Kalender

Juni 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 03/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
3de + 4de 7BSO Thema ‘Afstuderen: huren, kopen, verzekeren’: Uiteenzetting van bank- en verzekeringsagent – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
14.50 – 15.05 2MOWE5 + 2MOWE6 + 4STW1 + 4STW2 + 4L Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE5)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2MOWE6)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4STW1)
– Fietsrekken + dreef  (4STW2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4L)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 15.40 2EXPL1 + 2 +3 Afternoon tea ENGELEN L. + GOYENS E. (enkel 5de+6de) + JACOBS L. + MERTENS S. (5de u in HO003) + TORFS A. + VANARWEGEN L. + VAN DEN BRUEL E. (6de+7de in HO003) + VANNUFFELEN J.
di, 04/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag Alle leerlingen van het 1ste jaar Sportdag – Hasselt Verantwoordelijke: MILIS K.
+ BERGHMANS I. + BREUGELMANS S. + DOX L. + LEYSEN S. + PEETERS M. + PEETERS R. + SMEYERS L. + TORFS A. + VAN CRAENENDONCK K. + VAN GERVEN S. + VAN ELSEN L. + VERSWEYVELT B.
Reserven:
VAN DE WATER H.
VAN DEN BROECK F.
VERBIEST N.
hele dag Alle leerlingen van het 2de jaar Sportdag – Rijmenam Verantwoordelijke: MERTENS S.
+ CAUTEREELS R. (2L2) + DEHOPERE K. (2MOWE3) + GILS L. (2MOWE4) + SMEYERS J. (2EXPL3) +  VANARWEGEN L. (1EXPL1+2BVL) + VAN DEN BOSCH J. (2MOWE6) + VAN DEN EYNDEN N. (2GL/L1) + VAN GESTEL C. (2MOWE2) + VAN HOOF A. (2MOWE1) + VAN PEER N. (2MOWE5) + VAN THIELEN J. (2EXPL2)
Reserven:
VAN DE VEL B.
MARISSEN A.
JACOBS L.
8.45 – 15.40 3STW1 + 3STW2 Te voet naar revalidatiecentrum – Ziekenhuis Herentals BORGHS D. (vanaf 10.05u) + BROECKX K. + RUTS S. + STICKENS J.
8.25 – 9.15 6FTA GIP – TE201 JACOBS K.
9.15 – 10.05 6FTA Voorbrengen theorethische GIP – TE201 JACOBS K. + VANDEWINKEL A.
10.05 – 12.00 6FTA GIP – TE201 JACOBS K.
12.50 – 15.40 5MRV Werkplekleren – JBC Herentals BAETEN V.
wo, 05/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
1ste Alle leerlingen van het 2de jaar Eucharistieviering – kerk Vorselaar BREUGELMANS S. + CAUTEREELS R. + VAN DEN EYNDEN N. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 06/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 6FTA Stage
7.15 – 13.00 5CH + 6CH Labo kernchemie – KULeuven – Heverlee BLUYS S. + DE VOS A.
1ste-3de 3GL Proefwerk Grieks
16.00 – 19.30 Nieuwe leerlingen Inschrijvingsavond
vr, 07/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
07/06 – 21/06 4ASO+4OC+4TW
5ASO
6ASO
Proefwerken
1ste – 2de 1L1 Disco-project – HO202 of bij mooi weer Hori-zone AERTS V. + VERBIEST N.
3de 1L2 Disco-project – HO202 of bij mooi weer Hori-zone AERTS V. + DOX L.
5de – 7de 1B+2BVL Project talenten GILS L. + TORFS A.
ma, 10/06 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: Pinkstermaandag ALLE PERSONEELSLEDEN
di, 11/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 7BS Stage
11/06 – 21/06 4STW
5BI+OM+TW+FTA+CH
6BI+OM+TW+FTA+CH
Proefwerken
hele dag 5ORL + 6ORL Bedrijfsbezoek ROES C. + VERSWIJVEL S.
12.50 – 15.40 5MRV Werkplekleren – JBC Herentals BAETEN V.
wo, 12/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 6MRV + 7MSTS Terugkomdag op school
voorm 6ORL Stage
12/06 – 21/06 3ASO+TSO
6STW
Proefwerken
do, 13/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
13/06 – 21/06 2GL Proefwerken
13/06 – 21/06 5STW Proefwerken
8.25 – 16.30 3+4MRP
5MRV
Mode-excursie – Antwerpen V. BAETEN + A. PEMEN
10.00 – 12.00 7BS GIP beurs
vr, 14/06 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
14/06 – 21/06 1L + 2L Proefwerken
8.30 – 12.30 7BS GIP – TE008 DEWIL G. + SERNEELS K. + SNEYERS M.
vanaf 9.00 6MRV GIP – TP203 BAETEN V. + PEMEN A.
ma, 17/06 17/06 – 21/06 6MRV Retouchestage
17/06 – 21/06 1MOWE + 1EXPL
2MOWE + 2EXPL
7KZ
Proefwerken
voorm 7TBZ GIP – TE121 GRIELENS A. + VAN ROMPAEY K. + VOS K.
di, 18/06 17/06 – 21/06 6MRV Retouchestage
hele dag 6ORL Stage
hele dag 5ORL Werkplekleren ROES C. + VERSWIJVEL S.
18/06 – 21/06 7BS + 7KZ + 7TBZ Proefwerken
voorm 7KZ GIP – TE008 MEYVIS H. + VAN DEN BERGH A. + VAN DEN BROECK T.
18/06 – 21/06 4VV GOP
vanaf 9.00 7MSTS Voorstelling GIP  HARDIS I. + PEMEN A. + MAAS C.
wo, 19/06 17/06 – 21/06 6MRV Retouchestage
hele dag 7MSTS Terugkomdag op school
19/06 – 21/06 3VV
4OR + 4MRP
5ORL

6ORL
GOP
voorm 6VZ GIP – TE121 + TE123 GRIELENS A. + JANSSEN L. + SERNEELS K. + VOS K.
do, 20/06 17/06 – 21/06 6MRV Retouchestage
20/06 – 21/06 3OR + 3MRP
5VZ + 5MRV
6VZ
GOP
voorm 6ORL GIP  – TE008 SERNEELS KA.
vr, 21/06 17/06 – 21/06 6MRV Retouchestage
Alle leerlingen Laatste proefwerkdag: boeken inleveren
ma, 24/06 24/06 – 28/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
di, 25/06 19.30 6ASO Proclamatie ASO
24/06 – 28/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
wo, 26/06 18.30 6BSO + 7BSO Proclamatie BSO
20.00 6TSO Proclamatie TSO
24/06 – 28/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
do, 27/06 15.30 – 19.30 Alle leerlingen van het 1ste t./m. het 5de jaar en hun ouders Oudercontact en rapport DIRECTIES EN ALLE LEERKRACHTEN
vr, 28/06 10.30 – 12.00 Activiteit voor en door leerlingen Bruisende brunch LEERKRACHTEN
Nieuwe leerlingen Inschrijvingen – Horizon (HO012)