Heeft de wereld van mode en lifestyle je altijd al erg geboeid? Ben je zelf best handig en heb je oog voor detail? Wil je graag anderen overtuigen van je creatieve ideeën? Dan is deze technisch-praktische richting iets voor jou!
Je verwerft de nodige technische vaardigheden om werkstukken in verschillende materialen te maken. Je ontdekt gaandeweg de kenmerken en de mogelijkheden van alle materialen. Je raakt erg vertrouwd met de taal van kleur, vorm en design. Daarnaast leer je ook eenvoudige retouches uit te voeren. Ook allerlei winkelconcepten en het belang van e-commerce maken deel uit van deze opleiding.
Je wordt voorbereid op de arbeidsmarkt. Je leert klanten informeren, adviseren en je product verkopen. Het is daarom ook van belang dat je goed kan communiceren in het Nederlands, Frans en Engels.
Na het zesde jaar kan je de eenjarige Se-n-Se-opleiding Ontwikkelaar prototypes mode aanvatten.