Kalender

Maart 2021

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 01/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
01/03 – 05/03 J1 Deze week: Info basisopties
2de 2Aa2 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN ROOY V. + LKR DIE ER LES HEEFT
3de 2Al1 Studiekeuzebegeleiding naar G2 SNEYERS R. + LKR DIE ER LES HEEFT
4de 2Aa3 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN ROOY V. + LKR DIE ER LES HEEFT
4de 2Aa1 Studiekeuzebegeleiding naar G2 SNEYERS R. + LKR DIE ER LES HEEFT
5de 2Aa4 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN KEER T. + LKR DIE ER LES HEEFT
5de 2Ac2 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN DEN BERGH A. + LKR DIE ER LES HEEFT
6de 2Aa5 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN KEER T. + LKR DIE ER LES HEEFT
7de 2Aa6 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN KEER T. + LKR DIE ER LES HEEFT
7de 2Ac3 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN DEN BERGH A. + LKR DIE ER LES HEEFT
10.20 – 10.35 2Aa6 + 2Aa7 + 5ECWI + 5LWE + 5HW + 3OC + 3TW + 5ORL Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2Aa6)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2Aa7)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5ECWI+5LWE+5HW)
– Fietsrekken + dreef (3OC+3TW)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5ORL)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 02/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
Ouders van leerlingen van het 6de leerjaar Infoavond
wo, 03/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage
3de 2Al2 Studiekeuzebegeleiding naar G2 SNEYERS R. + LKR DIE ER LES HEEFT
do, 04/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
3de 2Ac1 Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN DEN BERGH A. + LKR DIE ER LES HEEFT
nam 5MRV Werkplekleren
5de 2Ba+2Bb Studiekeuzebegeleiding naar G2 VAN DEN BERGH A. + LKR DIE ER LES HEEFT
vr, 05/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
ma, 08/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
Ouders van leerlingen van het eerste jaar Infoavond basisopties
10.20 – 10.35 2Ac1 + 2Ac2 + 5STW2 + 5WEWI1 + 6BI + 6OM Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2Ac1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2Ac2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5STW2)
– Fietsrekken + dreef (5WEWI1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6BI+6OM)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 09/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
wo, 10/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
do, 11/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
nam 5MRV Werkplekleren
vr, 12/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
ma, 15/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
8.25 – 16.30 6BI + 6OM Bedrijfsspel Ecoman – TE125 + TE127 + TE128 BENSCH H. + DEVITS I.
10.20 – 10.35 2Ac3 + 2Aa5 + 5STW3 + 5GL + 5LWI + 5WEWI2 + 6FTA + 6CH + 6TW Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2Ac3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2Aa5)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5STW3)
– Fietsrekken + dreef (5GL+5LWI+5WEWI2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6FTA+6CH+6TW)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 16/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
wo, 17/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
do, 18/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
3de+4de 1A en 2A Kangoeroewedstrijd – Wiskunde –  1Al1:Ho215 + 1Al2:HO214 + 1Aa1:HO2101 + 1Aa2:HO202 + 1Aa3:HO206 +  1Aa4:HO207 +  1Aa5:HO218 + 1Aa6:HO102 + 1Aa7:HO108 +  1Ac1:HO203 + 1Ac2:HO211 + 1Ac3:HO205 + 2Agl+Al1:HO116 + 2Al2+2Aa1: HO114 + 2Aa2:HO113 + 2Aa3:HO112 + 2Aa4:HO107 + 2Aa5:HO003 + 2Aa6:HO101 + 2Aa7:HO204 + 2Ac1:HO217 + 2Ac2:HO111 + 2Ac3: HO216 1Al1:SOETEMANS N. + 1Al2:VERBIEST N. + 1Aa1:AERTS V. +
1Aa2:PLUYM K. +
1aA3:MERTENS S. + 1Aa4:SMEYERS L. + 1Aa5:VAN CRAENENDONCK K. + 1Aa6:VAN DIJCK M. + 1Aa7:MARIEN J. +
1Ac1:TORFS A. (3de) en BREUGELMANS S. (4de) +
1Ac2:VAN DE VEL B. (3de) en VAN GESTEL C. (4de)
1Ac3:VAN DEN BROECK F. (3de) en BERGHMANS I. (4de)
2Agl/2Al1:MARISSEN A. +
2Al2/2Aa1:HEMELAERS A. +
2Aa2:VAN DEN BRUEL E. +(3de) en BORGHS D. (4de) +
2Aa3:SMEYERS J. +
2Aa4:VAN DEN BORNE L. + 2aA5:VAN DEN BOSCH J. + 2Aa6: VRINS S. (3de) en VAN DER HAEGEN A. (4de) +
2Aa7:BASTIAENS A. +
2Ac1:BELLEKENS J. +
2Ac2:DE ROOVER K. + 2Ac3:CAVENS T.
nam 5MRV Werkplekleren
12.30 – 14.35 1Aa1 Schaatsen – BLOSO Herentals PLUYM K.
vr, 19/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
08/03 – 19/03 5ORL Werkplekleren – Decathlon
12.30 – 14.35 1Ac1 Schaatsen – BLOSO Herentals PLUYM K.
ma, 22/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
22/03 – 26/03 6MRV Stage
22/03 – 30/03 2Agl +2Al Proefwerken
8.25 – 11.10 3GL Proefwerk Grieks
5ORL GOP
10.20 – 10.35 1B + 2Ba + 2Bb + 3L + 3EC1 + 3EC2 Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (1B)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2Ba+2Bb)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3L)
– Fietsrekken + dreef (3EC1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3EC2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 12.30 1Aa2 Schaatsen – BLOSO Herentals PLUYM K.
di, 23/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
22/03 – 26/03 6MRV Stage
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
23/03 – 30/03 1Al + 2Aa + 2Ac Proefwerken
wo, 24/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
22/03 – 26/03 6MRV Stage
voorm 6ORL Stage
24/03 – 30/03 1Aa + 1Ac Proefwerken
24/03 – 26/03 4TSO Proefwerken
do, 25/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
22/03 – 26/03 6MRV Stage
nam 5MRV Werkplekleren
25/03 – 31/03 3Le + 3EC + 3WE + 3HW
3TSO
Proefwerken
25/03 – 26/03 4ASO Proefwerken
voormiddag 3de graad ASO/TSO Vrijaf omwille van klassenraden
vr, 26/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
22/03 – 26/03 6MRV Stage
26/03 – 31/03 3Lw Proefwerken
namiddag 4ASO + TSO Proefwerken
ma, 29/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 3BSO + 4ASO/TSO/BSO
3de graad ASO/TSO/BSO
Vrijaf omwille van klassenraden
29/03 – 30/03 1B + 2Ba + 2Bb proefwerken
di, 30/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
wo, 31/03 01/03 – 02/04 5VZ Stage
voorm 6ORL Stage