Kalender

Maart 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
1ste + 2de 2MOWE2 Studiekeuze 3de les – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 2MOWE5 Studiekeuze 3de les – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de Alle 6de jaren Politiek debat – TE012 GOOSSENS N. + NEYS D. + WEEMAES K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.25 – 12.55 Alle leerlingen welkom Dansmiddag – Velum ALLE LEERKRACHTEN WELKOM
5de + 6de Alle 6de jaren Stemming (klassen gaan om de beurt 10 minuten stemmen) NEYS D. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vanaf 13.00 1EXPL2 Medisch onderzoek – leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
ma, 04/03 t./m. zo, 10/03 Alle leerlingen Krokusvakantie ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 11/03 hele dag Alle leerlingen Toetsenvrije dag ALLE LEERKRACHTEN
28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag Alle leerlingen Dag van het kortverhaal
hele dag 4WE1+2 Mondiale dag – Antwerpen
voorm: Wandeling
nam: Film
4WE1: GELUYKENS I. + LAENEN S.
4WE2: MENTEN D. + TILLEMAN L.
1ste + 2de 2BVL Studiekeuze 3de les – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de 2MOWE4 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 PEETERS M.
10.20 – 12.00 2MOWE6 + 3STW1 + 3STW2 + 3EC2+3HW2 +3EC1+3L1 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE6)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (3STW1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3STW2)
– Fietsrekken + dreef  (3EC2+3HW2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3EC1+3L1)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 2MOWE6 Studiekeuze 3de les – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 16.30 5WEWI1+2 Isotopolis – Dessel CROENEN G. + MONDELAERS H. + VAN DER AERSCHOT S.
4de 2EXPL3 + 2BVL Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 CAUTEREELS R. (2EXPL3) + LUYTEN L. (2BVL)
4de – 6de 7BSO Film: Schindler’s List – PAV – TE122 DE DONCKER V. (5de+6de) + SERNEELS KA. (4de)
di, 12/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
1ste – 4de 2BVL RSV – Heuf 1 VAN WASSENHOVE H.
2de 2MOWE2 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 CAUTEREELS R.
10.20 – 16.30 5ECWI+LWI+LWE
+MTWE
6TW
Isotopolis – Dessel JANSSENS N. + LAUWEREYS H. + VANNUFFELEN J.
10.20 – 12.00 6ECWI + LWI + MTWI Spel over vruchtbaarheid en soa’s – TE314 VAN DE VEL K. + STUDENTEN THOMAS MORE
4de 2MOWE1 + 2L2 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 CAUTEREELS R.
19.30 Infoavond voor de ouders van de 6de leerjaren – Vorselaar
wo, 13/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
1ste – 4de 2MOWE5 RSV -HO116 + Heuf 1 VAN DE POL L. (Heuf 1) + VAN GESTEL C. (HO116)
1ste 2MOWE6 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 VAN DEN EYNDEN N.
2de 2EXPL1 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 BROSENS E.
3de 2GL/L1 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 VAN DEN EYNDEN N.
do, 14/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
hele dag 4STW1+2 + 4EC1 Mondiale dag – Antwerpen
4STW1: voorm: Wandeling
nam: Film
4STW2+4EC1: voorm: Film
nam: Wandeling
4STW1: LUYTEN L. + RUTS S.
4STW2: VAN ROMPAEY K. + VERMEIREN B.
4EC1: DE CNODDER Y. + JACOBS C.
8.15 – 16.30 7BSO Interactieve tentoonstelling Koopkracht + bezoek aan rechtbank en woonzorgwinkel – Turnhout DE DONCKER V. + GRIELENS A. + SERNEELS K.
8.25 – 12.00 5VZ Koken met de kleuters (voorbereidingen paparestaurant) – Kleuterschool Wervetuin DE SCHUTTER M.
13.45 – 15.40 2EXPL2 Rugscholing – HO116 JACOBS L.
vr, 15/03 28/01 – 15/03 6VZ Stage (niet op 11/02 en niet in krokusvakantie)
hele dag 4HW1/EC2 + 4GL/L + 4OC + 4TW + 4HW2 Mondiale dag – Antwerpen
4HW1/EC2 + 4GL/L:
voorm: Wandeling
nam: Film
4OC + 4TW + 4HW2
voorm: Film
nam: Wandeling
4HW1/EC2: MARTENS V. + SPRUYT M.
4GL/L: HEREMANS S. + SELIAERTS L.
4OC: VERBRAEKEN C.
4TW: VAN DE VEL K.
4HW2: DE SOOMER I. + VAN GERVEN S.
vanaf 13.00 1EXPL3 Medisch onderzoek – leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
4de – 7de 2MOWE4 RSV – HO116 + HO108 SMEYERS L. (HO116) + VAN DE VELDE I. (HO108)
3de 2MOWE3 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 VAN DEN EYNDEN N.
4de 2MOWE5 + 2EXPL2 Getuigenis van een Hindoegelovige – HO205 CAUTEREELS R.
Urban Run Rode Neuzen
zo, 17/03 17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
ma, 18/03 17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
10.20 – 12.00 1EXPL1 + 1L1 + 6WEWI + 6VZ + 6TW Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1EXPL1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1L1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6WEWI)
– Fietsrekken + dreef  (6VZ)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6TW)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di,  19/03 hele dag 6ORL Stage
hele dag 5ORL Stage
17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
1ste + 2de 5STW1+5STW2 Verkeersproject – Workshop RYD TE008 (5STW1) + TE114 (5STW2) overkoepelend: DIELS H. + VERBIST E. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
8.25 – 10.30 6ASO Film: Argo – Geschiedenis en Nederlands – TE012 VAN DOMMELEN K. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
9.15 – 11.10 2EXPL1 Rugscholing – HO116 JACOBS L.
3de + 4de 5WEWI1+5WEWI2 Verkeersproject – Workshop RYD TE008 (5WEWI1) + TE114 (5WEWI2) overkoepelend: DIELS H. + VERBIST E. + CROENEN G.  (3de+4de – 5WEWI2) + WEEMAES K. (3de – 5WEWI1) + SPRUYT M. (4de – 5WEWI1) +
3de + 4de 5HW + 5ORL + 5FTA+ 5CH+ 5STW2 Verkeersproject – Voorstelling: ‘Nu ben ik het zat’ – TE122 overkoepelend: DIELS H. + VERBIST E. + 3de uur: BLUYS S. (5HW) + JACOBS K. (5FTA+5CH) + SCHELLENS L. (5STW2) + SNEYERS M. (5ORL)
4de uur: JACOBS K. (5FTA+5CH) + NGUYEN T. (5STW2) + VAN DEN KIEBOOM K. (5HW) + VERSWIJVEL S. (5ORL)
5de + 6de 5VZ+5MRV+5ORL
+5TW+5FTA+5CH
Verkeersproject – Workshop RYD
TE008 (5TW+5FTA+5CH) +
TE114 (5VZ+5MRV+5ORL)
overkoepelend: DIELS H. + VERBIST E. + 5de uur: BAETEN V. (5MRV) + BUTS V. (5ORL) + JACOBS K. (5FTA+5CH) + VERSWEYVELD T. (5TW) + VOS K. (5VZ)
6de uur: BAETEN V. (5MRV) + BUTS V. (5ORL) + DIERCKX M. (5FTA+5CH+5TW) + VOS K. (5VZ)
5de + 6de 5WEWI1+5WEWI2
+5STW1
Verkeersproject – Voorstelling: ‘Nu ben ik het zat’ – TE122 overkoepelend: DIELS H. + VERBIST E. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de + 8ste 5FTA Rijden onder invloed – zelfstudiepakket – OLC DIELS H.
wo, 20/03 hele dag 6MRV Stage
voorm 6ORL Stage
17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
8.25 – 12.00 6VZ Bezoek IOK – Beerse en MBS – Geel DE SCHUTTER M.
do, 21/03 hele dag 6FTA Stage
17/03 – 21/03 7BSO Buitenlandse reis – Krakau – Auschwitz DE DONCKER V. + SERNEELS K. + VERSWIJVEL S.
8.15-12.00 5CH+6CH Bedrijfsbezoek – BP Chembel – Geel BLUYS S. + DE VOS A.
1ste + 2de 5HW Verkeersproject – Workshop RYD – TE114 overkoepelend: CLEVE M. + SEYNAEVE K. + 1ste uur: VANNUFFELEN J. + 2de uur: ESSELENS C.
3de + 4de 5ECMT1+
5L+5MTWE
Verkeersproject – Workshop RYD -TE008 (5L+MTWE) + TE114 (5ECMT1) overkoepelend: CLEVE M. + SEYNAEVE K. + 3de uur: GEENTJENS K. (5ECMT1) + MONDELAERS H. (5L+5MTWE)+ 4de uur: ESSELENS C. (5ECMT1) + MONDELAERS H. (5L+5MTWE)
3de + 4de 5ECMT2+5ECWI+
5TW+5OM+5BI
Verkeersproject – Voorstelling: ‘Nu ben ik het zat’ – TE122 overkoepelend: CLEVE M. + SEYNAEVE K. + 3de uur: DEVITS I. (5OM) + ESSELENS C. (5BI) + GOOSSENS N. (5ECMT2+5ECWI) + SEYNAEVE K. (5TW)
4de uur: BENSCH H. (5BI) + DEVITS I. (5OM) + KEUSTERMANS M. (5ECMT2+5ECWI) + SEYNAEVE K. (5TW)
5de + 6de 1L + 1MOWE + 2L + 2MOWE Deelname Kangoeroewedstrijd – Wiskunde (elke klas 2 u na elkaar in hetzelfde lokaal) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 5ECMT2+5ECWI+
5OM+5BI
Verkeersproject – Workshop RYD
TE008 (5OM+5BI) +
TE114 (5ECMT2+5ECWI)
overkoepelend: CLEVE M. + SEYNAEVE K. + 5de uur: CLAES L (5ECWI) + VAN DER AERSCHOT S. (5OM+5BI) + VAN KEER T. (5ECMT2)
6de uur: VAN MEEUWEN E. (5ECMT2+5ECWI) + VAN DER AERSCHOT S. (5OM+5BI)
5de + 6de 5ECMT1+5L+
5MTWE+
5VZ+5MRV
Verkeersproject – Voorstelling: ‘Nu ben ik het zat’ – TE122 overkoepelend: CLEVE M. + SEYNAEVE K. + 3de uur: GIOS G. (5VZ+5MRV) + GOOSSENS N. (5L) JACOBS L. (5ECMT1+5MTWE)
4de uur: GIOS G. (5VZ+5MRV) + GOOSSENS N.  (5ECMT1+5MTWE) +TORFS M. (5L)
5de 2EXPL1+2+3 Problem Solving wedstrijd – wiskunde – TE012 VAN DEN BRUEL E. + VAN DE VELDE I.
13.45 – 15.40 2EXPL3 Rugscholing – HO116 TORFS A.
6de 1EXPL1+2+3 Problem Solving wedstrijd – wiskunde – TE012 KREIJKAMP I. + PEERAER A. + VERBRAEKEN C.
7de + 8ste 5TW Rijden onder invloed – zelfstudiepakket – OLC DIELS H.
vr, 22/03 vanaf 13.00 1B Medisch onderzoek – leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
2de 1B Wallaroe-wiskundewedstrijd – HO213 VAN CRAENENDONCK K.
10.30 – 23.00 8 lln van 6L Finaleronde van de Ken-je-klassiekenquiz – Leiden TORFS M.
4de 2BVL Wallaroe-wiskundewedstrijd – HO104 VAN CRAENENDONCK K.
7BSO Terugkoppelmoment buitenlandse reis
praatcafé oud-leerlingen
za, 23/03 oud-leerlingendag
ma, 25/03 25/03 t./m. 01/04 1L
2GL
Proefwerken
10.20 – 12.00 1EXPL2 + 1EXPL3 + 7MSTS + 7KZ+7TBZ + 7BS Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (1EXPL2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1EXPL3)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (7MSTS)
– Fietsrekken + dreef  (7KZ+7TBZ)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (7BS)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 26/03 hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 5ORL Stage
26/03 t./m. 01/04 1MOWE + 1EXPL
2L
Proefwerken
wo, 27/03 hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
27/03 t./m. 01/04 2MOWE + 2EXPL Proefwerken
27/03 t./m. 29/03 4TSO Proefwerken
8.25 – 10.20 5BI Trainingssessie CSS transformaties en animaties door oud-leerlingen – TE126 GJERTSEN V.
do, 28/03 hele dag 6FTA Stage
28/03 t./m. 03/04 3ASO (behalve 3Lw) + 3TSO Proefwerken
28/03 t./m. 29/03 4ASO Proefwerken
voorm 5ASO + TSO
6ASO + TSO
Leerlingen lesvrij omwille van klassenraden
8.25 – 10.05 7BSO Voorstelling opleidingen na secundair onderwijs door Syntra – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
9.00 – 11.30 1B + 2BVL Project: Wijs omgaan met sociale media LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 12.00 7BSO Speeddaten met oud-leerlingen i.f.v. studiekeuzebegeleiding – TP303 + TP304 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
16.00 – 19.30 Inschrijvingsavond
17.00 – 20.00 2 lln van 5 L en 2 van 6HW KRAS Scholierenparlement – Voorbereiding op lokale slotzitting – Moevement Lier CROENEN G. + GOOSSENS N.
vr, 29/03 8.45 – 10.00 3VV Voorlezen voor kleuters – Wervetuin Vorselaar BROECKX K.
29/03 t./m. 03/04 3Lw Proefwerken