Kalender

Januari 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
wo, 01/01 t./m. 05/01 Alle leerlingen KERSTVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 06/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
06/01 – 13/01 7OA Buitenlandse stage – Wengen Zwitserland – buitenland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
hele dag Alle leerlingen Toetsvrije dag ALLE LEERKRACHTEN
5de-7de 3STW1 (groep A) Voorlezen kleuters – Wervetuin Vorselaar BROECKX K.
di, 07/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
06/01 – 13/01 7OA Buitenlandse stage – Wengen Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
hele dag 6ORL + 7BS Stage
Klassen van het 1ste jaar Responsible Young Drivers LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 15.10 6STW (groep A) Rondleiding Mc Donalds – Herentals MERTENS E.
wo, 08/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
hele dag 6MRV Stage
voorm 6ORL Stage
06/01 – 13/01 7OA Buitenlandse stage – Wengen Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
do, 09/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
06/01 – 13/01 7OA Buitenlandse stage – Wengen Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
hele dag 6FTA Stage
8.30 – 17.30 3HWw4 + 3HWw5 Tentoonstelling ‘Circle of Life’ – Pieters bar – Huis van Alijn – Gent GOOSSENS N. + VAN GESTEL E.
hele dag 6ASO Junior College – Leuven BLOMMAERTS C. + GEENTJENS K. + KENNIS N. + VAN KEER T.
8.25 – 12.00 6VZ Bezoek IOK-Beerse en MBS-Geel VOS K.
9.00 – 12.55 6CH (lln gaan rechtstreeks naar Geel) Chemie op maat: Instrumentele analyse: spectrometrische analyses – Thomas More Geel BLUYS S.
12.55 – 14.35 5VZ Infosessie rond afval sorteren door medewerker van IOK GRIELENS A.
13.30 – 16.30 4VV Participeren in dienstencentrum Sprankel! – Vorselaar STRUYFS K.
Klassen van het 1ste jaar Responsible Young Drivers LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 10/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
06/01 – 13/01 7OA Buitenlandse stage – Wengen Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
2de 2EXPL1 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
3de 2EXPL2 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
4de 2EXPL3 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
ma, 13/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
06/01 – 13/01 7OA Buitenlandse stage – Wengen Zwitserland DE SCHUTTER M. + HELSEN G.
5de – 7de 3STW2 (groep C) Voorlezen kleuters – Wervetuin Vorselaar BROECKX K.
di, 14/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
12.55 – 15.10 6STW (groep B) Rondleiding Mc Donalds – Herentals MERTENS E.
14.25 – 16.45 6STW (groep C) Rondleiding Mc Donalds – Herentals MERTENS E.
wo, 15/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
do, 16/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
hele dag 6FTA Stage
9.00 – 10.00 2EXPL 1-2 (groep L. Jacobs) Sportmedische studio – Vorselaar JACOBS L.
10.00 – 11.00 2EXPL 1 (groep G. Helsen) Sportmedische studio – Vorselaar HELSEN G.
vr, 17/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
2de 2MOWE3 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
3de 2B Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
4de 2GL/L Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
13.00 – 14.00 2EXPL 3 (groep L. Jacobs) Sportmedische studio – Vorselaar JACOBS L.
ma, 20/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
10.20 – 10.35 1MOWE5 + 1MOWE6 + 6WEWI1 + 6WEWI2 + 6LWI Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE5)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1MOWE6)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6WEWI1)
– Fietsrekken + dreef (6WEWI2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6LWI)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.45 – 11.45 2EXPL 2 (groep A. Torfs) Sportmedische studio – Vorselaar TORFS A.
4de 4HW Studiekeuze: Infosessie 3de graad – TE221 VAN KEER T.
di, 21/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
9.00 – 12.00 4ASO + TSO Toneel – Titus – De Werft Geel BOCKX J. (4TW) + BORGHS D. (4STW3) + DE SOOMER I. (4WE2) + GELUYKENS I. (4WE1) + LAENEN S. (4EC1) + MARTENS V. (4GL/4L1/4EC2) + SPRUYT M. (4OC) + STARCKX R. (4L2) + VAN GESTEL E. (4HW) + VAN ROMPAEY K. (4STW1) + VAN THIELEN J. (4STW2)
5de 4EC1+ 4EC2 + 4GL + 4L1 Studiekeuze: Infosessie 3de graad – TE122 VAN KEER T.
6de 4L2 Studiekeuze: Infosessie 3de graad – TE122 VAN KEER T.
6de 4WE1 + 4WE2 Studiekeuze: Infosessie 3de graad – TE122 VAN KEER T.
wo, 22/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
1ste 2MOWE3 Studiekeuzeles – HO217 SNEYERS R. + LKR DIE ER LES HEEFT
do, 23/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
hele dag 6FTA Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
1ste 2GL/L Studiekeuzeles – HO215 VAN KEER T. + LKR DIE ER LES HEEFT
2de 2EXPL + 3STW Speeddate ivm studiekeuze – TE012 + TE003 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste + 2de 2MOWE3 Op stap met Onderwijskiezer en de belangstellingsproef ‘I-like’ – HO211 GESTELS S.
3de + 4de 2GL/L Op stap met Onderwijskiezer en de belangstellingsproef ‘I-like’ – HO211 GESTELS S.
vr, 24/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
voorm 6de jaar 100-dagen – Zaal De Dreef LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de 2MOWE2 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
9.30 – 12.10 5de jaar Bijwonen 100-dagenshow –  Zaal De Dreef LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 2MOWE1 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
4de 2MOWE5 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
10.20 – 12.00 1L2+1MOWE3+
1MOWE7
Poëzievoorstelling met muzikale begeleiding – Aula Thomas More (of D306) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 14.35 1EXPL1+ 1EXPL2+ 1EXPL3 + 1B Poëzievoorstelling met muzikale begeleiding – Aula Thomas More (of D306) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
ma, 27/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
10.20 – 10.35 1MOWE7 + 5OM + 6HW + 5+6ORL + 5+6MRV Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE7)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (5OM)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6HW)
– Fietsrekken + dreef (5+6ORL)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5+6MRV)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 12.00 1L1+1MOWE2+
1MOWE4
Poëzievoorstelling met muzikale begeleiding – Aula Thomas More (of D306) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 14.35 1MOWE1+
1MOWE5+
1MOWE6
Poëzievoorstelling met muzikale begeleiding – Aula Thomas More (of D306) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 2MOWE5 Studiekeuzeles – HO207 VAN KEER T. + LKR DIE ER LES HEEFT
di, 28/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
8.25 – 10.05 5ECMT + 5ECWI Vlajo gastspreker voor de klas – Blackmann – TE122 GEENTJENS K.

13.30  – 15.40

(8ste lesuur valt weg)

5ASO + 5TSO + 5VZ + 5MRV Franse film: Demain, tout commence! – TE012 (5TSO + 5VZ + 5MRV) + Aula Thomas More (5ASO) 7 LEERKRACHTEN (3 voor TSO, BSO ; 4 voor ASO)
nam 6ASO + 6TSO Activiteit – Thomas More
4de jaar Studiekeuzecaroussel
wo, 29/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
2de 2MOWE2 Studiekeuzeles – HO112 VAN ROOY V. + LKR DIE ER LES HEEFT
do, 30/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
hele dag 6FTA Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
9.00 10.05 1B + Alle klassen van het 2de jaar Engels toneel – HO012 HARDIS I. + HEMELAERS A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 2MOWE1 Studiekeuzeles – HO203 VAN ROOY V. + LKR DIE ER LES HEEFT
13.45 – 16.30 4VV Participeren in dienstencentrum Sprankel! – Vorselaar BROECKX K. (7de+8ste) + VAN DE POL L. (6de)
Ouders van de leerlingen van het 4de jaar Info-avond over de 3de graad
vr, 31/01 06/01 – 31/01 7KZ + 7TBZ Stage
14/01 – 31/01 7OA Stage
20/01 – 31/01 6ASO + 6TSO Studiekeuze ‘stellingspel’ tijdens uur van de titularis TITULARISTEAM
8.00 – 16.00 6TW + 6FTA + 6CH Excursie KBIN – Brussel DIELS H. + JACOBS K.
1ste + 2de 2MOWE2 Op stap met Onderwijskiezer en de belangstellingsproef ‘I-like’ – HO211 GESTELS S.
3de + 4de 2MOWE1 Op stap met Onderwijskiezer en de belangstellingsproef ‘I-like’ – HO211 GESTELS S.
3de 2MOWE4 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT
4de 2MOWE6 Studiekeuze: infosessie door CLB VRANCKX K. + LKR DIE ER LES HEEFT