29/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
1ste – 4de 2EXPL2 RSV – HO101 + HO116 CLEFAS C. (HO116) + VAN DE VELDE I.  (HO101)
do, 30/04 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
hele dag 6FTA Stage
1ste+2de 2EXPL2 Rugscholing – HO116 JACOBS L. + A. TORFS
3de+4de 2EXPL1 Rugscholing – HO116 G. HELSEN + JACOBS L.
12.55 – 16.00 7BS Mini Start Awards Vlajo – Thomas More Turnhout SNEYERS M.
7de + 8ste Alle leerlingen van het 2de jaar Infobeurs studiekeuze