Kalender

Mei 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
wo, 01/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: Feest van de arbeid ALLE PERSONEELSLEDEN
do, 02/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 6FTA Stage
2de 1MOWE3 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de+4de 2MOWE4 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
5de 1MOWE4 Gaat enkel door bij mooi weer: Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
7de + 8ste Leerlingen van het 2de jaar Beurs over de 2de graad i.v.m. studiekeuze BROECKX K. + HENDRICKX M. + KREIJKAMP I. + STICKENS J. + VAN GESTEL E. + VERACHTERT C. + WOUTERS W.
vr, 03/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
7.30 – 20.30 4GL+L1+L2 Excursie Trier SELIAERTS L. + SPRUYT M.
7.30 – 19.00 2 leerlingen van 5L en 2 van 6HW KRAS scholierenparlement: Plenum bXL – Brussel: Vlaams parlement, Kamer, Senaat GOOSSENS N.
8.25 – 18.00 4EC1+4WE1+4WE2 Stadsbezoek Aken DE SOOMER I. + HEREMANS S. + JACOBS L. + VAN KEER T. + VAN MEEUWEN E. + WOUTERS M.
8.25 – 16.30 5STW1+2+3 Bezoek wijnkasteel en brouwerij – Genoelselderen en Wilderen MERTENS E. + NUYTS R. + SCHELLENS L. + VERSWEYVELD T.
1ste – 4de 2MOWE1 RSV – HO116 + Heuf 1 LEYSEN S. (Heuf 1) + VRANCKX K. (HO116)
1ste+2de 1MOWE2 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de+4de 1EXPL3 Veerkracht & empathie – Torbal en zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
voorm 3ASO+TSO+BSO
4BSO
Alternatieve klasdag – TE128 + TE215 + TE219 +
TE405 + TE008 + Velum + TZ Pand
BAETEN V. (1ste-3de) + BEX C. (1ste+2de) + BROECKX K. (1ste+2de) + CUYVERS K. (1ste) + HARDIS I. (3de+4de) + HENDRICKX M. (1ste-3de) + LAENEN S. (1ste-3de) + MAHIEU I. (4de) + MENTEN D. + MERTENS S. + PEERAER A. (4de) + PLUYM K. (3de+4de) + PROOST L. + SELIAERTS L. (3de) + STICKENS J. (3de+4de) + TOPS M. (1ste+2de) + VAN NUFFEL K. (2de-4de) + VAN PEER N. (4de) + VAN ‘T VELT H. (3de+4de) + VERMEIREN B. (1ste+2de) +  WEYTS L. + WOUTERS E. + WOUTERS W.
voorm leerlingen van 6STW1+2 GIP – IO LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
12.55 – 15.40 1ste + 2de + 3de jaar +4BSO Solidariteitstocht BLUYS I. + HENDRICKX M. + TOPS M. +
BEX C. (3VV) + BOCKX J. (3GL/3L2) + DECLERQ Y. (3WE1) + LAENEN S. (3STW1) + KERCKHOFS S. (3OC) + ROES C. (3OR + 4OR) + STICKENS J. (3TW) + TUBBAX E. (3HW1) + VAN DEN BOSCH J. (3WE2) + VAN DE POL L. (3STW2 + 3MRP + 4MRP) + VAN NUFFEL K. (4VV) + VAN ‘T VELT H. (3HW2/3EC2) + WOUTERS W. (3EC1/3L1)
voor de eerste graad is er een aparte regeling
za, 04/05 9.00 – 17.00 Betrokken leerlingen Open dag met info, rondleidingen en inschrijvingen – Vorselaar DIRECTIES EN BETROKKEN LEERKRACHTEN
ma, 06/05 23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
06/05 – 10/05 5 + 6 BSO Buitenlandse reis: Londen HARDIS I. + SERNEELS K. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
hele dag 3de graad ASO/TSO
7BSO
Sportdag DIERCKX N. + SLEGERS M.
hele dag: AERTS J. + BLOMMAERTS C. + BOEKAERTS S. + BRAECKMANS S. + COUTTENYE K. + CROENEN G. + ESSELENS C. + GEENTJENS M. + GREEFS R. + SLEGERS M. + TYSSENS I. + VAN DEN KIEBOOM K. + VANDEWINKEL A. + VAN DOMMELEN K. + VERSWEYVELD T.
voorm: BENSCH H. + STERKENS H.
nam: GEENTJENS K.+ NGUYEN T.
reserven hele dag: JANSSENS N. + SPRUYT M. + MEIRM.
reserven halve dag: VERREYDT S. (voorm) + DE VOS A. (nam)
2de 4L+4GL Veerkracht & empathie – Rolstoelbasket – Soccerveld (bij mooi weer) of Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de 4HW2 Veerkracht & empathie – Rolstoelbasket – Soccerveld (bij mooi weer) of Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
4de-7de 2MOWE6 RSV – HO116 + Heuf1 CLEFAS C. (HO116) + VAN GESTEL C. (Heuf1)
5de 3+4VV Veerkracht & empathie – Rolstoelbasket – Soccerveld (bij mooi weer) of Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
6de – 7de 4ASO Voorstellen modules 3de graad DOCX I. + GJERTSEN V. + JACOBS L. + MONDELAERS H. + NEYS D. + PERSOONS H. + VAN DE POL H.
6de 3WE2 Veerkracht & empathie – Rolstoelbasket – Soccerveld (bij mooi weer) of Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
14.50 – 15.05 2GL/L1 + 2L2 + 4VV + 4WE1 + 4WE2 Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2GL/L1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2L2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (4VV)
– Fietsrekken + dreef  (4WE1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4WE2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de 4WE2 Veerkracht & empathie – Rolstoelbasket – Soccerveld (bij mooi weer) of Sporthal (bij slecht weer) KREIJKAMP I. + PLUYM K.
8ste 3+4 OR
3+4 MRP
Veerkracht & empathie – Rolstoelbasket – Soccerveld (bij mooi weer) of Sporthal (bij slecht weer) LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
16.00 – 19.30 Nieuwe leerlingen Extra inschrijvingsavond
di, 07/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 7BS Stage
06/05 – 10/05 5 + 6 BSO Buitenlandse reis: Londen HARDIS I. + SERNEELS K. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
7.40 – 17.30 2MOWE1+2+3 Stadswandeling en bezoek aan Vlaams Parlement – SEI – Brussel 2MOWE1: GESTELS S. + MERTENS S.
2MOWE2: BROSENS E. + MICHIELSEN K.
2MOWE3: + VAN DEN EYNDEN N. + SMEYERS J.
8.25 – 17.00 2GL/L1 + 2MOWE4 + 2MOWE5 + 2MOWE6 Excursie Heerlen – Euregio – geschiedenis en aardrijkskunde Bus 1: SMEYERS L. + VAN PEER N.
Bus 2: CAUTEREELS R. + VAN DE VEL B. + 1LKR?
8.25 – 12.00 2EXPL1+2+3 IO in kader van studiekeuzebegeleiding – TE212 + TE207 + TE123 + TE215 BROECKX K. + BORGHS D. + RUTS S. + WOUTERS E.
hele dag 2de graad ASO/TSO/BSO Sportdag VAN WASSENHOVEN H. + VERMEIREN B.
hele dag: BOCKX J. + CLEFAS C. + CUYVERS K. + DE SOOMER I. + DEWIL G. + ENGELEN L. + GELUYCKENS I. + HENDRICKX M. + JANSSEN L. + KREIJKAMP I. + LAENEN S. + MAHIEU I. + SELIAERTS L. + STICKENS J. + VAN ROOY V. + VERBIST N. + WOUTERS W. + 2 STAGIAIRES
voorm: AERTS P. + EELEN T. + VERACHTERT C. (fiets)
nam: MENTEN D. (fiets) + VAN ‘T VELT H. + WEYTS L.
reserven hele dag: PEEMEN A. + VAN NUFFEL K. + VAN DEN BRUEL E.
reserven halve dag: DE CNODDER Y. (voorm) + DECLERQ Y. (nam)
1ste+2de 1L1 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de+4de 1EXPL2 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
11.45 – 22.00 6HW Bezoek Dossinkazerne + bezoek VRT en bijwonen opname Van Gils en gasten GOOSSENS N. + NEYS D.
5de+6de 1B Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
7de+8ste 1EXPL1 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
wo, 08/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
23/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 7MSTS Stage
06/05 – 10/05 5 + 6 BSO Buitenlandse reis: Londen HARDIS I. + SERNEELS K. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
1ste+2de 2MOWE5 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
3de+4de 2EXPL2 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
10.15 – 12.00 6TW GIP-voorstelling – TE314 (Bio) + TE001 (Chemie) + TE102 (Fysica) bio: DIELS H. + VAN DE VEL K.
chemie: JANSSENS N.
fysica: LAUWEREYS H. + MONDELAERS H.
10.15 – 12.00 5TW Bijwonen van GIP-voorstelling 6TW
10.20 – 12.00 Alle 6de jaars die geen stage of GIP hebben Klimaatlezing – TE012 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 09/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
hele dag 6FTA Stage
06/05 – 10/05 5 + 6 BSO Buitenlandse reis: Londen HARDIS I. + SERNEELS K. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
8.25 – 10.05 4WE2 Gezondheidsrally 1ste+2de: GOYENS E. +GEENTJENS M. + MERTENS S. + VAN DYCK F. + VAN GESTEL E.
1ste: JANSSEN L.
2de: ROES C.
3de+4de 2MOWE1 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
10.20 – 12.00 4HW2 Gezondheidsrally 3de+4de: BENSCH H. + DECLERCQ Y. + GEENTJENS M. + GOYENS E. + VAN GESTEL E.
3de: BOEKAERTS S.
4de: JACOBS C.
12.55 – 14.35 4GL+4L Gezondheidsrally 5de+6de: BENSCH H. + GEENTJENS M. + GOYENS E. + JACOBS C. + JACOBS K.
5de: DOX L.
6de: DE CNODDER Y.
5de 2MOWE2 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
6de 1MOWE4 Indien het vorige week mooi weer was, is deze activiteit al gebeurd: Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
vr, 10/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
06/05 – 10/05 5 + 6 BSO Buitenlandse reis: Londen HARDIS I. + SERNEELS K. + SNEYERS M. + VERSWIJVEL S.
1ste – 4de 2EXPL2 RSV – HO114 + Heuf 1 LEYSEN S. (Heuf 1) + VRANCKX K. (HO114)
voorm leerlingen van 6STW1+2 GIP – IO
1ste+2de 2BVL Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
8.25 – 10.05 4WE1 Gezondheidsrally 1ste+2de: BENSCH H. + BOEKAERTS S. + GOYENS E. + VAN DYCK F.
1ste: GELUYKENS I. + GRIELENS A.
2de: DE SOOMER I. + GEENTJENS M.
10.20 – 12.00 4EC1 Gezondheidsrally BENSCH H. + BOEKAERTS S. + GEENTJENS M. + JACOBS K. + VAN GERVEN S. + VAN ROMPAEY K.
4de – 7de 2MOWE2 RSV – HO116 CAUTEREELS R.
4de – 7de 2EXPL1 RSV – HO102 + HO205 BROSENS E. (HO102) + JACOBS L. (HO205)
vanaf 13.00 1L2 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
12.55 – 16.20 4VV Kennismaking met de werking van een WZC en ondersteunen oudere zorgvragers – WZC De Wijngaard – Grobbendonk BEX C. + RUTS S.
5de 1MOWE1 Veerkracht & empathie – Torbal & zitnetbal – Sporthal LO-LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
12.55 – 14.35 4EC2+4HW1 Gezondheidsrally DECLERCQ Y. + GOYENS E. + VAN DYCK F. + VAN GERVEN S. + VAN GESTEL E. + VAN ROMPAEY K.
ma, 13/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
8.25 – 17.00 6ECMT + CH + TW + FTA + BI + OM Excursie Hageland – Haspengouw VAN DEN KIEBOOM K. + VANDEWINKEL A.
14.50 – 15.05 2KVVV+2MVV + 2EXPL3 + 6L + 6HW + 6CH Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2KVVV+2MVV)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2EXPL3)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6L)
– Fietsrekken + dreef  (6HW)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6CH)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 14/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
7.40 – 17.30 2MOWE4+5+6 Stadswandeling en bezoek aan Vlaams Parlement – SEI – Brussel 2MOWE4: DEHOPERE K. + PEETERS M.
2MOWE5: BREUGELMANS S. + GESTELS S. 
2MOWE6:
SMEYERS J. + VAN GESTEL C.
8.25 – 17.00 2L2 + 2MOWE1+2+3 Excursie Heerlen – Euregio – geschiedenis en aardrijkskunde BORGHS D. + HEMELAERS A. + VAN DE VEL B. + VAN HOOF A. + STAGIAIRE
8.25 – 17.00 6STW1+2 Excursie Hageland – Haspengouw VAN DEN KIEBOOM K. + NEYS D.
3de 2EXPL1+2 Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – TE122 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 2EXPL3 Info over de 2de graad BSO in functie van studiekeuze – TE122 VAN DEN BERGH A. + LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
wo, 15/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
8.25 – 12.00 6BI Mondelinge presentatie GIP – TE126 BENSCH H. + GJERTSEN V. + VANDEWINKEL A.
8.25 – 12.00 6CH GIP-presentaties – TE205 BLUYS S. + DE VOS A. + GREEFS R.
do, 16/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 6FTA Stage
7.30 – 17.00 5CH Extern labo – Acta te Brasschaat DE VOS A.
vr, 17/05 23/04 – 17/05 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 1 en 6 mei)
13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
8.25 – 17.00 6L+MTWE+MTWI+
WEWIad+WEWIwi
+ECWI+HW
Excursie Hageland – Haspengouw BRAECKMANS S. + KENNIS N. +  SPRUYT M. + VAN DEN KIEBOOM K.
ma, 20/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
20/05 – 24/05 7MSTS Stage
Tijdens alle pauzes Alle leerlingen Wereldwinkelstand – Velum (bij mooi weer) of  hal aan TE003 (bij slecht weer) ALLE PERSONEELSLEDEN
Alle meisjes van het eerste jaar Vaccinatie tegen baarmoederhalskanker
10.20 – 16.30 6STW1 + 2 Bezoek Isotopolis – Dessel BLUYS S. + CLAES L. + MERTENS E.
14.50 – 15.05 2MOWE1 + 2MOWE2 + 6ECMT + 6ECWI + 4OC+4TW Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2MOWE2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6ECMT)
– Fietsrekken + dreef  (6ECWI)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (4OC+4TW)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 21/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
20/05 – 24/05 7MSTS Stage
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
wo, 22/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
20/05 – 24/05 7MSTS Stage
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
do, 23/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
20/05 – 24/05 7MSTS Stage
hele dag 6FTA Stage
12.55 – 16.15 3VV WZC Hof Ter Lande – Vorselaar BEX C. + VAN THIELEN J.
vr, 24/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
20/05 – 24/05 7MSTS Stage
8.00 – 16.30 2EXPL1 + 2 + 3 Excursie Euregio + Gallo-Romeins Museum Tongeren – Aardrijkskunde en Geschiedenis Bus 1: KERCKHOFS S. + VAN PEER N.
Bus 2: CAUTEREELS R. + VAN THIELEN J. + MERTENS S.
ma, 27/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
14.50 – 15.05 2MOWE3 + 2MOWE4 + 6TW + 6WEWI + 6MTWE+6MTWI Opruimactie
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2MOWE4)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6TW)
– Fietsrekken + dreef  (6WEWI)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6MTWE+6MTWI)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 28/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 5ORL Stage
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 17.30 1L1 + 1L2 Excursie Xanten AERTS V. + DOX L. + VERBIEST N.
wo, 29/05 13/05 – 14/06 5VZ Stage (niet op 30, 31 mei en 10 juni)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
do, 30/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: O.-H. – Hemelvaart ALLE PERSONEELSLEDEN
vr, 31/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF ALLE PERSONEELSLEDEN