Kalender

Oktober 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
di, 01/10 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
wo, 02/10 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
voorm 3EC2e + 3OR Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
3de + 4de 4EC2/4GL/4L1 Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar GIOS G.
do, 03/10 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
hele dag 6FTA Stage
vr, 04/10 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
7.00 – 20.00 4ASO Excursie Rijsel BOCKX J. (4EC2) + DE SOOMER I. (4WE2) + HENRI F. (4WE1) + HEREMANS S. (4GL+4L2) +  NGUYEN T. (4EC1) + VAN ROOY V. (4HW+4L1)
1ste + 2de +5de 2GL+2L Project Troje – HO215 HEMELAERS A. (5de) + VERBIEST N. (1ste+2de)
ma, 07/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
07/10 – 11/10 7BS Stage
16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
voorm 5VZ IDEWE: Medisch onderzoek – TE008
di, 08/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
07/10 – 11/10 7BS Stage
hele dag 6ORL Stage
voorm 3STW2 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
wo, 09/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
07/10 – 11/10 7BS Stage
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
voorm 3TW+3HW Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
do, 10/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
07/10 – 11/10 7BS Stage
hele dag 6FTA Stage
8.30 – 16.30 1L1
1MOWE3+4+5
1EXPL1+3
1B
Biotoopstudie – natuurwetenschappen – Kalmthout JANSSENS M. (1EXPL1+4lln 1EXPL3) + MARIEN J. (1MOWE3+4lln 1EXPL3) + PEETERS M. (1MOWE5) + STRUYFS K. (1MOWE4) + VAN CRAENENDONCK K. (1B+9lln 1EXPL3) + VERMEEREN E. (1L1)
12.45 – 15.40 alle klassen 2de jaar Toneel Meneer Linh – De Werft – Geel BERGHMANS I. (2MOWE4) + DILLEN G. (2GL/L) + GILS L. (2MOWE1) + JACOBS L. (2EXPL3) + KREIJKAMP I. (2MOWE2) + MARISSEN A. (2MOWE3) + SMEYERS L. (2MOWE5) + VAN DE VEL B. (2MOWE6) + VAN ELSEN L. (2B) + VAN GESTEL C. (2EXPL1) + VANNUFFELEN J. (2EXPL2) 
vr, 11/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
07/10 – 11/10 7BS Stage
10.20 – 15.40 1L1+2 Disco-project: Zoet met zinnen – HO112 + HO113 + HO114 AERTS V. + SOETEMANS N. + VERBIEST N.
ma, 14/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
hele dag Alle leerlingen van de eerste graad Leerlingen lesvrij omwille van klassenraden
di, 15/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 16.30 6ASO Bezinning – Vorselaar en Tongerlo 6ECWI+ECMT2: GEENTENS M. + GOYENS E.
6L: KENNIS N. + PERSOONS H.

6WEWI1: BOEKAERTS S. + HEREMANS S.
6WEWI2: BLOMMAERTS C. + MEIR M.
6MTWE+ECMT1: DIERCKX N. + GEENTJENS K.
6HW: KREIJKAMP I. + WOUTERS E.
1ste – 7de 7BS Workshops Vlajo – Thomas More Turnhout SNEYERS M.
3de + 4de 3BSO
4ASO / TSO / BSO
Pop in de klas – Zaal De Dreef Vorselaar LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
wo, 16/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
voorm 3OC Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
do, 17/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
hele dag 6FTA Stage
hele dag Alle leerlingen van de tweede graad en van 7BSO Leerlingen lesvrij omwille van klassenraden
hele dag Alle leerlingen van het vijfde en het zesde jaar (behalve 6FTA) Youca dag
vr, 18/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
voorm 3EC2w Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
ma, 21/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
1ste + 2de 6L + 6TW Studiekeuzewerksessie – TE121 (6L) + OLC B (6TW) JANSSENS N. (6TW) + VERSWEYVELD T. (6L)
5de + 6de 3STW1 (groep A) Bezoek bib – Vorselaar BROECKX K.
5de + 6de 6ECMT1/MTWE + 6WEWI1 Studiekeuzewerksessie -OLC G (6ECMT1/MTWE) + OLC C+D (6WEWI1) COUTTENYE K. (6WEWI1) + VERSWEYVELD T. (6ECMT1/MTWE)
di, 22/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
1ste + 2de 6STW1 Studiekeuzewerksessie – OLC G KENNIS N. + VAN MEEUWEN E.
3de+4de 6WEWI2 + 6STW2 + 6BI Studiekeuzewerksessie -OLC G (6WEWI2) + OLC C+D (6STW2) + TE126 (6BI) DE SCHUTTER L. (6WEWI2) + GJERTSEN V. (TE126) + VAN MEEUWEN E. (6STW2)
11.10 – 16.30 5TSO 11.10u: eten in refter (toezicht door lkr die er les hebben)
11.45: Excursie fort van Breendonk – godsdienst
4de: LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
vanaf 11.45: BOEKAERTS S. (5CH+5FTA+5OM) + BRAECKMANS S. (5STW2) + CROENEN G. (5TW+5BI) +
MEIR M. (5STW1)
7de+8ste 6OM Studiekeuzewerksessie – OLC A GEENTJENS M.
wo, 23/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
1ste + 2de 3WE1+3HW+3EC1 Franse film: Les Choristes – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
8.30 – 9.50 4VV+4STW3 Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste + 2de 6HW Studiekeuzewerksessie – OLC G DE SCHUTTER L.
3de + 4de 3WE2+3GL/L+3EC2 Franse film: Les Choristes – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 11.50 4STW1+4GL/L1 Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de + 4de 6ECMT2+ECWI Studiekeuzewerksessie – OLC G DE SCHUTTER L.
do, 24/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
hele dag 6FTA Stage
1ste – 6de 4STW1+2+3 IO mooimakers – Activiteitendag – TE122 (voorm) BEX C. (1ste+2de+5de+6de) + GIOS G. (3de+4de) + RUTS S. + VAN ROMPAEY K. (1ste-4de) + WOUTERS E. (3de-6de)
8.30 – 9.50 4WE1 Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.20 – 11.50 4EC1+2 Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 5+6 ASO/TSO/BSO
(behalve 6FTA)
Reflectieopdracht Youca Action Day – eigen klaslokaal LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
13.00-14.20 4HW Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de + 6de 3STW1+2 Workshop – spreker Gert Olefs – TE122 BROECKX K. + GIOS G.
15.00-16.20 4TW+3+4OR Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
7de + 8ste 4STW1+2+3 Workshop – spreker Gert Olefs – TE122 BEX C. + GIOS G.
7de+8ste 6CH Studiekeuzewerksessie – OLC D GREEFS R.
17.30 – 20.00 Alle leerlingen en hun ouders Oudercontact
vr, 25/10 07/10 – 15/11 6VZ Stage (niet op 17/10, in herfstvakantie en op 11/11)
8.30 – 9.50 4STW2 Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
1ste 6FTA/CH/TW
6STW1+2
Workshops Academisch Nederlands door UA – TE122 (6FTA/CH/TW) + TE123 (6STW1) + TE121 (6STW2) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de 6BI/OM
6ECMT1+2
Workshops Academisch Nederlands door UA- TE122 (6BI/OM) + TE314 (6ECMT1) + TE321 (6ECMT2) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
10.05 – 16.30 7BS Beursbezoek – Expo Brussel SNEYERS M.
10.20 – 11.50 4WE2 Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
3de 6MTWE/LWE + 6GL/LWI/ECWI
6WEWI2
Workshops Academisch Nederlands door UA- TE122 (6GL/LWI/LWE+ECWI) + TE205 (6MTWE+6HW) + TE209 (6WEWI2) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
4de 6WEWI1 Workshops Academisch Nederlands door UA – TE122 LEERKRACHT DIE ER LES HEEFT
13.00-14.20 4L2 Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de+6de 6FTA Studiekeuzewerksessie – OLC D JACOBS K.
15.00-16.20 4OC+4MRP Mobibus VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
ma, 28/10 t./m. zo, 03/11 Alle leerlingen HERFSTVAKANTIE ALLE PERSONEELSLEDEN