Kalender

September 2019

Datum Uur Klas Wat? Wie?
ma, 02/09 nam 6ASO + 6TSO Dialangtesten + Info Youca-dag – OLC, TE105, TE106, TE121, TE123, TE124, TE125, TE126, TE207 TITULARISSEN
di, 03/09 hele dag 6ORL + 7BS Stage
3de + 4de 3ASO + TSO Voorstelling keuzemodules – TE123 + TE125 + TE213 + TE214 + TE215 + TE222 + TE302 + LAB BROECKX K. + DE PEUTER K. + MAHIEU I. + STICKENS J. + TOPS M. + VAN DER VELDE I. + VAN ROMPAEY K. + WEYTS L.
wo, 04/09 voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
vanaf 8.30 6VZ + 7OA + 7KZ + 7TBZ Medisch onderzoek – IDEWE – TE008 + TE009 +TE010
do, 05/09 hele dag 6FTA Stage
hele dag Alle leerlingen Schoolfotograaf (zie aparte regeling op intradesk) – Horizon + TE122 + TE123 VERSWEYVELD W.
8.25 – 16.30 4STW1 + 4STW2 + 4STW3 Introductiedag IO 4de jaar – Hoge Rielen BEX C. + GIOS G. + RUTS S. + VAN ROMPAEY K. + WOUTERS E.
vr, 06/09 hele dag Alle leerlingen van het 1ste jaar Ontmoetingsdag AERTS V. + BERGHMANS I. + BERTELS C. + BORGHS D. + BOTERMANS V. + CLEFAS C. + DILLEN G. + ENGELEN L. + GEYSELS A.-R. (enkel voorm) + HARDIS I. + MARIEN J. + MILIS K. + PEERAER A. + PEETERS M. + PLUYM K. + SMEYERS L. + SMOLDERS A. + SOETEMANS N. +  STRUYFS K. + VAN CRAENENDONCK K. + VAN DEN BOSCH J. + VAN DE WATER H. + VAN DIJCK M. + VAN ELSEN L. + VAN GERVEN S. + VAN HOOF A. + VERBRAEKEN C. + VERMEEREN E.
hele dag 2MOWE1+5+6
2EXPL2+3
2B
Leefdag – Hoge Rielen BAETEN V. + DEHOPERE K. + GESTELS S. + GILS L. + HEMELAERS A. + MERTENS S. + MICHIELSEN K. + TORFS A. + VAN DER VELDE I. + VAN DE VEL B. + VAN GESTEL C. 
12.00 – 12.50 7BSO Uitleg over Krakau – TE122 SERNEELS KA.
ma, 09/09 hele dag 2GL/L
2MOWE2+3+4
2EXPL1
Leefdag – Hoge Rielen CAUTEREELS R. + LEYSEN S. (enkel voorm) + MARISSEN A. + MERTENS S. + SMEYERS J. + VAN DEN BROECK F. + VANNUFFELEN J. + VAN PEER N. + VERBIEST N. + VERHOEVEN A.
hele dag 3ASO + 3TSO Leefdag TITULARISSEN + WOUTERS W. (nam)
verplaatst naar ma 16/09 4OC Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk DE WIL G. + VERACHTERT G.
5de 5ASO Brainstorm LIA – TE319 (5ECMT/5ECWI) + TE123 (5L) + TE321 (5HW) + TE125 (5WEWI1/MTWE) + TE320 (5WEWI2) LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
5de 5TSO
5+6 BSO
Info Youca-dag – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
6de 5ASO Info Youca-dag – TE122 LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
6de 5TSO + BSO Brainstorm LIA –
TE 216 (5ORL-VZ-MRV) + TE220 (5BI-5OM) + TE205 (5FTA-TW-CH) + TE314 (5STW1) + TE301 (5STW2)
LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
di, 10/09 hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 16.00 4WE2 Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk DE SOOMER I. + HAUTEKIET K.
13.45 – 14.35 Alle klassen van het 2de jaar Eucharistieviering – parochiekerk Vorselaar CAUTEREELS R. + LUYTEN L. + VANDECRUYS R. + LEERKRACHTEN DIE ER LES HEBBEN
wo, 11/09 voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
8.25 – 11.10 4WE2 Zoetwateronderzoek – Derde beek Vorselaar VAN DE VEL K.
do, 12/09 hele dag 6FTA Stage
8.25 – 16.00 4L2 Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk SELIAERTS L. + WOUTERS W.
8.25 – 16.00 4MRP Doe-dag – Buurthuis Vorselaar PEMEN A.
8.30 – 17.36 7BSO Excursie Leuven – PAV (vertrek en aankomst vanuit Herentals station) DE DONCKER V. + SERNEELS KA.
7de + 8ste 4STW groep B Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar GIOS G.
19.00 Voor ouders van leerlingen van 1B Info-avond – Horizon –  Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1MOWE Info-avond – Horizon –  Vorselaar
vr, 13/09 8.25 – 16.00 4TW Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk KREIJKAMP I. + VAN DE VEL K.
8.25 – 16.00 4VV Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk VANARWEGEN L + VAN NUFFEL K.
6de + 7de 4L2 Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar GIOS G.
ma, 16/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
8.25 – 16.00 4OC Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk DE WIL G. + VERACHTERT G.
8.25 – 16.00 3+4 OR Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk BUTS V. + VAN DYCK F.
1ste + 2de 4STW3 Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar BORGHS D.
3de + 4de 4STW1+2 groep B Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar BORGHS D.
19.00 Voor ouders van leerlingen van 1EXPL Info-avond – Horizon –  Vorselaar
20.00 Voor ouders van leerlingen van 1L Info-avond – Horizon –  Vorselaar
di, 17/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
8.25 – 16.00 4WE1 Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk GELUYKENS I. + POTTIE T.
8.25 – 16.00 3VV Doe-dag – Volleybalkantine Herenthout DE PEUTER K. + VAN HEYST E.
1ste + 2de 4OC Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar BORGHS D.
Voor de leerlingen die afwezig waren op 5 september Terugkomdag schoolfotograaf – TE003 VERSWEYVELD W.
voorm 3EC1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
wo, 18/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
voorm 3VV Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
3de + 4de 4HW Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar GIOS G.
do, 19/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
hele dag 6FTA Stage
7.30 – 17.00 5CH Labo: kennismaking van een procesinstallatie – Acta Brasschaat DE VOS A.
7de + 8ste 4STW2 (groep Pluym K.) Zoetwateronderzoek – ’t Schupleer Vorselaar PLUYM K.
vr, 20/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
8.25 – 18.30 6WEWI2 + 6LWIw Internationaal wiskundetoernooi – Leuven BLOMMAERTS C. + HAUTEKIET K.
8.25 – 16.00 4HW Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk MARTENS V. + MENTEN D.
3de + 4de 4EC1 Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar GIOS G.
12.55 – 15.40 4WE1 Zoetwateronderzoek – Derde beek Vorselaar VAN DE VEL K.
ma, 23/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
verplaatst naar wo 11/09 4WE2 Zoetwateronderzoek – Derde beek Vorselaar VAN DE VEL K.
8.25 – 16.00 4EC1 Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk DE CNODDER Y. + SPRUYT M.
di, 24/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
hele dag 6ORL + 7BS Stage
voorm 3STW1 Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
8.25 – 10.05 4OC Zoetwateronderzoek – Schupleer Vorselaar BORGHS D.
4de uur Alle leerlingen Genietend lezen ALLE PERSONEELSLEDEN
wo, 25/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
voorm 6ORL Stage
hele dag 6MRV Stage
voorm 3Lw Medisch onderzoek: leerlingen gaan om beurt naar CLB – lessen gaan gewoon door
10.20 – 12.00 4ASO Franse film: Bienvenue chez les Ch’tis – TE121+TE122+TE123 TE121: BRAECKMANS S. (4de) + MENTEN D. (3de+4de) + WOUTERS W. (3de)
TE122: 3de+4de:  GIOS G. + VAN ROOY V.
TE123: BOCKX J. (3de) + NGUYEN T. (4de)
do, 26/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
hele dag 6FTA Stage
8.25 – 16.00 4EC2+GL+L1 Doe-dag – Harmonielokaal Grobbendonk GOYENS E. + WEEMAES K.
8.25 – 16.00 4STW1 Doe-dag – KLJ-lokaal Noorderwijk VAN THIELEN J. + VERMEIREN B.
8.25 – 16.00 4STW2 Doe-dag – De Brink Herentals VAN ROMPAEY K. + WOUTERS E.
8.25 – 16.00 4STW3 Doe-dag – Buurthuis Vorselaar BEX C. + RUTS S.
8.30 – 16.30 5ECWI + 5LWE + 5LWI + 5WEWI1 + 5WEWI2 + 5HW Excursie Brussel: Magritte et le Surréalisme (vertrek en aankomst vanuit Herentals station) GOOSSENS R. + HAUTEKIET K.  + VAN DE POL H. + VAN MEEUWEN E.
1ste + 2de 1B Titularisuurtjes – HO212 VAN CRAENENDONCK K.
3de 1B + 6ORL + 6MRV Peter-meteractiviteiten VAN CRAENENDONCK K. + SERNEELS KA.
12.55 – 16.30 5MRV+6MRV Project Vorselaar: Samen veerkrachtig GIOS G. + WAUTERS E.
5de + 6de 1L/MOWE/EXPL Titularisuurtjes AERTS V. (1EXPL2) + BERGHMANS I. (1MOWE1) + CLEFAS C. (1EXPL3) + DILLEN G. (1L1) + MILIS K. (1L2) + SMEYERS L. (1MOWE5) + VANDECRUYS R. (1MOWE6) +   VAN DE WATER H. (1MOWE7) + VAN DIJCK M. (1MOWE3) + VAN HOOF A. (1MOWE4) + VERBRAEKEN C. (1EXPL1) + VERMEEREN E. (1MOWE2)
7de Alle leerlingen 1ste jaar + peters en meters 6de jaren (behalve 6FTA, 6MRV en 6ORL) Peter-meteractiviteiten TITULARISSEN J1:
AERTS V. (1EXPL2) + BERGHMANS I. (1MOWE1) + CLEFAS C. (1EXPL3) + DILLEN G. (1L1) + MILIS K. (1L2) + SMEYERS L. (1MOWE5) + VAN DEN BOSCH J. (1MOWE4) + VANDECRUYS R. (1MOWE6) + VAN DE WATER H. (1MOWE7) + VAN DIJCK M. (1MOWE3) + VERBRAEKEN C. (1EXPL1) + VERMEEREN E. (1MOWE2)
TITULARISSEN J6:
BLUYS S. (6CH) + BLOMMAERTS C. (6WEWI2) + DE SCHUTTER G. (6ECWI+6ECMT2) + DEVITS I. (6OM) + DE ZAEYER K. (6STW2) + DOCX I. (6STW1) + GRIELENS A. (6VZ) + KENNIS N. (6STW1) + LAUWEREYS H. (6TW) + JACOBS L. (6ECMT1+6MTWE) + SMEYERS L. (6L) + STERKENS H. (6BI) + TILLEMAN L. (6WEWI1) + VAN DEN KIEBOOM K. (6ECWI+6ECMT2) + VERBIST E. (6HW)
19.00 Voor leerlingen van 6ASO +6TSO + 7BSO
Ook ouders welkom
Info-avond – Start to study
vr, 27/09 hele dag Alle leerlingen VRIJAF wegens pedagogische studiedag voor de leerkrachten ALLE PERSONEELSLEDEN
16.30 Urban trail
ma, 30/09 16/09 – 11/10 7OA + 7KZ + 7TBZ Stage (niet op 27/09)
8.30 – 16.30 1L2
1MOWE1+2+6+7
1EXPL2
Biotoopstudie – natuurwetenschappen – Kalmthout GEYSELS A.R. +
AERTS V. (1EXPL2) + BOTERMANS V. (1MOWE1) +  PEERAER A. (1MOWE2) + VAN DER CRUYSSE R. (1L2) + VAN DE WATER H. (1MOWE6) +

VAN GESTEL C. (1MOWE7)
8.25 – 16.30 2de jaar (behalve 2B) Excursie haven van Antwerpen BERTELS C. (2MOWE5) + CAUTEREELS R. (2MOWE4) + DE ROOVER K. (2EXPL2)+ DILLEN G. (2GL/L) + GILS L. (2EXPL1) + MERTENS S. (2MOWE3) + MICHIELSEN K. (2MOWE2) + SMEYERS J. (2MOWE1) + VAN DE VEL B. (2MOWE6) + VERMEEREN E. (2EXPL3)
8.25 – 16.30 6TSO + 6BSO Bezinning – Tongerlo en Vorselaar 6STW1: DOCX I. + KENNIS N.
6STW2: MERTENS E. + MEYVIS H. + WEEMAES K.
6VZ: VAN HEYST E. + WOUTERS E.
6ORL/MRV: TUYAERTS L.
6BI/OM: GREEFS R. + HEREMANS S.
6TW: JANSSENS N. + KREIJKAMP I.
6FTA/CH: BLOMMAERTS C. + MEIR M.
12.55 – 16.30 4TW Zoetwateronderzoek – Derde beek Vorselaar VAN DE VEL K.