Kalender

Maart 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
zo, 01/03 t./m. zo, 01/03 Alle leerlingen KROKUSVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 02/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag Alle leerlingen Toetsvrije dag ALLE PERSONEELSLEDEN
hele dag Alle leerlingen Dag van het Kortverhaal
9.15 – 13.10 (middag-pauze 5de lesuur) 7TBZ Lezing dementie – ECD Turnhout VAN ROMPAEY K.
9.20 – 9.40 1MOWE2 + 1MOWE4 Studiekeuzeles HARDIS I. (1MOWE2) + LEYSEN S. (1MOWE4) + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
9.45 – 10.05 1MOWE1 + 1L2 Studiekeuzeles HARDIS I. (1MOWE1) + LEYSEN S. (1L2)+ LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 10.35 2MOWE4 + 5HW + 5BI + 5FTA+TW+CH + 5VZ Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE4)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (5HW)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5BI)
– Fietsrekken + dreef (5FTA+TW+CH)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5VZ)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.25 – 10.45 1EXPL2 + 1EXPL1 Studiekeuzeles HARDIS I. (1EXPL2) + LEYSEN S. (1EXPL1) + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.50 – 11.10 1MOWE6 Studiekeuzeles HARDIS I. + LEERKRACHTDIE ER LES HEEFT
11.15 – 11.35 1EXPL3 + 1MOWE3 Studiekeuzeles HARDIS I. (1EXPL3) + LEYSEN S. (1MOWE3)+ LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
11.40 – 12.00 1MOWE5 + 1MOWE7 Studiekeuzeles HARDIS I. (1MOWE5)+ LEYSEN S. (1MOWE7) + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 14.35 2MOWE6 Studiekeuzeles: I study – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
di, 03/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
hele dag 4WE1+4WE2 Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4WE1: GELUYKENS I. + POTTIE T.
4WE2: DESOOMER I. + HAUTEKIET K.
9.00 – 12.00 3ASO+TSO Toneel – The Wetsuitman – De Werft Geel HENDRICKX M. (3EC1) + LAENEN S. (3WE2) + TOPS M. (3STW2) + VAN DEN BOSCH J. (3EC2) + VAN DE POL L. (3STW1) + VANGENECHTEN M. (3TW/3OC) + VAN ‘T VELT H. (3HW) + WEYTS L. (3WE1) + WOUTERS W. (3GL/3L)
9.00 – 9.15 2MOWE5 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
10.50 – 11.05 2EXPL3 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
5de + 6de 5STW2 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
13.30 – 13.45 2B Hindoe-gelovige – HO212 LEERKRACHT GODSDIENST
14.55 -15.10 2MOWE4 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
7de + 8ste 5WEWI1 + 5MTWE Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
wo, 04/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
1ste + 2de 5WEWI2 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
do, 05/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
hele dag 4GL/L1/EC2 + 4L2 Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4GL/L1/EC2: GOYENS E. + WEEMAES K.
4L2: SELIAERTS L. + VAN ROOY V.
hele dag 4EC1+4HW Mondiale dag: voormiddag: film – namiddag: wandeling 4EC1: DE CNODDER Y. + VLOEMANS S.
4HW: MARTENS V.
GAAT NIET DOOR 3EC + 3OC Bedrijfsbezoek Coca Cola – Wilrijk HENDRICKX M. + VERACHTERT C.
3de+4de 1L1 + 1L2 Disco-project Forum Romanum – HO215 (1L1) + HO108 (1L2) AERTS V. + DOX L. + VERBIEST N.
3de + 4de 2EXPL3 Studiekeuzeles HARDIS I.
12.55 – 14.35 2MOWE4 Studiekeuzeles: I study – HO111 LEYSEN S. + LEERKRACHT DIE ER LES GEEFT
6de 1L1 Studiekeuzeles HARDIS I.
vr, 06/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 4TW+ 4STW2 Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4TW: KREIJKAMP I. + VAN DE VEL K.
4STW2: VAN ROMPAEY K.
hele dag 4STW1 + 4STW3 Mondiale dag: voormiddag: film – namiddag: wandeling 4STW1: VAN DEN BRUEL E. + VERMEIREN B.
4STW3: RUTS S. + VAN THIELEN J. 
1ste + 2de 5STW1 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
9.00 – 9.15 2MOWE6 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
9.20 – 9.35 2MOWE2 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
10.20 – 12.00 2MOWE6 Studiekeuzeles: I study – HO211 LEYSEN S. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
10.50 – 11.05 2MOWE1 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
11.10 – 11.25 2MOWE3 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
13.30 – 13.45 2EXPL2 Hindoe-gelovige – HO212 LEERKRACHT GODSDIENST
13.50 _ 14.05 2GL/L Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
14.55 -15.10 2EXPL1 Hindoe-gelovige – HO205 LEERKRACHT GODSDIENST
ma, 09/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
8.15 – 16.30 5ASO Dossinkazerne en fort van Breendonk – geschiedenis en godsdienst AUGUSTYNS A. + BRAECKMANS S. (5HW+5ECWI) + GOOSSENS N. (5L) + MEIR M. (5WEWI1+5MTWE) + NGUYEN T. (5ECMT) + VAN DE VEL K. (5WEWI2)
1ste – 4de 2EXPL1 RSV – HO116 (VGC) + HO102 (HELSG) HELSEN G. + VAN GESTEL C.
8.25- 12.00 3STW (groep B) Groepsles gezond bewegen voor pubers en fitness – An Minten Vorselaar RUTS S.
10.20 – 10.35 2MOWE5 + 5STW1 + 5STW2 + 6BI+6OM + 4EC2+4L1+GL Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE5)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (5STW1)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5STW2)
– Fietsrekken + dreef (6BI+6OM)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4EC2+4L1+GL)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 4EC1 + 4EC2 + 4GL + 4HWw5 + 4WE2 Voorstelling modules in het 5de jaar – TE122 KEUSTERMANS M. + KREIJKAMP I. + WOUTERS W. + MODULELEERKRACHTEN: DOCXI + GJERTSEN V. + JACOBS L. + MONDELAERS H. + NEYS D. + PERSOONS H. + VAN DE POL H.
6de 4L1 + 4L2 + 4HWw4 + 4WE1 Voorstelling modules in het 5de jaar – TE122 KEUSTERMANS M. + SELIAERTS L. + VANARWEGEN L. + VAN ROOY V. + MODULELEERKRACHTEN: DOCXI + GJERTSEN V. + JACOBS L. + MONDELAERS H. + NEYS D. + PERSOONS H. + VAN DE POL H.
15.00 – 16.30 3STW (groep A + C) Groepsles gezond bewegen voor pubers – TE? + Fitness – An Minten Vorselaar BROECKX K. + RUTS S.
di, 10/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
hele dag 4MRP
3+4OR + 4OC
Mondiale dag: voormiddag: wandeling – namiddag: film 4MRP: BAETEN V.
3+4OR: BUTS V.
4OC: BORGHS D. + VERACHTERT C.
hele dag 3+4VV Mondiale dag: voormiddag: film – namiddag: wandeling DE PEUTER K. + VAN NUFFEL K.
wo, 11/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
GAAT NIET DOOR 5BI+6BI Bedrijfsbezoek Intracto – Herentals BENSCH H. + GJERTSEN V.
1ste + 2de 5WEWI2 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
do, 12/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 12.30 2GL + 3GL + 4GL + 6GL Griekse dag – HO004 DOX L. + SELIAERTS L. + TORFS M.
8.25 – 14.00 6STW1 + 6STW2 Isotopolis – Dessel DE ZAEYER K. + PEERAER A.
11.10 – 15.40 2MOWE1 RSV – Heuf 1 (VWH) + HO116 (VE) VAN WASSENHOVEN H. + VERMEEREN E.
vr, 13/03 03/02 – 20/03 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
1ste + 2de 5STW1 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
GAAT NIET DOOR 3BSO + 4BSO + 5ASO + 5TSO + 5BSO + 6BSO + 7BSO Musical Daens BRAECKMANS S. (5ECMT+5ECWI+5CH/FTA/TW) + DE DONCKER V. (7KZ+OA+TBZ) + GIOS G. (6VZ+5MRV+6MRV) + GOOSSENS N. (5MTWE+5WEWI1+5HW) + KENNIS N. (5LMT/LWI/LWE) + MEIR M. (5WEWI2+5STW1) + ROES C. (5ORL) + SERNEELS KA. (7BS+6ORL+5VZ) + VERSWIJVEL S. (3VV+4MRP) + VAN NIEUWENHOVE L. (5BI/OM + 5STW2) + VAN NUFFEL K. (3OR+4OR+4VV)
4de – 7de 2MOWE5 RSV – HO116 (SMEYERS L.) + HO114 (VRANCKX K.) SMEYERS L. + VRANCKX K.
ma, 16/03 GAAT NIET DOOR 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
GAAT NIET DOOR 7BSO (om 10.20u op school!) Film: Schindler’s List – TP304 +  vertrek naar Krakau DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + VERSWIJVEL S.
reserve: K. VAN NUFFEL
10.20 – 10.35 2EXPL2 + 4MRP + 4EC1 + 4WE1 + 4WE2 Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2EXPL2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4MRP)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4EC1)
– Fietsrekken + dreef (4WE1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4WE2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
GAAT NIET DOOR Inschrijvingsavond
di, 17/03 GAAT NIET DOOR 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
GAAT NIET DOOR 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
GAAT NIET DOOR 7BSO Krakau DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + VERSWIJVEL S.
reserve: K. VAN NUFFEL
GAAT NIET DOOR 5VZ Voorbereiden vaderdagactiviteit met de kleuters – Wervetuin Vorselaar 1ste+2de: TUYAERTS G.
3de+4de: BEX C.
4de – 7de 2B RSV – HO204 VERMEEREN E.
wo, 18/03 GAAT NIET DOOR 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
GAAT NIET DOOR 6ORL Stage
GAAT NIET DOOR 6MRV Stage
GAAT NIET DOOR 7BSO Krakau DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + VERSWIJVEL S.
reserve: K. VAN NUFFEL
GAAT NIET DOOR 6GL/6LMT/6LWE/ 6LWI Voorbereiding Italiëreis: workshops – UAntwerpen SMEYERS L. + TORFS M.
GAAT NIET DOOR 5WEWI2 Squash – Vlaams Squashcentrum – Herentals SLEGERS M.
do, 19/03 GAAT NIET DOOR 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
GAAT NIET DOOR 6FTA Stage
GAAT NIET DOOR 7BSO Krakau DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + VERSWIJVEL S.
reserve: K. VAN NUFFEL
GAAT NIET DOOR 6CH Labo: Warmteleer en pompen –  Acta Brasschaat DE VOS A.
1ste + 2de 2GL Proefwerk Grieks – HO107
GAAT NIET DOOR 4EC1 + 4EC2 Spreker – TE122 DEHOPERE K.
nam 7BSO Film – Schindler’s List – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
5de + 6de Alle leerlingen van de eerste graad (behalve 1B en 2B) kangoeroewedstrijd – HO101 (1L1) +
HO102 (1L2) +
HO201 (1MOWE1) + HO202 (1MOWE2) + HO206 (1MOWE3) + HO207 (1MOWE4) + HO115 (1MOWE5) + HO116 (1MOWE6) + HO203 (1MOWE7) + HO204 (1EXPL1) + HO205 (1EXPL2) + HO107 (1EXPL7) +
HO108 (2GL/L) + HO112 (2MOWE1) + HO113 (2MOWE2) + HO114 (2MOWE3) + HO218 (2MOWE4) + HO214 (2MOWE5) + HO215 (2MOWE6) + HO012 (2EXPL1+2+3)
BASTIAENS A. + DILLEN G. + SERNEELS KE. +  LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vr, 20/03 GAAT NIET DOOR 6VZ Stage (niet in krokusvakantie)
GAAT NIET DOOR 7BSO Krakau DE DONCKER V. + SERNEELS KA. + VERSWIJVEL S.
reserve: K. VAN NUFFEL
GAAT NIET DOOR 5WEWI1+2 + 5LWI + 5ECWI + 5MTWE + 5LWE + 6TW Isotopolis – Dessel GREEFS R. + LAUWEREYS H. + MONDELAERS H.
ma, 23/03 GAAT NIET DOOR 6MRV Blokstage
23/03 – 30/03 1L
2GL/2L
Proefwerken
1ste – 3de 3GL Proefwerken
10.20 – 10.35 2EXPL3 + 4HW + 7BS+7KZ + 7TBZ + 7OA Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2EXPL3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4HW)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (7BS+7KZ)
– Fietsrekken + dreef (7TBZ)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (7OA)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 24/03 GAAT NIET DOOR 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
GAAT NIET DOOR 6MRV Blokstage
24/03 – 30/03 1MOWE+1EXPL
2MOWE+2EXPL
Proefwerken
wo, 25/03 GAAT NIET DOOR 6MRV Blokstage
GAAT NIET DOOR 6ORL Stage
25/03 – 27/03 4TSO Proefwerken
do, 26/03 GAAT NIET DOOR 6MRV Blokstage
GAAT NIET DOOR 6FTA Stage
26/03 – 01/04 3ASO/TSO (behalve 3GL en 3Lw5) Proefwerken
26/03 – 27/03 4ASO Proefwerken
voorm 5+6 ASO/6TSO (behalve 6FTA) Vrijaf omwille van klassenraden
GAAT NIET DOOR 3VV Bezoek bib Vorselaar BROECKX K.
GAAT NIET DOOR 1B + 2B Schaatsen – BLOSO Herentals HARDIS I. + VAN CRAENENDONCK K.
GAAT NIET DOOR 7OA + 7TBZ + 7KZ + 7BS Infosessie Syntra – TE122 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
GAAT NIET DOOR 7BSO Speeddaten met oud-leerlingen – TP303 + TP304 DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
GAAT NIET DOOR 5HW Toneelvoorstelling “Het voordeel van de twijfel” – Herentals GOOSSENS N. + MEIR M.
vr, 27/03 GAAT NIET DOOR 6MRV Blokstage
27/03 – 01/04 3GL + 3Lw5 Proefwerken
nam 4ASO/TSO Proefwerken
GAAT NIET DOOR 5+6+7BSO Uitstap Antwerpen + in namiddag theatervoorstelling Assisen III 5+6VZ: DE SCHUTTER M. + GRIELENS A.
5+6ORL: ROES C. + SNEYERS M.
5+6MRV: WAUTERS E.
7BSO: DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
ma, 30/03 hele dag 3VV+3OR
4 ASO+TSO+BSO
5+6 ASO/TSO/BSO
7BSO
Vrijaf omwille van klassenraden
voorm 1B + 2B Leerlingencontact – HO212 VAN CRAENENDONCK K. + VAN ELSEN L.
voorm 1B + 2B Afsluitende activiteit BREUGELMANS S. + VAN DIJCK M.
di, 31/03 GAAT NIET DOOR 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
31/03 – 03/04 1ste graad Lesvrij omwille van klassenraden, evaluatie en/of oudercontact