Kalender

Januari 2018

 

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 01/01 t./m. zo, 07/01 Alle leerlingen KERSTVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 08/01 hele dag Alle leerlingen Vorselaar en Lille Toetsenvrije dag ALLE LEERKRACHTEN
08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
6de 2MOA3 SA: Terugblik op de proefwerken – HO101 CAUTEREELS R.
6de 2MOT1 SA: Terugblik op de proefwerken – HO003 BREUGELMANS S.
7de 2L2 SA: Terugblik op de proefwerken – HO205 CAUTEREELS R.
7de 2GL1/2L1 SA: Terugblik op de proefwerken – HO218 MARISSEN A.
di, 09/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 9.15 2STV1 SA: Terugblik op de proefwerken – HO205 VERMEEREN E.
9.00 – 12.00 3STW1 + 3STW2
(groep B)
Bezoek aan het revalidatiecentrum To Walk Again – Herentals – IO BROECKX K. + STAGIAIRE (JACOBS A.)
13.15 – 16.30 3STW1 + 3STW2
(groep A en C)
Bezoek aan het revalidatiecentrum To Walk Again – Herentals – IO BROECKX K. + RUTS S.
wo, 10/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
do, 11/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
hele dag 6FTA Stage
7.30 – 17.00 5CH + 6CH Labo: destillatie (5CH) + warmteleer (6CH) – Acta – Brasschaat BLUYS S. + DE VOS A. + GREEFS R.
hele dag 6ECMT+MTWE+MTWI+
LMT
Studieuitstap KUL: Junior College Dag DE SCHUTTER L. + VAN NIEUWENHOVE L. + VERREYDT S.
2de 2MOA2 SA: Terugblik op de proefwerken – HO201 GESTELS S.
vr, 12/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
1ste 2STV1+2STV2 Info rond studiekeuze naar het derde jaar – HO012 MERCKX K. + VRANCKX K.
LKR DIE ER LES HEBBEN BEGELEIDEN LLN NAAR HO012
2de 2MOA1+2MOA2 Info rond studiekeuze naar het derde jaar – HO012 MERCKX K. + VRANCKX K.
LKR DIE ER LES HEBBEN BEGELEIDEN LLN NAAR HO012
4de 2STV2 SA: Terugblik op de proefwerken – HO003 BREUGELMANS S.
ma, 15/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
8.25 – 12.00 (lln komen rechtstreeks naar Pulderbos) 4VV Proeven van stage – Observeren in kleuterschool De Klaproos – Pulderbos DE SCHUTTER M. + VAN HEYST E.
10.20 – 10.35 1MOWE2 + 3WE1 + 3WE2 + 6MTWE/6LWE + 6GL/6LWI Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3WE1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3WE2)
– Fietsrekken + dreef (6MTWE+6LWE)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6GL+6LWI)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
6de 2MOA3+2MOA4 Info rond studiekeuze naar het derde jaar – HO012 MERCKX K. + VRANCKX K.
LKR DIE ER LES HEBBEN BEGELEIDEN LLN NAAR HO012
7de 2MOT1 Info rond studiekeuze naar het derde jaar – HO012 MERCKX K. + VRANCKX K.
LKR DIE ER LES HEEFT BEGELEIDT LLN NAAR HO012
17.30 – 19.30 3 lln van 5HW en 6HW KRAS Scholierenparlement zitting 2 – Lier CROENEN G. + GOOSSENS N.
di, 16/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
2de 2STV1 + 2STV2 Studiekeuze: infoles – HO107 (2STV1) +
HO108 (2STV2)
PROOST L. (2STV1) + VAN ROOY V. (2STV2) + SMEYERS J. ZORGT MEE VOOR OPSTART
wo, 17/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
17/01 – 19/01 6CH Kijk-stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
1ste + 2de 3STW1 + 2 +3TW + 3OC Film – Le Petit Nicolas – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste + 2de 4WE2 Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 4STW2 Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.30 – 15.45 Ingeschreven leerlingen van tweede en derde graad Wiskunde olympiade – Eerste ronde – TE012 POTTIE T. + VAN DE VELDE I.
do, 18/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
17/01 – 19/01 6CH Kijk-stage
hele dag 6FTA Stage
1ste + 2de 4WE1 Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 4HW Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 4EC2 Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
13.00 – 14.00 2STV groep 1 Fitness – Sportmedische studio Vorselaar JACOBS L.
14.00 – 15.00 2STV groep 2 Fitness – Sportmedische studio Vorselaar TORFS A.
7de + 8ste 3+4MRP + 4OC Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 19/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
17/01 – 19/01 6CH Kijk-stage
hele dag 5ORL Stage BUTS V. + SNEYERS M. VERSWIJVEL S.
nam
WORDT VERPLAATST NAAR EEN ANDERE DATUM
1B Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste 2GL/2L1+2L2 Info rond studiekeuze naar het derde jaar – HO012 MERCKX K. + VRANCKX K.
LKR DIE ER LES HEBBEN BEGELEIDEN LLN NAAR HO012
2de 2BVL Info rond studiekeuze naar het derde jaar – HO012 MERCKX K. + VRANCKX K.
LKR DIE ER LES HEEFT BEGELEIDT LLN NAAR HO012
1ste + 2de 4STW1 Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de + 3de 2BVL SA: I-like test – HO211 VERMEEREN E.
3de + 4de 4STW3 Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 3+4OR + 4TW Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de + 8ste 3+4VV Mobibus LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
ma, 22/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
2de 6WEWI1 + 6WEWI2ad + 6WEWI2w Werksessie 2 Columbus – OLC G1-26 SPRUYT M. (6WEWI1+6WEWI2ad) + TILLEMAN L. (6WEWI2w)
3de 6CH Werksessie 2 Columbus – TE106 BRAECKMANS S.
3de 6GLw/LWIcd/LWIw + 6STW2 Werksessie 2 Columbus – TE121 + TE105 BLOMMAERTS C. (6GLw/LWIcd/LWIw – TE121) + KENNIS N. (6STW2 – TE105)
4de 6MTWE + 6LWE Werksessie 2 Columbus – TE121  MONDELAERS H. (6MTWE + 6LWE)
10.20 – 10.35 1MOWE4 + 3STW1 + 3STW2 + 6WEWI2 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE4)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3STW1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3STW2)
– Fietsrekken + dreef (6WEWI2ad)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6WEWI2w)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 2GL1/2L1 SA: Onderwijskiezer (ICT) – Studiekeuze – HO111 MARISSEN A.
7de 2STV1 + 2STV2
3STW1 + 3STW2
Speeddate i.v.m. studiekeuze – TE012 + TE003 BROECKX K. + TOPS M. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de 2GL2/L3/MOA5/MOT2 Info rond studiekeuze naar het derde jaar MERCKX K. + VRANCKX K.
di, 23/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ+OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 6WEWI1 + 6WEWI2 + 6MTWE + 6MTWI + 6LWE Chemiestudent voor 1 dag – Universiteit Antwerpen JANSSENS N. + TILLEMAN L.
2de 1ste jaar Leren leren
2de 6STW1 Werksessie 2 Columbus – OLC C1-20 VAN MEEUWEN E.
2de 6STW3 Werksessie 2 Columbus – OLC A1-14 + B1-6 NEYS D.
3de 6MTWI/LMT Werksessie 2 Columbus – OLC blok D VERREYDT S.
3de 6TW Werksessie 2 Columbus – OLC C1-17 DIELS H.
3de 2MOT1 Studiekeuze: infoles – HO207 VAN ROOY V. + VAN DE VEL B. ZORGT MEE VOOR OPSTART
4de 6OM Werksessie 2 Columbus – TE105 DEVITS I.
5de 6ECWI + 6ECMT Werksessie 2 Columbus – OLC G1-30 GEENTJENS K. + GEENTJENS M.
5de 6HW Werksessie 2 Columbus – OLC blok C NEYS D.
5de 6BI Werksessie 2 Columbus – TE126 GJERTSEN V.
7de
VERPLAATST NAAR 3DE U
2MOT1 Studiekeuze: infoles – HO206 VAN ROOY V. (2MOT1) + SMEYERS J. ZORGT MEE VOOR OPSTART
wo, 24/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ Stage
24/01 – 01/02 7OA Buitenlandse stage – Wengen – Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
reserve: TUYAERTS L.
hele dag 6MRV + 7MV Stage
voorm 6ORL Stage
1ste + 2de 3VV Gastspreker – Ontwikkelingsstoornissen – TE 008 BROECKX K.
9.45 – 12.00 5ASO + TSO Film – Le fabuleux destin d’Amélie Poulain – TE122 + TE012 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 25/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ Stage
hele dag 6FTA Stage
24/01 – 01/02 7OA Buitenlandse stage – Wengen – Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
reserve: TUYAERTS L.
voorm 6VZ Bezoek MBS – Geel VOS K.
1ste 4EC Studiekeuze – TE122 VAN KEER T.
2de 4WE Studiekeuze – TE122 VAN KEER T.
10.20 – 12.00 2L2 SA: Onderwijskiezer (ICT) – Studiekeuze – HO111 CAUTEREELS R.
5de – 7de Alle leerlingen van het eerste jaar + 5ORL Bijwonen generale repetitie 100-dagen show – Polyvalente zaal De Dreef Vorselaar LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de – 7de (8ste u valt weg) 6ASO+TSO+BSO Generale repetitie 100-dagen show – Polyvalente zaal De Dreef Vorselaar DIERCKX N. + VAN DE POL H. + VERREYDT S. +
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 2MOA3 Studiekeuze: infoles – HO215 PROOST L. + MICHIELSEN K. ZORGT MEE VOOR OPSTART
5de 2GL/L1 Studiekeuze: infoles – HO112 VAN ROOY V.+ VAN HOOF A. ZORGT MEE VOOR OPSTART
6de 2MOA2 Studiekeuze: infoles – HO214 PROOST L. + VERHOEVEN A. ZORGT MEE VOOR OPSTART
6de
VERPLAATST NAAR 5DE U
2GL/L1 Studiekeuze: infoles – HO202 VAN ROOY V.  + VERBIEST N. ZORGT MEE VOOR OPSTART
7de 2L2 Studiekeuze: infoles – HO218 PROOST L. + MARISSEN A. ZORGT MEE VOOR OPSTART
vr, 26/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ Stage
24/01 – 01/02 7OA Buitenlandse stage – Wengen – Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
reserve: TUYAERTS L.
hele dag 5ORL Stage BUTS V. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
10.20 – 12.00 1MOWE1+2+3 Poëzievoorstelling – Nederlands – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 15.40 (8ste valt weg) 4VV + 5VZ Inleefactiviteit – Op bezoek bij senioren – PAV + VV – Vorselaar en omgeving GIOS G. + RUTS S.
12.55 – 14.35 1L1+2 Poëzievoorstelling – Nederlands – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
8.25 – 13.00 6ASO+TSO+BSO (behalve 5ORL) 100-dagen DIERCKX N. + VAN DE POL H. + VERREYDT S. + TITULARISSEN VAN HET 6DE JAAR
9.15 – 12.00 (show begint om 9.30) 5de jaar Bezoek 100-dagen – Zaal De Dreef – Vorselaar LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
ma, 29/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ Stage
24/01 – 01/02 7OA Buitenlandse stage – Wengen – Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
reserve: TUYAERTS L.
12.30 – 15.30 (lln gaan rechtstreeks naar huis) 4VV Proeven van stage – Observeren in kleuterschool De Klaproos – Pulderbos RUTS S.
2de 4WE2 Infoles over de richting FTA – TE201 JACOBS K.
10.20 – 10.35 1MOWE3 + 4EC1 + 4HW + 6OM + 6FTA Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4EC1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4HW)
– Fietsrekken + dreef (6OM)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6FTA)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 12.00 1MOWE4+5+6 Poëzievoorstelling – Nederlands – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 4WE1 Infoles over de richting FTA – TE201 JACOBS K.
12.55 – 14.35 1EXPL1+2 + 1B Poëzievoorstelling – Nederlands – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 14.35 2MOA3 SA: Onderwijskiezer (ICT) – Studiekeuze – HO111 CAUTEREELS R.
6de 2GL2/2L3/2MOA5/2MOT2 Studiekeuze: infoles
PROOST L. (2GL2/2L3) + VAN ROOY V. (2MOA5/2MOT2) + PEETERS M. ZORGT MEE VOOR OPSTART
di, 30/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
24/01 – 01/02 7OA Buitenlandse stage – Wengen – Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
reserve: TUYAERTS L.
2de 2MOA4 Studiekeuze: infoles – HO204 VAN ROOY V. + VAN PEER N. ZORGT MEE VOOR OPSTART
3de
GAAT VANDAAG NIET DOOR, WEL 06/02
2MOA1 Studiekeuze: infoles – HO218 VAN ROOY V. + MARISSEN A. ZORGT MEE VOOR OPSTART
4de
GAAT VANDAAG NIET DOOR
4WE1 Infoles over de richting CH- eigen lokaal BLUYS S.
12.00 – 17.15 6BI Workshop Raspberry Pi – Toegepaste Informatica – Thomas More Geel GJERTSEN V.
7de
VERPLAATST NAAR 3DE U
2MOA1 Studiekeuze: infoles – HO105 VAN ROOY V. (2MOA1) + VAN GESTEL C. ZORGT MEE VOOR OPSTART
wo, 31/01 08/01 – 02/02 7KZ+TBZ Stage
24/01 – 01/02 7OA Buitenlandse stage – Wengen – Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
reserve: TUYAERTS L.
hele dag 6MRV + 7MV Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 10.05 5VZ Spreker IOK over het sorteren en recycleren van afval – TE119/TE120 NGUYEN T. (1ste u) + GOYENS E. (2de u)
8.25 – 10.05 3VV Kindergrime – TE212 BROECKX
1ste 4OC Studiekeuze – TE122 VERREYDT S.
2de 4TW Studiekeuze – TE122 VERREYDT S.
2de 2MOA1+2 Ontmoeting met Fons – een Boeddhistische geloofsovertuiging – HO116 CAUTEREELS R. + VAN DEN EYNDEN N.
3de 2L2 Ontmoeting met Fons – een Boeddhistische geloofsovertuiging – HO116 CAUTEREELS R.
4de 2STV2 + 2MOT1 Ontmoeting met Fons – een Boeddhistische geloofsovertuiging – HO116 CAUTEREELS R. + PEETERS M.
13.00 – 19.00 8 leerlingen van de derde graad Latijn Ken je klassiekenquiz – Antwerpen SELIAERTS L. + SMEYERS L. 
13.00 – 15.00 Enkele leerlingen van 6ASO Biologie olympiade – PC-lokaal – TE106 DIELS H.