Kalender

Juni 2018

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 5STW1+2 Wijnkasteel – Genoelselderen en Wilderen HEREMANS S. + NUYTS R. + VAN GESTEL E. + VERSWEYVELD T. 
voorm 1EXPL1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
vanaf 12.00u 7OA + 7TBZ Workshops voor bewoners/gasten GVT Den Troon NEYENS I. (7TBZ) + PAUWELS K. (7OA)
6de 2MOT1 SA – HO116 BREUGELMANS S.
ma, 04/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag Alle leerlingen welkom Grote Wereldwinkelstand TE003 (slecht weer) of
Velum (mooi weer)
ALLE PERSONEELSLEDEN WELKOM
1ste – 4de 4GL Proefwerk Grieks – TE 306
voorm 1EXPL2 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
10.20 – 10.35 2MOT1 + 5ECMT + 5FTA + 5CH + 7BS+7MV Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOT1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (5ECMT)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5FTA)
– Fietsrekken + dreef (5CH)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (7BS+7MV)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 2MOA3 SA: Cirkels – Heuf 1 CAUTEREELS R. 
12.55 – 15.40 2STV 1 +2 Afternoon tea – HO004 + HO005 + HO003 BREUGELMANS S. + HELSEN G. + HARDIS I. + JACOBS L. + STRUYFS K. + TORFS A. + VAN DEN EYNDEN N.
di, 05/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag Alle leerlingen van de eerste graad Sportdag:
Hasselt (1ste jaar)
? (2de jaar)
1ste jaar: MILIS K. + VAN HOOF L. + AERTS V. (1MOWE1) + BERGMANS I. (1MOWE2) + BERTELS C. (1EXPL2) + DE ROOVER K. (1EXPL1) + DILLEN G. (1L1) + DOX L. (1L2) + PEMEN A. (1MOWE6) + VANARWEGEN L. (1MOWE5) + VAN DIJCK M. (1MOWE4) + VAN DYCK F. (1B) + VAN ELSEN L. (1MOWE3)
2de jaar: MERTENS S. +
BROSENS E. (2STV2) + CAUTEREELS R. (2MOA1) + GILS L. (2MOA3) + MARISSEN A. (2L2) + SMEYERS J. (2MOA4) + SMEYERS L. (2STV1) + VAN CRAENENDONCK K. (2BVL) + VAN DEN BOSCH J.(2GL2/L3/MOA5/MOT2) + VAN DE VEL B. (2MOT1) + VAN HOOF A. (2GL1/L1) +  VERHOEVEN A. (2MOA2)
reserven:
1. JANSSENS M.
2. VAN DEN BROECK F.
3. VAN GORP C.
4. VAN DEN EYNDEN N.
10.20 – 16.00 3STW1+2 Voettocht naar revalidatiecentrum ‘To walk again’ – Herentals BROECKX K. + CUYVERS K. + RUTS S.
wo, 06/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
do, 07/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6FTA Stage
1ste – 3de 3GL Proefwerk Grieks – TP 302
1ste – 2de 7BSO Spreker – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
2de 2STV2 SA – HO205 BREUGELMANS S.
10.20 – 12.00 2L2 SA: Cirkels – Heuf 1 CAUTEREELS R. 
nam 6MRV GIP – presentatie – TP202 + TP203 + TP204 LUYTEN A. + VAN UYTSEL H.
12.30 – 16.30 6CH Bezoek Janssen Pharmaceutica – Geel DE VOS A. + DIELS H. + GREEFS R.
Nieuwe leerlingen Extra inschrijvingsavond in Vorselaar
vr, 08/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 5ORL Stage
08/06 – 22/06 5 + 6ASO Proefwerken
1ste 2MOA4 SA: Cirkels – Heuf 1 CAUTEREELS R.
3de 2GL/L1 Hindoeïsme – HO116 VAN DEN EYNDEN N.
4de 2MOA3 + 2BVL Hindoeïsme – HO116 VAN DEN EYNDEN N. + VERMEEREN E.
5de 2MOA4 + 2STV1 Hindoeïsme – HO116 CAUTEREELS R. + VERMEEREN E.
6de 2STV2 SA – HO116 BREUGELMANS S.
ma, 11/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
11/06 – 22/06 4ASO+4OC+4TW
5BI+OM+TW+FTA+CH
6BI+OM+TW+FTA+CH
Proefwerken
1ste + 2de 2GL Proefwerk Grieks – HO202
10.20 – 10.35 2STV1+2STV2 + 5+6MRV
7OA +
6VZ
Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2STV1+2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2STV1+2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5+6MRV)
– Fietsrekken + dreef (7OA)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6VZ)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 12/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
12/06 – 22/06 3ASO+TSO
4STW
Proefwerken
GAAT NIET DOOR 5STW1+2 Hidrodoe – Herentals DE ZAEYER K. + NUYTS R. + VAN DE VEL K.
wo, 13/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Terugkomdag op school (voorm: winkelstage + opstart retouchestage)
13/06 – 22/06 6STW Proefwerken
1ste 1ste jaar Eucharistieviering – kerk Vorselaar BREUGELMANS S. + VERMEEREN E. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de 2MOA1 + 2MOA2 Hindoeïsme – HO116 CAUTEREELS R. + VAN DEN EYNDEN N.
3de 2de jaar Vorselaar Eucharistieviering – kerk Vorselaar BREUGELMANS S. + CAUTEREELS R. + VAN DEN EYNDEN N. LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
GAAT NIET DOR 2L2 Hindoeïsme – HO116 CAUTEREELS R.
4de 2STV2 + 2MOT1 Hindoeïsme – HO116 CAUTEREELS R. + PEETERS M.
do, 14/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
14/06 – 20/06 6MRV Retouchestage
14/06 – 22/06 5STW Proefwerken
9.00 – 11.00 7MV GIP – presentatie – TP202 + TP203 + TP204 SERNEELS KA. + VAN UYTSEL H.
vr, 15/06 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
14/06 – 20/06 6MRV Retouchestage
15/06 – 22/06 1L
2GL + 2L
Proefwerken
8.30 – 16.00 5ORL Werkplekleren – Antwerpen BUTS V. + VERSWIJVEL S.
2de + 3de 2BVL SA: Cirkels – HO204 VERMEEREN E.
12.00 – 15.40 2BVL Fietsuitstap – Mavo VAN DYCK F. + VERMEEREN E.
ma, 18/06 18/06 – 22/06 1MOWE + 1EXPL
2MOA + MOT + STV + 7BS
Proefwerken
14/06 – 20/06 6MRV Retouchestage
hele dag 5VZ Oriëntatietocht – PAV GERD GIOS + WOUTERS E.
voorm 7TBZ + 7OA + 7KZ GIP – presentatie –
TE121 (7TBZ)
TP103 (7OA)
TE008 (7KZ)
7TBZ: GRIELENS A. + NEYENS I. + VOS K.
7OA: DE DONCKER V. + DE SCHUTTER M. + HELSEN G. + PAUWELS K.
7KZ: SCHOETERS M. + VAN DEN BROECK T.
di, 19/06 hele dag 6ORL Stage
14/06 – 20/06 6MRV Retouchestage
19/06 – 22/06 7TBZ + 7KZ + 7OA Proefwerken
hele dag 5VZ Vrijwilligerswerk – PAV GIOS G.
19/06 – 22/06 4VV Geïntegreerde evaluatie
voorm 6VZ GIP – presentatie – TE121 + TE123 GRIELENS A. + SERNEELS KA. + VAN DEN BERGH A. + VOS K.
wo, 20/06 voorm 6ORL Stage
14/06 – 20/06 6MRV Retouchestage
20/06 – 22/06 3VV + 4OR + 4MRP + 6VZ Geïntegreerde evaluatie
20/06 – 22/06 7MV Proefwerk
1ste – 4de 5VZ Vertelopdracht bij kleuters / verhalen (inleving) / bejaarden – stageplaats GIOS G. + VAN HEYST E.
do, 21/06 hele dag 6MRV Terugkomdag op school (voorm: retouchestage 6MRV)
21/06 – 22/06 3OR + 3MRP + 5VZ + 5ORL + 5MRV Geïntegreerde evaluatie
voorm 7BS GIP – presentatie – TE008 SERNEELS KA. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
nam 6ORL (na 7BS) GIP – presentatie – TE008 DE WIL G. + DE WINTER L. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
vr, 22/06 Alle leerlingen – Laatste proefwerkdag
– Boeken inleveren
6ORL Geïntegreerde evaluatie
9.15 – 15.40 1B + 2BVL Afsluitactiviteit thema: Zilvermeer – Mol BAETEN V. + TORFS A. + VAN GERVEN S.
ma, 25/06 25/06 – 28/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
di, 26/06 25/06 – 28/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
19.30 6ASO Proclamatie ASO
wo, 27/06 25/06 – 28/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
18.30 6BSO + 7BSO Proclamatie
20.00 6TSO Proclamatie
do, 28/06 15.30 – 19.00 Alle leerlingen van Lille en hun ouders Oudercontact LEERKRACHTEN LILLE
15.30 – 19.30 Alle leerlingen van het 1ste t./m. het 5de jaar van Vorselaar en hun ouders Oudercontact DIRECTIES + LEERKRACHTEN VORSELAAR
vr, 29/06 10.30 – 12.00 Activiteit voor en door leerlingen Bruisende brunch LEERKRACHTEN