Kalender

Februari 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 03/02 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: FACULTATIEVE VRIJE DAG ALLE PERSONEELSLEDEN
di, 04/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
vanaf 15.40 Alle leerlingen Lesvrij omwille van overlegmoment personeel
wo, 05/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
2de 2MOWE4 Studiekeuzeles – HO216 VAN ROOY V. + LKR DIE ER LES HEEFT
do, 06/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: Klimop Herenthout ALLE LEERKRACHTEN
9.15 – 12.55 7BS Bedrijfsbezoek Orakel – Retie SNEYERS M.
11.10 – 17.00 5ECWI + 6ECWI Economie ontcijferd – stadscampus UA – Antwerpen GEENTJENS K.
3de + 4de 1L1 Disco-project Forum Romanum AERTS V. (3de) + VERBIEST N. (4de)
5de 2MOWE6 Studiekeuzeles – HO205 VAN ROOY V. + LKR DIE ER LES HEEFT
6de 1L1 Disco-project Forum Romanum HARDIS I.
vr, 07/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: Klimop Bouwel + Klimop Grobbendonk + Klavertje4sel Viersel ALLE LEERKRACHTEN
4de Alle leerlingen van het 3de t.e.m. het 7de jaar Schrijf-ze-vrijdag LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.45 – 16.30 7BS Beursbezoek – Brussel SNEYERS M.
ma, 10/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
10/02 – 14/02 7BS Stage
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: Massenhoven + De Luchtballon Herenthout ALLE LEERKRACHTEN
8.25 – 16.30 4VV Quiz en verwenkoffie in dienstencentrum Sprankel! – Vorselaar DE PEUTER K. + VAN HEYST E. (enkel nam)
8.25 – 12.00 3STW (groep B) Bezoek aan het revalidatiecentrum ‘To walk again’ – Herentals ENGELEN L. (4de: begeleiding met fiets) + RUTS S. + L. LUYTEN (1ste: begeleiding met fiets)
8.25 – 10.30 6ASO Franse film – TE012 VAN DE POL H. + VERREYDT S. + LKR DIE ER LES HEBBEN
10.20-10.35 2GL/L + 2MOWE2 + 5WEWI1 + 5LWE+WEWI2 + 5ECMT Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2GL+L)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2MOWE2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5WEWI1)
– Fietsrekken + dreef (5LWE+WEWI2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5ECMT)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
13.00 – 16.30 3STW (groep A en C) Bezoek aan het revalidatiecentrum ‘To walk again’ – Herentals BROECKX K. + RUTS S.
12.55 – 15.00 6TSO Franse film – TE012 NGUYEN T. + STERKENS H. + VANDEWINKEL A. (int) + VERREYDT S. + LKR DIE ER LES HEBBEN
di, 11/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
10/02 – 14/02 7BS Stage
hele dag 5ORL + 6ORL Stage
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: Zandhoven + ’t Trapleerke Lille ALLE LEERKRACHTEN
8.25 – 16.30 6BI + 6OM Bedrijfsspel Ecoman – TE125 + TE127 – TE128 BENSCH H. + DEVITS I. + GEENTJENS M. (7de + 8ste)
3de + 4de 1L2 Disco-project Forum Romanum AERTS V. (3de) + DOX L (4de)
vanaf 19.00 Ouders van de leerlingen van het 2de jaar Info-avond over de 2de graad BEX C. + BUTS V. + GIOS G. + HENDRICKX M. + KREIJKAMP I. + L. LUYTEN + PEMEN A. + SELIAERTS L. + VAN DEN BERGH A. + VAN DYCK F. + VAN GESTEL E. + VAN HEYST E. + VAN ROMPAEY K. + VAN ROOY V. + VERACHTERT C. + VERSWIJVEL S. + WOUTERS W.
wo, 12/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
10/02 – 14/02 7BS Stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
do, 13/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
10/02 – 14/02 7BS Stage
hele dag 6FTA Stage
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: De Wingerd Poederlee + ’t Klavernest Wechelderzande ALLE LEERKRACHTEN
verplaatst naar 28/05 5CH Labo: Destillatie – Acta Brasschaat
7.30 – 17.00 6CH Labo: Biodiesel – Acta Brasschaat DE VOS A.
1ste 1L2 Disco-project Forum Romanum MARIEN J.
2de – 4de 1L1 Disco-project Forum Romanum – HO215 AERTS V. (enkel 3de)+ VERBIEST N. 
3de + 4de 1L2 Disco-project Forum Romanum – HO108 DOX L. + AERTS V. (enkel 4de)
6de 1L1 Disco-project Forum Romanum HARDIS I.
vr, 14/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
10/02 – 14/02 7BS Stage
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: Klavertje 3 Bouwel + Basisschool Pulle + Klaproos Pulderbos ALLE LEERKRACHTEN
voorm 4VV Proeven van stage in kleuterschool – Pulderbos BROECKX K. + VAN HEYST E.
8.25 – 10.05 5BI + 6BI Vlajo – Ondernemer voor de klas: Jan Dheedene van dINK – TE125 BENSCH H.
5de + 6de 6WEWI2 Vruchtbaarheidsspel Thomas More – TE314 VAN DE VEL K.
ma, 17/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: Windekind ALLE LEERKRACHTEN
17/02 – 21/02 3ASO/TSO Bezoek tentoonstelling over de pest tijdens de les geschiedenis – Thomas More LEERKRACHTEN GESCHIEDENIS 3DE JAAR
1ste + 2de 6ECMT1+6ECMT2 +6ECWI+6OM Vlajo – gastspreker voor de klas – Biscuiterie Thys – TE122 GEENTJENS K. + GEENTJENS M.
6de 1L2 Disco-project Forum Romanum DOX L.
10.20-10.35 2MOWE3 + 6ECMT1 + 6TW + 5ECWI+5LWI + 5MTWE+LMT Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (6ECMT1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6TW)
– Fietsrekken + dreef (5ECWI+LWI)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5MTWE+LMT)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 6ECWI+LWI Vruchtbaarheidsspel Thomas More – TE314 VAN DE VEL K.
5de + 6de 6ECMT2+GL+LMT Vruchtbaarheidsspel Thomas More – TE206 BLUYS S.
di, 18/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: De Knipoog Vorselaar + Gierle ALLE LEERKRACHTEN
17/02 – 21/02 3ASO/TSO Bezoek tentoonstelling over de pest tijdens de les geschiedenis – Thomas More LEERKRACHTEN GESCHIEDENIS 3DE JAAR
hele dag 7TBZ Zorgethisch lab de Spiegeling – Lille GRIELENS A.
1ste + 2de 2B+2EXPL1+2+3
2de graad BSO
Kennismaking met de tweede graad BSO i.f.v. studiekeuzebegeleiding VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 6ECMT1 Vruchtbaarheidsspel Thomas More – TE205 BLUYS S.
5de + 6de 5STW2 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
6de + 7de 6HW Vruchtbaarheidsspel Thomas More – TP305 BURM K.
7de + 8ste 5WEWI1 + 5MTWE Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
wo, 19/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
1ste – 2de 2MOWE 2 Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles  – HO111 GESTELS S. + MARISSEN A. (2de lesuur)
1ste – 2de 3STW1+2 +3TW + 3OC Film: Le petit Nicolas – TE122 AERTS P +
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de – 4de 2GL/L Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO111 GESTELS S. + BREUGELMANS S. (4de lesuur)
17/02 – 21/02 3ASO/TSO Bezoek tentoonstelling over de pest tijdens de les geschiedenis – Thomas More LEERKRACHTEN GESCHIEDENIS 3DE JAAR
do, 20/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
17/02 – 21/02 3ASO/TSO Bezoek tentoonstelling over de pest tijdens de les geschiedenis – Thomas More LEERKRACHTEN GESCHIEDENIS 3DE JAAR
06/02 – 20/02 Leerlingen van het 1ste jaar Hospiteren: De Springplank Lille + Mariaschool Grobbendonk ALLE LEERKRACHTEN
1ste – 2de 2MOWE 1 Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles  – HO211 GESTELS S. + BREUGELMANS S. (2de lesuur)
1ste 1L2 Disco-project Forum Romanum MARIEN J.
3de – 4de 2MOWE 3 Motivatietest ‘I study junior’ op Onderwijskiezer + studiekeuzeles – HO211 GESTELS S. + CAUTEREELS R. (4de lesuur)
8.25 – 12.00 6HW Workshop globalisering – TE012 + TE118 + TE121 + TE122 + TE126 +TE113 NEYS D. + VAN DEN KIEBOOM K.
9.15 -10.05 6TSO (behalve 6FTA) Lezing globalisering – TE122 NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
9.15 – 10.05 6ASO Workshop globalisering – TE118 + TE121 + TE126 + TE113 GEENTJENS K. + TORFS M. + VAN DEN KIEBOOM K. + VANNUFFELEN J. + VAN ROY B.
10.20 – 11.10 6ASO Lezing globalisering – TE122 NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 11.10 6TSO (behalve 6FTA) Workshop globalisering – TE118 + TE121 + TE126 + TE113 BENSCH H. + BLUYS S. + DE ZAEYER K. + DIELS H. + VAN DEN KIEBOOM K.
12.05 – 12.50 Alle leerlingen van het 6de jaar Infosessie over verschillen tussen academische bachelors TEW – HI – HW – TE118 GEENTJENS K. + GEENTJENS M.
3de + 4de 3VV Grimmen BROECKX K.
nam  7BSO Transit Schoolverlatersnamiddag – Schaliken Herentals DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
vr, 21/02 04/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
17/02 – 21/02 3ASO/TSO Bezoek tentoonstelling over de pest tijdens de les geschiedenis – Thomas More LEERKRACHTEN GESCHIEDENIS 3DE JAAR
1ste + 2de 5STW1 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
10.20 – 12.00 6de jaar Politiek debat – TE012 GOOSSENS N. + NEYS D. + WEEMAES K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 14.35 6de jaar Simulatie van verkiezingen (de lessen gaan gewoon door) – TE: Hal onder de directie NEYS D. + LEERKRACHT DIE ER LESGEEFT
za, 22/02 t./m. zo, 01/03 Alle leerlingen KROKUSVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN