Kalender

Mei 2018

Datum Uur Klas Wat? Wie?
di, 01/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: Feest van de Arbeid ALLE PERSONEELSLEDEN
wo, 02/05 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
8.25 – 12.00 6TW Voorstelling GIP – TE314 (bio) – TE001 (chemie) – TE102 (fysica) BOEKAERTS S. (enkel 3de+4de) + BORGHS D. (enkel 3de) + DE VOS A. (enkel 4de) + DIELS H. + GREEFS R. (enkel 3de) +  JANSSENS N. + LAUWEREYS H. + SPRUYT M. (enkel 1ste) + TILLEMAN L. (enkel 2de) + VAN DE VEL K.
1ste + 2de 2STV1 SA: Gevoelens – HO116 VERMEEREN E.
do, 03/05 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
16/04 – 04/05 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 6FTA Stage
8.20 – 17.00 6ECWI + 6L + 6MTWI + 6MTWE Excursie Hageland en Haspengouw VAN DEN KIEBOOM K. + DE SCHUTTER G.
2de 2STV2 SA – HO205 BREUGELMANS S.
12.50 – 16.30 6VZ Animatienamiddag voor bejaarden – RVT De Wijngaard Grobbendonk VAN DEN BERGH A. + SERNEELS KA.
6de + 7de 2STV1 Rugscholing – HO116 JACOBS L.
7de + 8ste lln uit 2GL/L/MOA/MOT Infosessie over de 2de graad i.v.m. studiekeuze – TE302 + TE303 + TE304 + TE305 BROECKX K. + CUYVERS K. + HENDRICKX M. + MICHIELSEN K. + PROOST L. + STICKENS J. + VAN GESTEL E. + VERACHTERT C. + WEYTS L. + WOUTERS W.
vr, 04/05 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
hele dag 5FTA Stage (niet op 30 april en 1 mei)
hele dag 5ORL Stage
8.20 – 17.00 6TW + 6BI + 6OM + 6CH + 6FTA Excursie Hageland en Haspengouw VAN DEN KIEBOOM K. + LAUWEREYS H.
8.25 – 16.30 5VZ Project bewegen: Sportdag in Kleuterschool Wervetuin Vorselaar 1+2: SLEGERS M. + VOS K.
3+4: VAN HEYST E.
middag: VAN HEYST E.
5+6: GIOS G. + VAN HEYST E.
7+8: VAN HEYST E.
hele dag 3 lln van 5HW en 6HW Plenaire slotzitting KRAS – Brussel VAN NIEUWENHOVE L.
nam 1ste + 2de jaren +
3ASO+3TSO
Vorselaar
Solidariteitstocht – in en rond Vorselaar Overkoepelend: BERGHMANS I. + CLEFAS C. + HEMELAERS A. + TOPS M.
Begeleiders 3de j: BOGAERTS H. (3STW1) + CUYVERS K. (3STW2) + DECLERQ Y. (3HW1) + LEONAERS J. (3HW2+3OC) + HENDRICKX M. (3L2) + MAHIEU I. (3WE2) + SELIAERTS L. (3GL/L1) + STICKENS J. (3WE1) + VAN ‘T VELT H. (3EC2) + WOUTERS W. (3EC1+3TW)
Begeleiders 1ste graad: aparte regeling Horizon
8ste 1ste + 2de jaar Vorselaar GEEN huiswerkklas BETROKKEN LEERKRACHTEN
za, 05/05 9.00 – 17.00 Betrokken leerlingen Open Dag met info, rondleidingen en inschrijvingen – Vorselaar DIRECTIES + BETROKKEN LEERKRACHTEN
ma, 07/05 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
hele dag Alle leerlingen van de 2de graad Sportdag Overkoepelend: VAN WASSENHOVEN H. + VERMEIREN B.
hele dag: BOCKX J. + BORGHS D. + CLEFAS C. + DE SOOMER I. + GELUYKENS I. + HENDRICKX M. + KREIJKAMP I. + LAENEN S. + MARTENS V. + MENTEN D. + SCHELLENS L. + STICKENS J. + TOPS M. + VAN DEN BRUEL E. + VAN DER VELDE I. + VERBRAEKEN C. + WEYTS L. + WOUTERS W.
voorm: PROOST L. (De Dreef) + VERACHTERT C. (fiets)
nam: THIJS L. (De Dreef) + STAGIAIR (fiets)
reserven hele dag: VAN NUFFEL K.
reserven voorm: MAES B. + DE PEUTER K.
reserven nam: WOUTERS E.
hele dag 5 + 6 BSO Excursie Brussel DE WINTER L. + GIOS G. + SERNEELS KA.
8.20 – 17.00 6HW + 6ECMT Excursie Hageland en Haspengouw KERCKHOFS S. VAN DEN KIEBOOM K.
voorm 1MOWE4 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
1ste – 4de 2STV1 + 2 IO – TE212 + TE215 + TE123 + TE207 BROECKX K. + CUYVERS K. + RUTS S. + WOUTERS E.
10.20 – 10.35 2MOA4 + 5HW + 5BI + 5OM + 5VZ Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOA4)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (5HW)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (5BI)
– Fietsrekken + dreef (5OM)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5VZ)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
11.10 – 13.45 2MOA4 SA: gevoelens – Heuf 1 CAUTEREELS R.
Nieuwe leerlingen Extra inschrijvingsavond in Vorselaar
di, 08/05 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
hele dag 6ORL Vandaag GEEN stage omwille van sportdag
hele dag Alle leerlingen van de 3de graad Sportdag overkoepelend: SLEGERS M.
hele dag: AERTS J. + DE ZAEYER K. + GEENTJENS M. + JACOBS L. + JANSSENS N. + KENNIS N. + LAUWEREYS H. + MOL S.NEYS D. + SNEYERS M. + TILLEMAN L. + VANDENDRIESSCHE T. +  VAN DE POL H. + VANDEWINKEL A. + VAN KEER T. + VERBIST E. + VERREYDT S. + STAGIAIR LO
voorm: COUTTENYE K. (De Dreef) + DIELS H. (fiets)
nam: NUYTS R. (De Dreef) + SOETEMANS K.STAGIAIR
reserven hele dag: BLUYS S.
reserven voorm: SERNEELS KA. + CLEVE M. + DEVITS I.
reserven nam: VAN HEYST E. + VAN UYTSEL H.
8.25 – 18.30 1L1 + 1L2 Excursie Xanten DOX L. + VERBIEST N.
4de 2MOA3 Burgemeester op bezoek – HO201 – SEI GESTELS S.
5de + 6de 2MOT1 SA – HO116 BREUGELMANS S.
5de + 6de 2MOA2 SA: Cirkels – HO201 GESTELS S.
wo, 09/05 16/04 – 11/05 7KZ+TBZ+OA Stage (niet op 30 april, 1, 8, 10 en 11 mei)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
1ste + 2de 2BVL SA: Gevoelens – HO116 VERMEEREN E.
4de 2STV2 SA – HO116 BREUGELMANS S.
do, 10/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: O.-H.-Hemelvaart ALLE PERSONEELSLEDEN
vr, 11/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 14/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
8.20 – 17.00 6WEWI1 + 6WEWI2 Excursie Hageland en Haspengouw DIERCKX N. + SPRUYT M.
voorm 1MOA5 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
10.20 – 10.35 2MOA3 + 4EC2d+4GLw4+4L1d + 4EC2w +
4GLw5+4L1w +
4L2
Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOA3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4EC2d+4GLw4+4L1d)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4EC2w)
– Fietsrekken + dreef (4GLw5+4L1w)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4L2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 15/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
7.30 – 17.00 2MOA1 + 2MOA2 +
2MOA3 + 2MOA4
Democracity (Belvue-museum) + Bezoek Vlaams Parlement – Brussel – SEI DEHOPERE K. (2MOA4) + GESTELS S. + MARISSEN A. (2MOA1) + SMEYERS J. (2MOA2) + VAN HOOF A. (2MOA3)
8.25 – 16.30 2GL1/L1 + 2L2 + 2MOT1 + 2GL2/L3/MOA5/MOT2 Excursie Euregio + Thermenmuseum Heerlen – Aardrijkskunde en geschiedenis BORGHS D. + CAUTEREELS R. + JANSSENS M. + SMEYERS L. + VAN DE VEL B. + DE BIE L.
8.00 – 19.30 3ASO Historische stadswandeling o.l.v. studienten Thomas More – Brugge CLEFAS C. + DE ROOVER K. + LAENEN S. + MAHIEU I. + MERTENS S. + MICHIELSEN K. + VAN DEN BOSCH J. + WEYTS L.
7.30 – 20.30 4GL+4L1+4L2 Excursie Trier – Latijn DE CNODDER Y. + SELIAERTS L.
8.25 – 18.00 4WE1+4WE2+4EC1+
4EC2(d)
Stadsbezoek Aken – Duits DE SOOMER I. + HEREMANS S. + JACOBS L. + MENTEN D. + SCHELLEKENS T. + VAN MEEUWEN E. + VAN KEER T.
wo, 16/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6MRV + 7MV Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 12.00 6BI Mondelinge proef GIP – TE126 BENSCH H. + GJERTSEN V. + HEREMANS S.
8.25 – 10.05 2GL1/L1 + 2L2 + 2GL/L3/MOA5/MOT2 Peilingsproef wiskunde LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste + 2de 2MOA3 SA: Gevoelens – HO116 CAUTEREELS R.
do, 17/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 16.30 6CH GIP – presentaties – TE001 BLUYS S. + DE VOS A. + GREEFS R. + VERSCHUEREN L.
8.25 – 10.05 2GL1/L1 + 2L2 + 2GL/L3/MOA5/MOT2 Peilingsproef wiskunde LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
8.25 – 10.05 4TW + 4OC Gezondheidsrally 1ste+2de: GEENTJENS M. + JACOBS C. + VAN DYCK F. + VAN GESTEL E. + VERSWIJVEL S. + MYLLE B. (reserve)
1ste: DE ROOVER K.
2de: BOCKX J.
10.20 – 12.00 4GL/4L1 Gezondheidsrally 3de+4de: DECLERCQ Y. + GEENTJENS M. + JACOBS C. + VAN GESTEL E.
3de: MYLLE B. + MENTEN D.
4de: BOCKX J. + SELIAERTS L.
10.20 – 12.00 2GL1/2L1 SA – Heuf 1 MARISSEN A.
middag vanaf 12.05 Geïnteresseerde leerlingen van het 4de jaar Infomiddag over de studierichting FTA – TE201 JACOBS K.
5de – 8ste 7OA Bezoek aan Centrale Sterilisatie Afdeling – AZ Herentals PAUWELS K.
5de – 7de 7KZ Studiebezoek Kinderland – Berlaar SCHOETERS M.
5de – 7de 6OM GIP presentaties Frans VANDEWINKEL A.
12.55 – 14.35 4EC1 Gezondheidsrally 5de+6de: BENSCH H. + GEENTJENS M. + JACOBS K. + JACOBS C. + VAN GERVEN S.
5de:  VAN DYCK F.
6de: VAN GESTEL E.
reserven: VAN GESTEL E. (5de) + VAN DYCK F. (6de)
6de + 7de 2STV2 Rugscholing – HO116 HELSEN G.
vr, 18/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 5ORL Stage
8.00 – 16.30 2STV1 + 2STV2 Bezoek Gallo-Romeins museum Tongeren + Euregio – Geschiedenis en aardrijkskunde BORGHS D. + DE ROOVER K.
Alle meisjes van het 1ste jaar Inentingen tegen baarmoederhalskanker – Vorselaar
8.25 – 10.05 4L2 Gezondheidsrally 1ste+2de: BENSCH H. + JACOBS C. + MYLLE B.
1ste: SELIAERTS L. + SMEYERS LE. + VAN DYCK F.
2de: HARDIS I. + MENTEN D. + SLEGERS M.
reserve: VAN THIELEN J.
10.20 – 12.00 4EC2 Gezondheidsrally 3de+4de: BOEKAERTS S. + JACOBS K. + PLUYM K.
3de: GELUYKENS I. + GILS L. + JACOBS C.
4de: BENSCH H. + DECLERCQ Y. + VAN DYCK F. +
reserven: ? (3de) + DE BIE L. (4de)
12.55 – 14.35 4HW Gezondheidsrally BENSCH H. + DECLERCQ Y. + GEENTJENS M. + PLUYM K. + VAN DYCK F. + VAN GESTEL E.
reserve: BOEKAERTS S.
5de + 6de 4STW1+2+3 Bezoek aan de klassen van de 3de graad BSO LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN 
ma, 21/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: Pinkstermaandag ALLE PERSONEELSLEDEN
di, 22/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
gaat door op 04/06 Alle leerlingen welkom Wereldwinkelstand –
hal TE003 bij slecht weer
of Velum bij mooi weer
ALLE PERSONEELSLEDEN WELKOM
3de 2MOT1 Fruitreceptie van IO – TE122 LEERKRACHT DIE ER LES GEEFT
7de 2STV1 + 2STV2 Fruitreceptie van IO – TE122 LEERKRACHT DIE ER LES GEEFT
wo, 23/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6MRV + 7MV Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 12.00 6OM GIP – TE125 BOEKAERTS S. + DEVITS I. + MOL S.
do, 24/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6FTA Stage
24/05 – 25/05 7BSO Tweedaagse DE DONCKER V. + SERNEELS K. 
7.30 – 17.00 2GL2/L3/MOA5/MOT2 + 2MOT1 Democracity (Belvue-museum) + Bezoek Vlaams Parlement – Brussel – SEI GESTELS S. + HARDIS I. +  PEETERS M.
8.25 – 16.30 2MOA1 + 2MOA2 + 2MOA3 + 2MOA4 Excursie Euregio + Thermenmuseum Heerlen – Aardrijkskunde en geschiedenis CAUTEREELS R. + HEMELAERS A. + VAN DE VEL B. + VERHOEVEN A.
19.00 Iedereen welkom Herdenkingsviering voor alle overleden familieleden van leerlingen en personeel van het KVRI van het afgelopen schooljaar – Kloosterkapel Vorselaar IEDEREEN WELKOM
vr, 25/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 5ORL Stage
24/05 – 25/05 7BSO Tweedaagse DE DONCKER V. + SERNEELS K.
11.30 – 16.30 6STW1+2+3 Isotopolis – Dessel MERTENS E. + NEYS D. + NUYTS R. + SCHELLENS L.
13.00 – 16.00 3VV Project: Een blik in de toekomst – Bezoek aan WZC Hof Ter Lande – Vorselaar VAN HEYST E.
ma, 28/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
voorm 1MOA6 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
10.20 – 10.35 2MOA2 + 4OC + 4TW + 7KZ + 7TBZ Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOA2)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (4OC)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4TW)
– Fietsrekken + dreef (7KZ)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (7TBZ)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 29/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 16.30 6FTA Gip presentatie (voorm) + Gip praktijk (nam) – TE201 HEREMANS S. + JACOBS K.
1ste 2MOA1 SA: Cirkels – HO116 CAUTEREELS R.
6de 2MOA1 SA: Cirkels – HO116 CAUTEREELS R.
wo, 30/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV + 7MV Stage
3de + 4de 2STV1 SA: Cirkels – HO116 VERMEEREN E.
do, 31/05 14/05 – 15/06 5VZ Stage (niet op 21 mei)
hele dag 6FTA Stage
2de 2MOT1 SA – HO205 BREUGELMANS S.