Kalender

Oktober 2020

Datum Uur Klas Wat? Wie?
do, 1/10 14/09 – 09/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 25/09)
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
nam 5MRV Werkplekleren
vr, 2/10 14/09 – 09/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 25/09)
ma, 5/10 14/09 – 09/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 25/09)
05/10 – 30/10 6VZ Stage
05/10 – 09/10 7BS + 7MSTS Stage
di, 6/10 14/09 – 09/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 25/09)
05/10 – 30/10 6VZ Stage
05/10 – 09/10 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 6ORL Stage
wo, 7/10 14/09 – 09/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 25/09)
05/10 – 30/10 6VZ Stage
05/10 – 09/10 7BS + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
do, 8/10 14/09 – 09/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 25/09)
05/10 – 30/10 6VZ Stage
05/10 – 09/10 7BS + 7MSTS Stage
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
nam 5MRV Werkplekleren
vr, 9/10 14/09 – 09/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 25/09)
05/10 – 30/10 6VZ Stage
05/10 – 09/10 7BS + 7MSTS Stage
ma, 12/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
hele dag Alle leerlingen van G1 Lesvrij omwille van klassenraden
di, 13/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
1ste + 2de 6ECMT+ECWI Studiekeuzewerksessie – OLC A + B + C + D GEENTJENS K.
3de – 8ste 1Al1 + 1Al2 Project: ‘Zoet met zinnen’ – HO203 + HO204 + HO205 (vanaf 2de u) AERTS V. + DOX L. + VERBIEST N. (vanaf 2de u)
3de + 4de 6MTWE+WEWI2 Studiekeuzewerksessie – OLC A + B + C + D VERSWEYVELD T. + WEEMAES K.
3de + 4de 6FTA/CH/TW Studiekeuzewerksessie – TE106 GEENTJENS M. (3de) + JACOBS K. (4de)
5de + 6de 6STW2 Studiekeuzewerksessie – OLC A + B + C + D NUYTS R.
7de + 8ste 6STW1 Studiekeuzewerksessie – OLC A + B + C + D NEYS D.
wo, 14/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
voorm 6ORL Stage
1ste + 2de 6BI + 6OM Studiekeuzewerksessie – TE125 (6OM)+ TE126 (6BI) DEVITS I. + GJERTSEN V.
do, 15/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
nam 5MRV Werkplekleren
1ste + 2de 6HW Studiekeuzewerksessie – OLC A + B + C + D VANNUFFELEN J. + WEEMAES K.
3de + 4de 6WEWI1 Studiekeuzewerksessie – OLC A + B + C + D VANDEWINKEL A.
5de + 6de 6L Studiekeuzewerksessie – OLC G VERSWEYVELD T.
vr, 16/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
ma, 19/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
hele dag Alle leerlingen van de 2de en de 3de graad Lesvrij omwille van klassenraden
di, 20/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
hele dag 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
wo, 21/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
voorm 6ORL Stage
do, 22/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
nam 5MRV Werkplekleren
vr, 23/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
ma, 26/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
26/10 – 30/10 5VZ Inloopstage
di, 27/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
26/10 – 30/10 5VZ Inloopstage
hele dag 6ORL + 7BS + 7MSTS Stage
wo, 28/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
26/10 – 30/10 5VZ Inloopstage
voorm 6ORL Stage
do, 29/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
26/10 – 30/10 5VZ Inloopstage
hele dag 6MRV Stage
hele dag 6FTA Stage
nam 5MRV Werkplekleren
Leerlingen van J1 RYD
17.30 – 20.00 Alle leerlingen en hun ouders Oudercontact
vr, 30/10 05/10 – 30/10 6VZ Stage
26/10 – 30/10 5VZ Inloopstage
Leerlingen van J1 RYD
J6 Deadline planning tegenprestatie peter/meter-activiteit voor J1
6ASO + 6TSO Taalvaardig naar het Hoger Onderwijs