Kalender

Maart 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
3de + 4de Alle 6de jaren Politiek debat – TE012 GOOSSENS N. + NEYS D. + WEEMAES K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de Alle 6de jaren Stemming (klassen gaan om de beurt 10 minuten stemmen) NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vanaf 13.00 1EXPL2 Medisch onderzoek – leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
ma, 04/03 t./m. zo, 10/03 Alle leerlingen Krokusvakantie ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 11/03 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE LEERKRACHTEN
28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 4WE1+2 Mondiale dag – Antwerpen
voorm: Wandeling
nam: Film
4WE1: GELUYKENS I. + LAENEN S.
4WE2: MENTEN D. + TILLEMAN L.
10.20 – 12.00 2MOWE6 + 3STW1 + 3STW2 + 3EC2+3HW2 +3EC1+3L1 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE6)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3STW1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3STW2)
– Fietsrekken + dreef  (3EC2+3HW2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3EC1+3L1)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 16.30 5WEWI1+2 Isotopolis – Dessel MONDELAERS H. + 2LKR
di, 12/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
10.20 – 16.30 5ECWI+LWI+LWE
+MTWE
6TW
Isotopolis – Dessel LAUWEREYS H. + 2LKR
10.20 – 12.00 6ECWI + LWI + MTWI Spel over vruchtbaarheid en soa ’s – TE314 VAN DE VEL K. + STUDENTEN THOMAS MORE
16.00 – 19.30 Inschrijven broers en zussen van onze eigen leerlingen en voor kinderen van personeelsleden
19.30 Infoavond voor de ouders van de 6de leerjaren – Vorselaar
wo, 13/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
do, 14/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
hele dag 4STW1+2 + 4EC1 Mondiale dag – Antwerpen
4STW1: voorm: Wandeling
nam: Film
4STW2+4EC1: voorm: Film
nam: Wandeling
4STW1: LUYTEN L. + RUTS S.
4STW2: VAN ROMPAEY K. + VERMEIREN B.
4EC1: DE CNODDER Y. + JACOBS C.
8.15 – 16.30 7BSO Interactieve tentoonstelling Koopkracht + bezoek aan rechtbank en woonzorgwinkel – Turnhout DE DONCKER V. + GRIELENS A. + SERNEELS K.
vr, 15/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 4HW1/EC2 + 4GL/L + 4OC + 4TW + 4HW2 Mondiale dag – Antwerpen
4HW1/EC2 + 4GL/L:
voorm: Wandeling
nam: Film
4OC + 4TW + 4HW2
voorm: Film
nam: Wandeling
4HW1/EC2: MARTENS V. + SPRUYT M.
4GL/L: HEREMANS S. + SELIAERTS L.
4OC: VERBRAEKEN C.
4TW: VAN DE VEL K.
4HW2: DE SOOMER I. + KREIJKAMP I.
vanaf 13.00 1EXPL3 Medisch onderzoek – leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
Urban Run Rode Neuzen
zo, 17/03 17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
ma, 18/03 17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
10.20 – 12.00 1EXPL1 + 1L1 + 6WEWI + 6VZ + 6TW Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1EXPL1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1L1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6WEWI)
– Fietsrekken + dreef  (6VZ)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6TW)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di,  19/03 hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 5ORL Stage
17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
5de jaar Verkeersproject – TE122 + TE008 +TE306 DIELS H.
8.25 – 10.30 6ASO Film: Argo – Geschiedenis en Nederlands – TE012 WEEMAES K. + VAN DOMMELEN K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
wo, 20/03 hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
do, 21/03 hele dag 6FTA Stage
17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
5de jaar Verkeersproject – TE122 + TE008 + TE220 DIELS H.
5de + 6de 1L + 1MOWE + 2L + 2MOWE Deelname Kangoeroewedstrijd – Wiskunde (elke klas 2 u na elkaar in hetzelfde lokaal) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 2EXPL1+2+3 Problem Solving wedstrijd – wiskunde – TE012 KREIJKAMP I. + PEERAER A. + VERBRAEKEN C.
6de 1EXPL1+2+3 Problem Solving wedstrijd – wiskunde – TE012 VAN DEN BRUEL E. + VAN DE VELDE I.
vr, 22/03 vanaf 13.00 1B Medisch onderzoek – leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
7BSO Terugkoppelmoment buitenlandse reis
praatcafé oud-leerlingen
za, 23/03 oud-leerlingendag
ma, 25/03 10.20 – 12.00 1EXPL2 + 1EXPL3 + 7MSTS + 7KZ+7TBZ + 7BS Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1EXPL2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1EXPL3)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (7MSTS)
– Fietsrekken + dreef  (7KZ+7TBZ)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (7BS)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 26/03 hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 5ORL Stage
26/03 – 02/04 1L
2GL
Proefwerken
wo, 27/03 hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
27/03 – 02/04 1MOWE + 1EXPL
2L
Proefwerken
27/03 – 29/03 4TSO Proefwerken
do, 28/03 hele dag 6FTA Stage
28/03 – 02/04 2MOWE + 2EXPL Proefwerken
28/03 – 03/04 3ASO (behalve 3Lw) + 3TSO Proefwerken
28/03 – 29/03 4ASO Proefwerken
voorm 5ASO + TSO
6ASO + TSO
Leerlingen lesvrij omwille van klassenraden
8.25 – 10.05 7BSO Voorstelling opleidingen na secundair onderwijs door Syntra – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
10.20 – 12.00 7BSO Speeddaten met oud-leerlingen i.f.v. studiekeuzebegeleiding – TP303 + TP304 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
16.00 – 19.30 Inschrijvingsavond
vr, 29/03 8.45 – 10.00 3VV Voorlezen voor kleuters – Wervetuin Vorselaar BROECKX K.
29/03 – 03/04 3Lw Proefwerken