Kalender

Februari 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/02 07/01 – 01/02 7KZ + 7TBZ Stage
28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
8.25 – 10.05 2EXPL2 Studiekeuze – HO211 LEYSEN S.
10.20 – 12.00 2BVL Studiekeuze – HO211 LEYSEN S.
12.00 – 12.50 5+6 BSO Uitleg over de keuzes voor Londen – TE125 (5BSO) + TE126 (6BSO) SERNEELS KA.
vanaf 13.00 1MOWE2+4 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
ma, 04/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
10.20 – 10.35 2MOWE3 + 4GL/L + 4STW1 + 4STW2 + 3OC Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4GL/L)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4STW1)
– Fietsrekken + dreef  (4STW2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3OC)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
hele dag 1ste jaren Hospiteren – Windekind Vorselaar ALLE LEERKRACHTEN
di, 05/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – Klimop Bouwel + Klimop Grobbendonk + Omnibus Tielen ALLE LEERKRACHTEN
hele dag 6ASO Les van de 21ste eeuw + Workshop academische taalvaardigheden en kritisch omgaan met bronnen – Antwerpen COUTTENYE K. + DE SCHUTTER L. + DIERCKX N. + GEENTJENS M. + SMEYERS L.
hele dag 6TW voorm: Fotonica show
nam: workshop
VUB – campus Etterbeek
LAUWEREYS H.
middag 5de jaar Middagmaal – campus Thomas More BLUYS S. + GEENTJENS K. + SPRUYT M. + VAN DEN KIEBOOM K.
GAAT VANDAAG NIET DOOR 1L1 + 1L2 Disco-project Forum Romanum (deel 1) – OLC PEETERS R. +
DOX L.(enkel 6de) + VERBIEST N.
12.55 – 15.40 4WE1+2 Studiekeuze: kennismaking met modules CH, FTA en de domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) – TE301 + TE307 + TE309 BLOMMAERTS C. + CLEVE M. + DIELS H. + DOCX I. + JACOBS K. + JANSSENS N. + MONDELAERS H. + VAN KEER T.
12.55 – 15.40 4TW + 4OC Studiekeuze: kennismaking met modules CH, FTA (voor TW) en BI (voor OC) en de domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) – TE126 + TE201 GJERTSEN V. + JACOBS K. + VAN KEER T. + VERREYDT S.
12.55 – 15.40 4EC1+2 Studiekeuze: kennismaking met modules, BI en domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) – TE306 + TE311 BENSCH H. + DEVITS I. + GEENTJENS K. + GJERTSEN V. + JACOBS L. + VAN NIEUWENHOVE L.
12.55 – 15.40 4STW1+2 Studiekeuze: kennismaking met beroepenvelden en domeinen van de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) – TE303 + TE304 GRIELENS A. + NEYS D. + SCHELLENS L. + SNEYERS M. + VAN DEN BERGH A. + VAN UYTSEL H. + VERREYDT S.
12.55 – 13.45 5ASO+TSO Financiële educatie
TE116 – 5HW
TE306 – 5ECMT1/MTWE
TE303 – 5ECMT2/ECWI
TE319 – 5L
TE323 – 5WEWI1
TE320 – 5WEWI2
TE125 – 5BI
TE321 – 5OM+FTA
TE208 – 5TW+CH
TE121 – 5STW1
TE322 – 5STW2
STICKENS J. (5OM+5FTA) + DEWIL G. (5ECMT2+ECWI) + DE ZAEYER K. (5STW1) + GOOSSENS N. (5HW) + KREIJKAMP I. (5TW+5CH) + SPRUYT M. (5WEWI2) + VAN DEN KIEBOOM K. (5STW2) + VAN DE POL H. (5WEWI1) +  VANDEWINKEL A. (5BI) +  VANNUFFELEN J. (5L) +  VERBIST E. (5ECMT1+MTWE)
nam 6TSO (behalve 6TW) Activiteit Thomas More DIERCKX M. + KENNIS N. + VAN MEEUWEN E. + VERSWEYVELD T.
13.25 – 15.40 4L Studiekeuze: Kennismaking met de domeinen in de 3de graad (+ vrijblijvend vragenuurtje tijdens 8ste uur) TORFS M. + VAN KEER T.
13.25 – 15.40 4HW1+2 Studiekeuze: Kennismaking met de domeinen in de 3de graad + kennismaking met modules VAN KEER T.
13.25 – 15.40 4OR+MRP+VV Studiekeuze: Kennismaking met beroepenvelden – TE317 + TE324 + TP203 + TE216 GRIELENS A. + SNEYERS M. + VAN DEN BERGH A. + VAN UYTSEL H.
13.45 – 15.40 5ASO+TSO+BSO Franse film – TE012 + auditorium Thomas More CLAES L. + GOOSSENS N. + HAUTEKIET K. + HEREMANS S. + KEUSTERMANS M. + VANDEWINKEL A. + VAN DE POL H. + VAN DOMMELEN K.
wo, 06/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
do, 07/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 10.05 4OC Get-a-teacher (KBC) – TE113 VERACHTERT C.
8.25 – 10.05 5ECMT2 + 5ECWI Ondernemers voor de klas – TE122 LIECKENS F.
8.25 – 10.05 5VZ Sorteerregels van het afval – door Maryse Lambrechts DE SCHUTTER M.
vanaf 11.10 5ECWI + 6ECWI Economie ontcijferd – Universiteit Antwerpen GEENTJENS M. + LIECKENS F.
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – Massenhoven + Klimop Herenthout ALLE LEERKRACHTEN
12.55-16.30 5CH Bedrijfsbezoek – Olen DE VOS A.
19.00 Voor de ouders van de leerlingen van het 4de jaar Infoavond over de 3de graad – TE012
vr, 08/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
1ste 2MOWE1 Enquête Lesson Study – eigen klaslokaal DILLEN G. + SERNEELS KE.
3de 2MOWE3 Enquête Lesson Study – eigen klaslokaal DILLEN G. + SERNEELS KE.
vanaf 13.00 1MOWE5 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – Pulle + Pulderbos + Klavertje 3 Bouwel ALLE LEERKRACHTEN
ma, 11/02 hele dag Alle leerlingen VRIJE DAG ALLE PERSONEELSLEDEN
t./m. 15/02 Alle leerlingen Week van de passie VAN DEN BERGH A. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
di, 12/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL Stage
t./m. 15/02 Alle leerlingen Week van de passie VAN DEN BERGH A. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
8.25 – 12.30 3STW groep C Broodjesverkoop t.v.v. de 10 Miles – TE007 + TE212 RUTS S.
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – Klavernest Wechelderzande + De Wingerd Poederlee ALLE LEERKRACHTEN
4de 2BVL Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – HO201 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de + 5de 1L1 Disco-Project Forum Romanum (deel 1) – OLC 4de: E. BROSENS + VERBIEST N.
5de: VERBIEST N.
GAAT NIET DOOR 1L1 + 1L2 Disco-project Forum Romanum (deel 2) – OLC PEETERS R. +
DOX L.(enkel 6de) + VERBIEST N.
19.30 Voor de ouders van de leerlingen van het 2de jaar Infoavond over de 2de graad – TE012
wo, 13/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
t./m. 15/02 Alle leerlingen Week van de passie VAN DEN BERGH A. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
2de 2EXPL3 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207 (1ste uur: klaarzetten lokaal)
3de 2EXPL2 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207
4de 2EXPL1 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207
do, 14/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
t./m. 15/02 Alle leerlingen Week van de passie VAN DEN BERGH A. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
8.25 – 16.00 6BI + 6OM Bedrijfsspel Ecoman – TE125 + TE127 + TE128 BENSCH H. + DEVITS I. + GEENTJENS M.
8.25 – 12.55 6CH Labo soxhlet-extractie – Thomas More Geel DE VOS A.
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – Zandhoven + ’t Trapleerke Lille ALLE LEERKRACHTEN
vr, 15/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
t./m. 15/02 Alle leerlingen Week van de passie VAN DEN BERGH A. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
8.25 – 10.05 2MOWE4 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de + 3de 5ECMT1 + 6OM Ondernemers voor de klas – TE122 GEENTJENS K. + GEENTJENS M.
10.20 – 12.00 2EXPL3 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vanaf 13.00 1MOWE6 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – Luchtballon Herenthout + Knipoog Vorselaar ALLE LEERKRACHTEN
ma, 18/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
VERPLAATST NAAR MA 25/02 4VV Activiteit in kleuterschool – Klaproos Pulderbos RUTS S. + VAN HEYST E.
10.20 – 10.35 2MOWE4 + 4HW2 + 3TW + 4EC2+4HW1 + 4EC1 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE4)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4HW2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3TW)
– Fietsrekken + dreef  (4EC2+4HW1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4EC1)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.15 – 16.30 6STW1 + 2
6MRV+6ORL
You Legend Kick Start – IO – Puurs DE ZAEYER K. + HARDIS I. + MERTENS E. + NEYS D. + PERSOONS H. + SNEYERS M.
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – Gierle ALLE LEERKRACHTEN
di, 19/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL Stage
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
vanaf 9.00 1ste jaren Hospiteren – De Springplank + Klavertje4sel + Mariaschool Grobbendonk  ALLE LEERKRACHTEN
8.25-10.20 6ASO Franse film – Intouchables – TE012 (aanvang 3de lesuur: 10.30) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de 2MOWE2 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213 (1ste uur: klaarzetten lokaal) LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
10.20 – 12.00 5BI + 6BI Ondernemer voor de klas – TE125 BENSCH H.
3de 2L2 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
4de 2GL/L1 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
5de – 6de 2EXPL1 Studiekeuze 3de les – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 2BVL Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
6de 2MOWE6 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
7de 2MOWE5 Workshop JAC: kennismaking JAC – HO213 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
17.00 – 20.00 2 leerlingen van 5L +
2 leerlingen van 6HW
Scholierenparlement KRAS – 3de zitting in de rol – Scheppersinstituut Herentals CROENEN G. + GOOSSENS N.
wo, 20/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 6MRV Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 12.00 2GL/3GL/4GL/5GL/6GL Griekse dag – TE214+TE215 DOX L. + SELIAERTS L. + SMEYERS E. (enkel 1ste + 2de) + TORFS M.
8.25-10.20 6TSO Franse film – Intouchables – TE012 (aanvang 3de lesuur: 10.30) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
VERPLAATST NAAR 27/02 2MOWE4 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207 (1ste uur: klaarzetten lokaal) LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
VERPLAATST NAAR 27/02 2MOWE3 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
VERPLAATST NAAR 27/02 2MOWE1 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
do, 21/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 6FTA Stage
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
vr, 22/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
18/02 – 22/02 7BS + 7MSTS Stage
8.25 – 16.30 5+6 MRV Bezoek Textielmuseum – Tilburg + Stoffenwinkel Van Gool GIOS G. + VAN UYTSEL H.
1ste – 2de 2MOWE1 Studiekeuze 3de les – HO111 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vanaf 13.00 1EXPL1 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
18/02 – 22/02 3ASO + 3TSO (tijdens de les geschiedenis) Tentoonstelling over de Pest – Thomas More – Vorselaar LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
ma, 25/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
8.30 – 12.00 4VV Activiteit in kleuterschool – Klaproos Pulderbos RUTS S. + VAN HEYST E.
3de – 4de 2GL/L1 Studiekeuze 3de les – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 10.35 2MOWE5 + 3WE1 + 3WE2 + 3HW1 + 3GL/L2 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE5)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3WE1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3WE2)
– Fietsrekken + dreef  (3HW1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3GL/L2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 26/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.20 – 12.00 6HW Workshop globalisering – TE012 + TE121 + TE123 + TE118 + TE127 + TE128 NEYS D. + VAN DEN KIEBOOM K.
2de 2GL/L1 + 2MOWE2 Geloofsgetuigenis door de Joodse Gila – HO116 CAUTEREELS R. (2MOWE2)+ VAN DEN EYNDEN N. (2GL/L1)
9.15 – 10.05 6TSO Lezing globalisering – TE122 NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
9.15 – 10.05 6ASO Workshop globalisering – TE118 + TE121 + TE123 + TE127 + TE128 VAN DEN KIEBOOM K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 2MOWE4 + 2MOWE5 Geloofsgetuigenis door de Joodse Gila – HO116 CAUTEREELS R.
10.20 – 11.10 6ASO Lezing globalisering – TE122 NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 11.10 6TSO Workshop globalisering – TE118 + TE121 + TE123 + TE127 + TE128 VAN DEN KIEBOOM K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 2MOWE1 Geloofsgetuigenis door de Joodse Gila – HO116 CAUTEREELS R.
GAAT NIET DOOR 1L1 + 1L2 Disco-project trimester 2 – HO201 + HO202 + HO206 + HO207 AERTS V. +
DOX L.(enkel 6de) + VERBIEST N.
5de 2MOWE3 + 2EXPL3 + 2EXPL1 Geloofsgetuigenis door de Joodse Gila – HO116 CAUTEREELS R. (2EXPL3) + LUYTEN L. (2EXPL1) +  VAN DEN EYNDEN N. (2MOWE3)
6de 2MOWE6 + 2L2 Geloofsgetuigenis door de Joodse Gila – HO116 CAUTEREELS R. (2L2) + VAN DEN EYNDEN N. (2MOWE6)
7de 2EXPL2 + 2BVL Geloofsgetuigenis door de Joodse Gila – HO116 CAUTEREELS R. (2EXPL2) + PEETERS R. (2BVL)
wo, 27/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 10.05 2L2 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de 2MOWE3 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207(1ste uur: klaarzetten lokaal) LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de 2MOWE4 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
10.20 – 12.00 2MOWE3 Volgende stap in het studiekeuzeproces: Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 2MOWE1 Workshop JAC: kennismaking werking – HO207 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
9.00 – 12.00 3ASO/TSO Toneelvoorstelling: Cerebro – De Werft Geel BLUYS I. (3OC+3TW) + CUYVERS K. (3L1+3EC1) + DECLERQ Y. (3EC2+3HW2) + LAENEN S. (3WE2) + MAES B. (3WE1) + TOPS M. (3STW2)+ VAN ‘T VELT H. (3HW1) + VERBIST N. (3STW1)+ WEYTS L. (3GL+3L2)
do, 28/02 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
7.30 – 17.00 6CH Extern labo – Acta Brasschaat DE VOS A.
8.30 – 12.45 7BSO Transit schoolverlaterstocht – Herentals DE DONCKER V. + SERNEELS K.
12.05 – 12.50 Alle geïnteresseerde leerlingen van het 6de jaar Infosessie over de verschillen tussen de academische bachelors TEW – HI – HW – TE312 GEENTJENS K. + GEENTJENS M.
5de – 6de 2EXPL2 Studiekeuze 3de les – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN