Kalender

September 2018

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 03/09 12.00 – 15.40 6ASO + TSO Taaltesten Frans en Engels – OLC + TE121 + TE123 + TE124 + TE125 + TE126 + TE105 + TE106 + TE207 + TE212 + TE317 ? TITULARISSEN
14.55 – 15.40 3ASO + TSO + BSO + 4BSO Slotactiviteit van de onthaaldag – Velum TITULARISSEN VAN DE BETROKKEN KLASSEN
di, 04/09 hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 10.05 5ASO Voorstelling project ‘Youca action day’ – TE012 (1ste) + OLC (2de) DOCX I. + GRIELENS A. + MERTENS E. + NUYTS R. + SCHELLENS L.
9.15 – 11.10 5TSO + BSO Voorstelling project ‘Youca action day’ – TE012 (2de) + OLC (3de) DOCX I. + GRIELENS A. + MERTENS E. + NUYTS R. + SCHELLENS L.
wo, 05/09 hele dag 6MRV + 7MSTS Opstart stage op school
voorm 6ORL Stage
do, 06/09 hele dag 6FTA Stage
hele dag Alle leerlingen Schoolfotograaf (zie aparte regeling op intradesk) – Horizon + TE122 + TE123 VERSWEYVELD W.
8.20 – 15.40 2MOWE2 + 2MOWE4 Leefdag – Hoge Rielen 2MOWE2: CAUTEREELS R. + MICHIELSEN K. 2MOWE4: JANSSENS M. + VERHOEVEN A.
vr, 07/09 hele dag Alle 1ste jaren Ontmoetingsdag TITULARISTEAM
8.20 – 15.40 2L1/GL + 2MOWE3 Leefdag – Hoge Rielen 2MOWE3: BORGHS D. + SMEYERS J.
2L1/GL: MERTENS S. + VERBIEST N.
ma, 10/09 hele dag 5VZ + 6 VZ +7KZ + 7TBZ + 7OA Medisch onderzoek -IDEWE – TE008
8.20 – 15.40 2EXPL1 + 2EXPL2 Leefdag – Hoge Rielen 2EXPL1: BROSENS E. + VAN DEN BRUEL E.
2EXPL2: GOYENS E. + VAN THIELEN J.
hele dag 3ASO + TSO + BSO
4BSO
Leefdag – Herentals PROOST L. + TITULARISSEN
hele dag 4WE2 Doe-dag MENTEN D. + TILLEMAN L.
di, 11/09 hele dag 6ORL + 7BS Stage
hele dag 7KZ Kennismaking met de stageplaats VAN DEN BROECK T.
nam 7TBZ Kennismaking met de stageplaats GRIELENS A.
8.20 – 15.40 2MOWE5 + 2MOWE6 Leefdag – Hoge Rielen 2MOWE5: PEETERS M. + VAN PEER N.
2MOWE6: VAN DEN BOSCH J. + VAN DEN EYNDEN N.
8.25 – 16.00 4WE1 Doe-dag – Grobbendonk GELUYKENS I. + POTTIE T.
1ste + 2de 3VV Wandeling – PAV – Heiken Vorselaar VAN NUFFEL K.
3de – 4de 2MOWE1 + 2MOWE3 Afname test voor project ‘Lesson study’ – HO112 + HO113 DILLEN G. + SERNEELS KE.
3de + 4de 3+4OR Wandeling – PAV – Heiken Vorselaar VAN NUFFEL K.
wo, 12/09 hele dag 6MRV + 7MSTS Opstart stage op school
voorm 6ORL Stage
1ste – 4de 4TW + 4WE2 (deel 2) Zoetwateronderzoek –  Derde beek – Vorselaar VAN DE VEL K.
do, 13/09 hele dag 6FTA Stage
hele dag 7BSO Uitstap Leuven DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
GAAT VANDAAG NIET DOOR 4STW2 Doe-dag – Gidsenlokaal Herentals VAN ROMPAEY K. + VERMEIREN B.
1ste – 3de 4STW groep B Zoetwateronderzoek – Schupleer GIOS G.
5de + 6de 4VV Wandeling – PAV – Heiken Vorselaar VAN NUFFEL K.
19.00 Voor ouders van leerlingen van 1Exploratie Infoavond – Horizon – Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1L Infoavond – Horizon – Vorselaar
vr, 14/09 8.30 – 15.40 4HW1 + EC2 Doe-dag MARTENS V. + SPRUYT M.
6de 5+6BSO Toelichting Londenreis – TE012 HARDIS I. + SERNEELS KA.
ma, 17/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
8.20 – 15.40 2L2 + 2MOWE1 Leefdag – Hoge Rielen 2L2: HEMELAERS A. + MARISSEN A.
2MOWE1: VAN DE VEL B. + VAN DEN BROECK F.
1ste – 3de 4WE1 + 4WE2 (deel 1) Zoetwateronderzoek –  Derde beek – Vorselaar VAN DE VEL K. (+ 4de u in labo)
19.00 Voor ouders van leerlingen van 1B Infoavond – Horizon – Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1MOWE Infoavond – Horizon – Vorselaar
di, 18/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.20 – 15.40 2EXPL3 + 2KVVV/MVV Leefdag – Hoge Rielen 2EXPL3: VAN DER VELDE I. + VAN GESTEL C.
2KVVV+MVV: BAETEN V. + TORFS A.
8.25 – 16.00 4OC + 4GL/L Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk (4OC) +
Gidsenlokaal Herentals (4GL/L)
4OC: VERBRAEKEN C. + VERACHTERT C.
4GL/L: SELIAERTS L. + VANNUFFELEN J.
voorm 3EC1 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door
nam Alle afwezige lln op 06/09 Schoolfotograaf VERSWEYVELD W.
wo, 19/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
1ste Alle klassen van het 2de jaar Eucharistieviering – Parochiekerk Vorselaar LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
2de – 4de 4EC2 + 4HW1 Zoetwateronderzoek – Schupleer GIOS G.
10.20 – 12.00 3 + 4 MRP Wandeling Heiken – Milieueducatie – PAV VAN PEER N.
do, 20/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 16.00 4EC1 Doe-dag – Noorderwijk DE CNODDER Y. + JACOBS C.
2de – 4de 4WE groep B Zoetwateronderzoek – Schupleer GIOS G.
7de – 8ste 4STW1 groep A Zoetwateronderzoek – Schupleer PLUYM K.
vr, 21/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
8.20 – 18.00 6LWIw + 6WEWIw Wiskundetoernooi – KULeuven BLOMMAERTS C. + HAUTEKIET K.
2de – 4de 4HW2 Zoetwateronderzoek – Schupleer GIOS G.
5de – 7de 4GL/L Zoetwateronderzoek –  Derde beek – Vorselaar VAN DE VEL K. (+ 8ste u in labo)
ma, 24/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
8.20 – 15.40 4TW Doe-dag – Grobbendonk KREIJKAMP I. + VAN DE VEL K.
voorm 3HW1 + 3HW2 Medisch onderzoek:  leerlingen gaan om beurt naar het CLB – lessen gaan gewoon door  
10.15 – 12.00 6TW Bezoek bibliotheek Thomas More (GIP) BOEKAERTS S. + DIELS H. 
4de 1B + 6ORL + 6MRV Peter-meteractiviteit SERNEELS KA. + VAN CRAENENDONCK K. 
10.20 – 16.00 5HW+GL+LWI+LWE Fietsexcursie – Herentals SPRUYT M. + VAN DEN KIEBOOM K.
di, 25/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
25/09 – 27/09 5ECMT + MTWE + OM Londen SLEGERS M. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
8.25 – 16.00 4HW2 Doe-dag – Grobbendonk DE SOOMER I. + TUBBAX E.
10.30 – 12.00 3STW groep B Bezoek bib – Vorselaar BROECKX K.
5de Alle leerlingen 1ste jaar + peters en meters 6de jaar (behalve 6ORL/MRV) Peter-meteractiviteiten DE JONG A. + VERREYDT S. + AERTS V. (1L1) + BERGHMANS I. (1MOWE3) + BLOMMAERTS C. (6WEWI) + BLUYS S. (6CH) + BREUGELMANS S.  (1MOWE2) + CLEFAS C. (1EXPL3) + CROENEN G. (6STW2) + DE SCHUTTER G. (6MTWI + 6MTWE + 6ECWI) + DEVITS I. (6OM) + DILLEN G. (1MOWE1) + DOCX I. (6STW1) + GJERTSEN V. (6BI) + JACOBS K. (6FTA) + JACOBS L. (1EXPL1) + MILIS K. (1L2) + MOL S. (6ECMT) + NEYS D. (6HW) + SEYNAEVE K. (6TW) + SMEYERS E. (6GL+6L) + SMEYERS L.  (1MOWE6) + STRUYFS K. (1MOWE4) + VAN DE WATER H. (1EXPL2) + VAN DIJCK M. (1MOWE5) + VAN GERVEN S. (1B) +  VOS K. (6VZ)
6de Alle leerlingen 1ste jaar Titularisuurtje AERTS V. (1L1) + BREUGELMANS S. (1MOWE2) + CLEFAS C. (1EXPL3) + DEHOPERE K. (1MOWE3) + DILLEN G. (1MOWE1) + DOX L. (1L2) + JACOBS L. (1EXPL1) + 
SMEYERS L. (1MOWE6) +
VAN DIJCK M. (1MOWE5) + VAN ELSEN L. (1EXPL2) + VAN GERVEN S. (1B) + VAN HOOF A. (1MOWE4) 
15.00 – 16.30 3STW groep A Bezoek bib – Vorselaar BROECKX K.
7de Alle leerlingen 1ste jaar Viering – Kerk Vorselaar BREUGELMANS S. + CLEFAS C. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
wo, 26/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
hele dag 6MRV + 7MSTS Stage
voorm 6ORL Stage
25/09 – 27/09 5ECMT + MTWE + OM Londen SLEGERS M. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
10.05 – 12.00 4ASO Franse film – Bienvenue chez les Ch’tis – TE122 + TE123 + TE121 VAN ROOY V. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
do, 27/09 17/09 – 12/10 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 28/09)
hele dag 6FTA Stage
25/09 – 27/09 5ECMT + MTWE + OM Londen SLEGERS M. + VAN KEER T. + VAN NIEUWENHOVE L.
8.20 – 17.00 5HW + 5ECWI+LWI + 5WEWI1 + 5WEWI2 + 5GL+LWE Excursie Brussel: Museum Magritte + creatieve opdracht – Esthetica en Frans GOOSSENS N. + HAUTEKIET K. + KEUSTERMANS M. + PERSOONS H. + VAN DE POL H.
8.25 – 15.40 4STW1+2 Doe-dag – Grobbendonk (4STW1) + Herentals (4STW2) 4STW1: LUYTEN L. + RUTS S.
4STW2: VAN ROMPAEY K. + VERMEIREN B.
19.00 Voor leerlingen van 6ASO + TSO +
7de jaar
Ook ouders welkom
Infoavond – Start to study
vr, 28/09 hele dag Alle leerlingen VRIJAF wegens pedagogische studiedag voor de leerkrachten ALLE PERSONEELSLEDEN