Kalender

Mei 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
vr, 01/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: Dag van de Arbeid ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 04/05 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
hele dag Alle leerlingen van de 2de graad Sportdag DIERCKX N.
1ste – 4de 2EXPL Kennismaking met IO IO-LEERKRACHTEN + LKR DIE ER LES GEVEN?
10.20 – 10.35 1EXPL3 + 6CH + 6STW1 + 6STW2 + 6FTA Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (1EXPL3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (6CH)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (6STW1)
– Fietsrekken + dreef (6STW2)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (6FTA)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de modulegroepen van GJV + JLU + DOCXI + PERSH Voorstelling modules van het 6de jaar ASO – TE122 DOCX I. + GJERTSEN V. + JACOBS L. + PERSOONS H. + MODULELEERKRACHTEN:  BLOMMAERTS C. + GEENTJENS K. + GEENTJENS M. + GREEFS R. + NEYS D. + TILLEMAN L. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN GESTEL E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
6de modulegroepen van GJV + JLU + DOCXI + PERSH Voorstelling modules van het 6de jaar ASO – TE122 MONDELAERS H. + VAN DE POL H. + MODULELEERKRACHTEN:  BLOMMAERTS C. + GEENTJENS K. + GEENTJENS M. + GREEFS R. + NEYS D. + TILLEMAN L. + VAN DER AERSCHOT S. + VAN GESTEL E. + VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
di, 05/05 7.30 – 20.30 4GL/L1/L2 Excursie Trier SELIAERTS L. + 1LKR
hele dag Alle leerlingen van de 3de graad Sportdag DIERCKX N.
8.25 – 18.00 4EC1 + 4WE1 + 4WE2 Excursie Aken DE SOOMER I. + HEREMANS S. + JACOBS L. + VAN MEEUWEN E. + VANNUFFELEN J. + WOUTERS M.
wo, 06/05 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
8.25 – 12.00 5TW + 6TW (5TW tot 10.05) Presentatie GIP – TE001 + TE314 + TE102 DIELS H. + JANSSENS N. + LAUWEREYS H. + SEYNAEVE K.
do, 07/05 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
hele dag 6FTA Stage
7.30 – 17.00 2MOWE1+2+3 Economische stadswandeling + bezoek Vlaams Parlement + Wikifinlab + Belvuemuseum – Brussel GESTELS S. + 3 LKR
3ASO+3TW+ 3OC Gezondheidsrally
vr, 08/05 20/04 – 08/05 5FTA Stage (niet op 01/05 en 05/05)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
3ASO+3TW+ 3OC Gezondheidsrally
za, 09/05 9.00 – 17.00 Betrokken leerlingen OPEN DAG met info, rondleidingen en inschrijvingen DIRECTIES EN BETROKKEN LEERKRACHTEN
ma, 11/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
Alle meisjes van het 1ste jaar Vaccinatie tegen baarmoederhalskanker
14.50 – 15.05 2MOWE1 + 2MOWE2  + 3EC1+2+ 3WE1 + 3WE2 Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (2MOWE1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (2MOWE2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3EC1+2)
– Fietsrekken + dreef (3WE1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3WE2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 12/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 12.00 6BI Mondelinge presentatie GIP – TE126 BENSCH H. + GJERTSEN V. + HEREMANS S.
wo, 13/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
Feest: 200 jaar Zusters
do, 14/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 17.30 1L1 + 1L2 Xanten DOX L. + VERBIEST N.
7.30 – 17.00 Klassen van 2MOWE4+5+6 Economische stadswandeling + bezoek Vlaams Parlement + Wikifinlab + Belvuemuseum – Brussel DEHOPERE K. + 3 LKR
12.55 – 15.40 2EXPL1+2+3 Afternoon tea – HO003 + HO004 + HO005 BREUGELMANS S. + GOYENS E. + HELSEN G. + JACOBS L. + TORFS A. + VANARWEGEN L.
vr, 15/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
20/04 – 15/05 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 01/05 en 05/05)
Iedereen van harte welkom Cultuurschok Alle personeelsleden van harte welkom
ma, 18/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
14.50 – 15.05 1MOWE1 + 1MOWE2  + 3HW+ 3STW1 + 3STW2 Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE1)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1MOWE2)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3HW)
– Fietsrekken + dreef (3STW1)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (3SSTW2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 19/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
wo, 20/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
8.25 – 12.00 6CH GIP-presentatie BLUYS S. + DE VOS A. + GREEFS R.
do, 21/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF: O.-H.-Hemelvaart ALLE PERSONEELSLEDEN
vr, 22/05 hele dag Alle leerlingen VRIJAF ALLE PERSONEELSLEDEN
ma, 25/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
14.50 – 15.05 1MOWE3 + 1MOWE4  + 3OC + 3TW + 5HW Opruimactie:
– Speelplaats voor en achter Horizon (1MOWE3)
– Grasveld + speelplaats onder Velum (1MOWE4)
– Speelplaats voor TE + overdekte speelplaats TP (3OC)
– Fietsrekken + dreef (3TW)
– Speelplaats voor de nieuwe parking (5HW)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 26/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
hele dag 5ORL + 6ORL + 7BS Stage
wo, 27/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
do, 28/05 11/05 – 12/06 5VZ Stage (niet op 21/05, 22/05 en 01/06)
hele dag 6FTA Stage
hele dag 1ste jaar Sportdag – Houthalen MILIS K.
hele dag 2de jaar Sportdag – Rijmenam MERTENS S.
9.00 – 12.55 6CH (lln gaan rechtstreeks naar Geel) Chemie op maat: Instrumentele analyse: chromatografische analyses – Thomas More Geel BLUYS S.
vr, 29/05