Kalender

Februari 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/02 07/01 – 01/02 7KZ + 7TBZ Stage
28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
vanaf 13.00 1MOWE4 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
ma, 04/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
10.20 – 10.35 2MOWE3 + 4GL/L + 4STW1 + 4STW2 + 3OC Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4GL/L)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4STW1)
– Fietsrekken + dreef  (4STW2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3OC)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
di, 05/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
6ASO Les van de 21ste eeuw + Workshop academische taalvaardigheden en kritisch omgaan met bronnen COUTTENYE K. + DE SCHUTTER L. + DIERCKX N. + GEENTJENS M. + SMEYERS L. + VAN DOMMELEN K.
6TSO Excursie VERREYDT S.
12.55 – 14.35 1L1 + 1L2 Disco-project Forum Romanum (deel 1) – OLC AERTS V. +
DOX L.(enkel 6de) + VERBIEST N.
12.55 – 15.40 4WE1+2 Studiekeuze: kennismaking met modules CH, FTA en de domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) DOCKX I. + JACOBS K. + VAN KEER T.
12.55 – 15.40 4TW + 4OC Studiekeuze: kennismaking met modules CH, FTA (voor TW) en BI (voor OC) en de domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) GJERTSEN V. + JACOBS K. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
12.55 – 15.40 4EC1+2 Studiekeuze: kennismaking met modules, BI en domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) GJERTSEN V. + VAN KEER T.
12.55 – 15.40 4STW1+2 Studiekeuze: kennismaking met beroepenvelden en domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) GRIELENS A. + NEYS D. + SCHELLENS L. + SNEYERS M. + VAN DEN BERGH A. + VAN UYTSEL H. + VERREYDT S.
12.55 – 13.45 5ASO+TSO Financiële educatie – eigen leslokaal BOEKAERTS S. (5OM) + GELUYKENS I. (5BI) + GOOSSENS N. (5HW) + MONDELAERS H. (5ECMT2+ECWI) + SCHELLENS L. (5STW1) + SPRUYT M. (5WEWI1) + STICKENS J. (5FTA) + VAN DEN KIEBOOM K. (5STW2) + VAN DE POL H. (5ECMT1+MTWE) + VAN MEEUWEN E. (5WEWI2) + VERBIST E. (5CH) + VERSWEYVELD T. (5TW) + WOJTOWICZ K. (5L)
13.25 – 15.40 4L Studiekeuze: Kennismaking met de domeinen in de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) TORFS M. + VAN KEER T.
13.25 – 15.40 4HW1+2 Studiekeuze: Kennismaking met de domeinen in de 3de graad + kennismaking met modules VAN KEER T.
13.25 – 15.40 4OR+MRP+VV Studiekeuze: Kennismaking met beroepenvelden GRIELENS A. + SNEYERS M. + VAN DEN BERGH A. + VAN UYTSEL H.
13.45 – 15.40 5ASO+TSO+BSO Franse film – TE012 + auditorium Thomas More CLAES L. (5STW1)+ DIERCKX M. (5FTA/CH/TW) + GOOSSENS N. (5ECMT1/MTWE)+ KEUSTERMANS M. (5L) + MARTENS V. (5WEWI2) + PERSOONS H. (5WEWI1) + VANDEWINKEL A. (5BI) + VAN DOMMELEN K. (5OM) + VAN DE POL H. (5HW) + VAN MEEUWEN E. (5ECMT2+ECWI) + VERSWEYVELD T. (5STW2)
wo, 06/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
do, 07/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
8.20 – 10.05 5ECMT2 + 5ECWI Ondernemers voor de klas – TE122 GEENTJENS K.
vanaf 11.10 5ECWI + 6ECWI Economie ontcijferd – Universiteit Antwerpen GEENTJENS K.
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
Leerlingen van het 2de jaar Studiekeuze
Voor de ouders van de leerlingen van het 4de jaar Infoavond over de 3de graad
vr, 08/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
vanaf 13.00 1MOWE5 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
ma, 11/02 hele dag Alle leerlingen VRIJE DAG ALLE PERSONEELSLEDEN
di, 12/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL Stage
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
4de 2BVL Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – HO201 VAN DEN BERGH A.
12.55 – 14.35 1L1 + 1L2 Disco-project Forum Romanum (deel 2) – OLC AERTS V. +
DOX L.(enkel 6de) + VERBIEST N.
Voor de ouders van de leerlingen van het 2de jaar Infoavond over de 2de graad
wo, 13/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV Stage
voorm 6ORL Stage
2de 2EXPL3 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207(1ste uur: klaarzetten lokaal)
3de 2EXPL2 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207
4de 2EXPL1 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207
do, 14/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 16.00 6BI + 6OM Bedrijfsspel Ecoman – TE125 (+2 lokalen vlakbij) BENSCH H. + DEVITS I. + GEENTJENS M.
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
vr, 15/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
8.25 – 10.05 2MOWE4 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S.
2de + 3de 5ECMT1 + 6OM Ondernemers voor de klas – TE122 GEENTJENS K. + GEENTJENS M.
10.20 – 12.00 2EXPL3 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S.
vanaf 13.00 1MOWE6 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
ma, 18/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
10.20 – 10.35 2MOWE4 + 4HW2 + 3TW + 4EC2+4HW1 + 4EC1 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE4)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4HW2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3TW)
– Fietsrekken + dreef  (4EC2+4HW1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4EC1)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.15 – 16.30 6STW1 + 2 You Legend Kick Start – IO – Puurs DE ZAEYER K. + MERTENS E. + NEYS D. + PERSOONS H.
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
di, 19/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
2de 2MOWE2 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213 (1ste uur: klaarzetten lokaal)
10.20 – 12.00 5BI + 6BI Ondernemer voor de klas – TE125 BENSCH H.
3de 2L2 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213
4de 2GL/L1 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213
5de 2BVL Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213
6de 2MOWE6 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213
7de 2MOWE5 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213
17.00 – 20.00 2 leerlingen van 5L +
2 leerlingen van 6HW
Scholierenparlement KRAS – 3de zitting in de rol – Scheppersinstituut Herentals CROENEN G. + GOOSSENS N.
wo, 20/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
8.25 – 12.00 2GL/3GL/4GL/5GL/6GL Griekse dag DOX L. + SELIAERTS L. + SMEYERS E. + TORFS M. + VERBIEST N.
voorm 6ORL Stage
2de 2MOWE4 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207(1ste uur: klaarzetten lokaal)
3de 2MOWE3 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207
4de 2MOWE1 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
do, 21/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 6FTA Stage
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
vr, 22/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
vanaf 13.00 1EXPL1 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
ma, 25/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
10.20 – 10.35 2MOWE5 + 3WE1 + 3WE2 + 3HW1 + 3GL/L2 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE5)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3WE1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3WE2)
– Fietsrekken + dreef  (3HW1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3GL/L2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
di, 26/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.20 – 12.00 6HW Workshop globalisering – TE121 + TE123 + TE118 + 2 extra lokalen NEYS D. + VAN DEN KIEBOOM K.
9.15 – 10.05 6TSO Lezing globalisering – TE122 NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
9.15 – 10.05 6ASO Workshop globalisering – TE118 + TE121 + TE123 + 2 extra lokalen VAN DEN KIEBOOM K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 11.10 6ASO Lezing globalisering – TE122 NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 11.10 6TSO Workshop globalisering – TE118 + TE121 + TE123 + 2 extra lokalen VAN DEN KIEBOOM K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 14.35 1L1 + 1L2 Disco-project trimester 2 – HO201 + HO202 + HO206 + HO207 AERTS V. +
DOX L.(enkel 6de) + VERBIEST N.
1ste jaren Hospiteren ALLE LEERKRACHTEN
wo, 27/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 10.05 2L2 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S.
10.20 – 12.00 2MOWE3 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S.
10.30 3ASO/TSO Toneelvoorstelling: Cerebro – De Werft Geel
do, 28/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
7.30 – 17.00 6CH Extern labo – Acta Brasschaat DE VOS A.
8.30 – 12.45 7BSO Transit schoolverlaterstocht – Herentals DE DONCKER V. + SERNEELS K.
12.05 – 12.50 Alle geïnteresseerde leerlingen van het 6de jaar Infosessie over de verschillen tussen de academische bachelors TEW – HI – HW – TE312 GEENTJENS K. + GEENTJENS M.