Kalender

Maart 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
zo, 01/03 t./m. zo, 01/03 Alle leerlingen KROKUSVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 02/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag Alle leerlingen Toetsvrije dag ALLE PERSONEELSLEDEN
10.20 – 10.35 2MOWE4 + 5HW + 5BI + 5FTA+TW+CH + 5VZ Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE4)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (5HW)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5BI)
– Fietsrekken + dreef (5FTA+TW+CH)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5VZ)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 03/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
hele dag 4WE1+4WE2 Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4WE1: GELUYKENS I. + POTTIE T.
4WE2: DESOOMER I. + HAUTEKIET K.
9.00 – 12.00 3ASO+TSO Toneel – The Wetsuitman – De Werft Geel HENDRICKX M. + TOPS M. + VAN ‘T VELT H. +…
wo, 04/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
do, 05/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
hele dag 4GL/L1/EC2 + 4L2 Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4GL/L1/EC2: GOYENS E. + WEEMAES K.
4L2: SELIAERTS L. + WOUTERS W.
hele dag 4EC1+4HW Mondiale dag: voormiddag: film – namiddag: wandeling 4EC1: DE CNODDER Y. + SPRUYT M.
4HW: MARTENS V. + MENTEN D.
voorm 3EC + 3OC + 3OR Bedrijfsbezoek Coca Cola – Wilrijk BUTS V. + HENDRICKX M. + VERACHTERT C.
vr, 06/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 4STW2+3 Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4STW2: VAN ROMPAEY K. + WOUTERS E.
4STW3: VANDEWINKEL A. + RUTS S.
hele dag 4TW+4STW1 Mondiale dag: voormiddag: film – namiddag: wandeling 4TW: KREIJKAMP I. + VAN DE VEL K.
4STW1: VAN THIELEN J. + VERMEIREN B.
ma, 09/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
8.15 – 16.30 5ASO Dossinkazerne en fort van Breendonk – geschiedenis en godsdienst A. AUGUSTYNS + M. MARTINE + K. WEEMAES + 3 LKR
10.20 – 10.35 2MOWE5 + 5STW1 + 5STW2 + 6BI+6OM + 4EC2+4L1+GL Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE5)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (5STW1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5STW2)
– Fietsrekken + dreef (6BI+6OM)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4EC2+4L1+GL)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 4EC1 + 4EC2 + 4GL + 4HWw5 + 4WE2 Voorstelling modules in het 5de jaar – TE122 HENRI F. + KREIJKAMP I. + WOUTERS W. + MODULELEERKRACHTEN: DOCXI + GJERTSEN V. + JACOBS L. + MONDELAERS H. + NEYS D. + PERSOONS H. + VAN DE POL H.
6de 4L1 + 4L2 + 4HWw4 + 4WE1 Voorstelling modules in het 5de jaar – TE122 HENRI F. + SELIAERTS L. + VANARWEGEN L. + VAN ROOY V. + MODULELEERKRACHTEN: DOCXI + GJERTSEN V. + JACOBS L. + MONDELAERS H. + NEYS D. + PERSOONS H. + VAN DE POL H.
di, 10/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
hele dag 4MRP + 3+4OR + 4OC Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4MRP: VAN NUFFEL K.
3+4OR: BUTS V.
4OC: DEWIL G. + VERACHTERT C.
hele dag 3+4VV Mondiale dag: voormiddag: film – namiddag: wandeling DE PEUTER K. + VANARWEGEN L.
wo, 11/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
do, 12/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 12.30 2GL + 3GL + 4GL + 6GL Griekse dag – HO004 DOX L. + SELIAERTS L. + TORFS M.
vr, 13/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
vanaf 12.00 3BSO + 4BSO + 5ASO + 5TSO + 5BSO + 6BSO + 7BSO Musical Daens BRAECKMANS S. (5ECMT+5ECWI+5CH/FTA/TW) + DE DONCKER V. (7KZ+OA+TBZ) + GIOS G. (6VZ+5MRV+6MRV) + GOOSSENS N. (5MTWE+5WEWI1+5HW) + KENNIS N. (5LMT/LWI/LWE) + MEIR M. (5WEWI2+5STW1) + ROES C. (5ORL) + SERNEELS KA. (7BS+6ORL+5VZ) + TUYAERTS L. (3VV+4MRP) + VAN DOMMELEN K. (5BI/OM + 5STW2) + VAN NUFFEL K. (3OR+4OR+4VV)
ma, 16/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
16/03 t/m 20/03 7BSO Krakau SERNEELS KA. + …
10.20 – 10.35 2EXPL2 + 4MRP + 4EC1 + 4WE1 + 4WE2 Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2EXPL2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4MRP)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4EC1)
– Fietsrekken + dreef (4WE1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4WE2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 17/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
16/03 t/m 20/03 7BSO Krakau SERNEELS KA. + …
wo, 18/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
16/03 t/m 20/03 7BSO Krakau SERNEELS KA. + …
voorm 6GL/6LMT/6LWE/ 6LWI Voorbereiding Italiëreis: workshops – UAntwerpen SMEYERS L. + TORFS M.
do, 19/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
16/03 t/m 20/03 7BSO Krakau SERNEELS KA.
7.30 – 17.00 6CH Labo: Warmteleer en pompen –  Acta Brasschaat DE VOS A.
voorm 2GL Proefwerk Grieks
5de + 6de Alle leerlingen van de eerste graad Wiskundewedstrijd – HO212 (1B) + HO101 (1L1) + HO102 (1L2) + HO201 (1MOWE1) + HO202 (1MOWE2) + HO206 (1MOWE3) + HO207 (1MOWE4) + HO115 (1MOWE5) + HO116 (1MOWE6) + HO203 (1MOWE7) + HO204 (1EXPL1) + HO205 (1EXPL2) + HO107 (1EXPL7) + HO213 (HO2013)+ HO108 (2GL/L) + HO112 (2MOWE1) + HO113 (2MOWE2) + HO114 (2MOWE3) + HO218 (2MOWE4) + HO214 (2MOWE5) + HO215 (2MOWE6) + HO012 (2EXPL1+2+3) DILLEN G. + SERNEELS KE. + VERHOEVEN A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 20/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
16/03 t/m 20/03 7BSO Krakau SERNEELS KA.
ma, 23/03 23/03 t/m 27/03 6MRV Blokstage
23/03 – 31/03 1L Proefwerken
10.20 – 10.35 2EXPL3 + 4HW + 7BS+7KZ + 7TBZ + 7OA Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2EXPL3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4HW)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (7BS+7KZ)
– Fietsrekken + dreef (7TBZ)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (7OA)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 24/03 hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
23/03 t/m 27/03 6MRV Blokstage
24/03 – 31/03 1MOWE+1EXPL
2GL+2L
Proefwerken
wo, 25/03 23/03 t/m 27/03 6MRV Blokstage
voorm 6ORL Stage
25/03 – 27/03 4TSO Proefwerken
do, 26/03 23/03 t/m 27/03 6MRV Blokstage
hele dag 6FTA Stage
26/03 – 31/03 2MOWE+2EXPL Proefwerken
26/03 – 01/04 3ASO/TSO Proefwerken
26/03 – 27/03 4ASO Proefwerken
voorm 5+6 ASO/6TSO (behalve 6FTA) Vrijaf omwille van klassenraden
12.55 – 13.45 7OA + 7TBZ + 7KZ + 7BS Infosessie Syntra – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
vr, 27/03 23/03 t/m 27/03 6MRV Blokstage
8.20 – 17.30 5+6+7BSO Uitstap Antwerpen + in namiddag theatervoorstelling Assisen III SERNEELS KA. + …
ma, 30/03 hele dag 4 ASO+TSO+BSO
5+6 ASO/TSO/BSO
Vrijaf omwille van klassenraden
di, 31/03 hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
hele dag 1B+2B Afsluitactiviteit BREUGELMANS S. + HARDIS I. + VAN DIJCK M.