Kalender

Juni 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 01/06 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: PINKSTERMAANDAG ALLE LEERKRACHTEN
di, 02/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
wo, 03/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
voorm 6ORL Stage
do, 04/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
voorm 2GL + 2L + 2MOWE + 2EXPL Umicore (interdisciplinair project) – Olen DEHOPERE K. + VAN DE VEL B. + VAN GESTEL C. + LEERKRACHTEN (1 LKR PER KLAS)
nam 2GL + 2L + 2MOWE + 2EXPL Umicore (interdisciplinair project) – Olen DEHOPERE K. + VAN DE VEL B. + VAN GESTEL C. + LEERKRACHTEN (1 LKR PER KLAS)
vr, 05/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
voorm 2GL + 2L + 2MOWE + 2EXPL Umicore (interdisciplinair project) – Olen DEHOPERE K. + VAN DE VEL B. + VAN GESTEL C. + LEERKRACHTEN (1 LKR PER KLAS)
nam 2GL + 2L + 2MOWE + 2EXPL Umicore (interdisciplinair project) – Olen DEHOPERE K. + VAN DE VEL B. + VAN GESTEL C. + LEERKRACHTEN (1 LKR PER KLAS)
12.55 – 16.30 6FTA Praktische GIP – TE201 JACOBS K.
ma, 08/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
8.25 – 12.00 6FTA Theoretische GIP – TE201 HEREMANS S. + JACOBS K.
14.50 – 15.05 1MOWE5 + 2MOWE6 + 5+6ORL + 5STW1 + 5STW2 Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE5)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2MOWE6)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5+6ORL)
– Fietsrekken + dreef (5STW1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5STW2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 09/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
wo, 10/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
voorm 6ORL Stage
do, 11/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
11/06 – 24/06 5+6 ASO Proefwerken
voorm 2GL Proefwerk Grieks
vr, 12/06 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
12/06 – 24/06 5+6 TSO (behalve STW) Proefwerken
ma, 15/06
di, 16/06 hele dag 6ORL Stage
hele dag 5ORL Werkplekleren
16/06 23/06 1L
2GL+2L
Proefwerken
voorm 7BS GIP beursstand- TE008
wo, 17/06 voorm 6ORL Stage
8.25 – 10.30 7BS GIP presentatie a.d.h.v. eigen website – TE008 DEWIL G. + SERNEELS K. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
do, 18/06 18/06 23/06 1MOWE+1EXPL
2MOWE+2EXPL
Proefwerken
18/06 21/06 7BS + 7KZ + 7TBZ Proefwerken
vr, 19/06
ma, 22/06
di, 23/06 8.25 – 14.35 GIP – TE008 SERNEELS K. + SNEYERS M. + VAN DYCK F. + VERSWIJVEL S.
1B+2B Afsluitactiviteit VAN CRAENENDONCK K. + VAN GERVEN S. + VERMEEREN E.
Laatste proefwerkdag: boeken inleveren
wo, 24/06 24/06 – 29/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
19.30 6ASO Proclamatie
do, 25/06 24/06 – 29/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
18.30 6BSO Proclamatie
20.00 6TSO Proclamatie
vr, 26/06 24/06 -29/06 Alle leerlingen Alle leerlingen lesvrij omwille van klassenraden en/of oudercontact
ma, 29/06 15.30 – 19.30 Alle leerlingen en hun ouders van het 1ste t.e.m. het 5de jaar Oudercontact en rapport DIRECTIES EN ALLE LEERKRACHTEN
di, 30/06 10.30 – 12.00 Alle leerlingen van het 1ste t.e.m. het 5de jaar Bruisende brunch LEERKRACHTEN